Ik hoop dat het een mailtje was met de verlanglijstjes? ! Of zijn ze stout geweest en heb je de sint gevraagd of ie die aapjes van het jaar maar overslaat ?
De verlanglijstjes hè, die aapjes wil ik liever zelf achter het behang plakken... Drukke tijd weer, 29 november is de Sint in Amsterdam bij de werkgever2 van mijn man. 5 december hier en dan komen er waarschijnlijk nog 2 data bij... Wij geven geen kado's met kerst, doen we altijd met sinterklaas
@ladylittleangel: Heel veel succes morgen, waar heb je een sollicitatie? wat voor soort werk? weet natuurlijk helemaal niets nog van jullie haha Heb de brief van het ziekenhuis gehad, vrijdag 13 november moeten we met Isabella naar de kinderarts, pff duurt dus nog wel even helaas! hopen dat het een beetje rustig blijft! Verder alles rustig hier, isabella is om 7 uur naar bed gegaan en werd vanmorgen om half 8 wakker, weer eens lekker doorgeslapen, heb haar wel veel horen hoesten maar ze is er niet wakker van geworden zelf dus dat is al een hele verbetering! Nu eens even aan het boenen en dan Sofia weer van school halen fijne dag!
ladylittleangel Veel succes alvast met je sollicitatie! Lovely Jee, ik denk dat je dus een flinke dosis geluk heeft gehad! Gelukkig komt het allemaal weer goed. Sterkte ermee. Hanneke Amy was bij mijn schoonouders omdat ik gewoon aan het werk was. Dat was dus de vaste dag bij opa/oma. Efina Zo de doorverwijzing is binnen, maar helaas kunnen jullie voorlopig nog niet heen.... Dat is altijd zo rot he, je moet vaak lang wachten. In ieder geval ging het afgelopen nacht best goed. Wij hebben juist een 'rotnacht' gehad. Wij gingen om 22.00uur naar boven en om 22.30 begon het... Amy werd telkens huilend wakker. De eerste keer mijn man eruit en die heeft haar goed gelegd, de 2e keer ik eruit en heb haar over d'r bolletje gestreken. De keer daarna heb ik haar toch maar eruit gehaald en is ze bij mij in mijn armen in slaap gevallen. Daarna weer een keer eruit en toen heb ik haar even in ons bed gelegd. Daarna weer een keer met haar in haar kamertje gezeten en toch maar een klein flesje gegeven.... Al met al viel ze wel telkens in slaap als ze bij mij was, maar ze werd telkens echt snikkend wakker . En kon dan niet meer in slaap komen. Dus uiteindelijk begon mijn nachtrust zo rond 02.00uur, want sinds die tijd heeft ze wel geslapen. Maar wat het nou geweest is? Echt geen idee. Ik hoop niet dat dit een nieuwe trend voor de nachten wordt! Verder is onze nieuwe boot over 2 weekjes klaar en hebben we de oplevering over 4 weken.
Hoe zou het met Gaby en Wishgirl zijn?? Hanneke,..fijn dat het allemaal goed was bij de kinderarts en fijn dat hij het allemaal nog even relativeert. En Benthe is wel super gegroeid zeg. Dus de zakjes doen wel hun werk! Lovelyengetje,..hoe is het met je vriend? Klinkt niet fijn zeg. Au! Efina,..dat duurt idd nog wel even zeg. Gelukkig ging het vannacht beter. Maar dat hoesten is echt irritant. Evy blijft ook maar hoesten. Zo zielig, maar omdat ik van elk kuchje wakker wordt ook minder voor je eigen nachtrust. Jacky,..Amy aan het spoken. Ja zo'n avond/nacht hebben wij er ook wel eens bij zitten, maar meestal is het dan toch een volle luier of honger/dorst. Kan toch met het sprongetje te maken hebben. Zo ik ben door naar de 2de ronde bij de sollicitatie van maandag! Helemaal happy. Er waren 80 reacties, dus ben wel trots! Ik moet nu een assessment doen en heb net een persoonlijkheidstest gedaan. Daarna nog een gesprek en dan hoor ik denk ik begin volgende week meer.
Dat is gek,..Evy voelde beetje warm aan en ik toch maar even tempen, heeft ze gewoon 39,5. Ze is niet echt ziekig ofzo. Ik geef haar nu steeds 100cc melk elke 2-3 uur, want ik heb geen zin dat ze straks te weinig krijgt net als 2 weken geleden. Ze wilde zelfs wel een paar stukjes brood. Nu ligt ze wel weer te slapen.
Misschien een nieuw tandje in aantocht??? daar kunnen ze ook flink van huilen snachts en verhoging van hebben.....zielig! hoop niet dat ze ziek word! groetjessss
manlief heeft nog flink last van zn hand. hij mocht morfine tabletten(?) mee hebben van het ziekenhuis maar die hoefde hij niet. dus hopelijk kunnen 4 november de hechtingen eruit. want dan kan hij daarna snel revalideren. hij was net weer een week aan het werk nadat hij 6/7 weken thuis had gezeten zonder werk en nu dit dus weer. grrrr maar ja. hopelijk kan hij alles straks weer goed gebruiken. hier zijn amber haar beide onderste tandjes helemaal goed door. laatst zag ik bovenin 2 kleine sneetjes maar die willen nog niet echt doorzetten. ze ligt nu lekker te slapen. de schoonzus van mn vriend is ook zwanger (haar man wou geen kids meer) nu rond de 3/4 weken ofzo. mn vriend had hele tijd geleden gezegd dat we bezig waren voor de 2e. en dus was ze jaloers en nu is ze dus zwanger. vaag wijf. maar ja.
Hoi allemaal, Ik ben er weer... Wat is dát een ramp, als je computer niet meer werkt! En het was nog flink mis ook, er moest uiteindelijk een nieuwe processor én een nieuw moederbord in... Maar goed, het werkt weer. Gelukkig! Ga nu eerst bijlezen en de lijst bijwerken, hoog tijd!
Evy had vanmiddag 40,1 graden koorts, maar ze heeft gelukkig wel goed gedronken en opeens ging ze vanmiddag kruipen. En goed ook! Bizar he? hartstikke hoge koorts en wel gaan kruipen. Ze heeft vanmiddag ook wel een uur bij mij gehangen. Echt als een zielig hoopje mensje. Maar waarschijnlijk had ze toen echt hele hoge koorts.
Fairy liet me weten dat jullie naar me vragen hier... Ach meiden.. Ik doe steeds zooo mijn best om met iedereen mee te leven... stuk voor stuk! Ik wil eigenlijk niet op 1 kunnen reageren en op de anderen niet... Want ik vind alle kindjes hier belangrijk en alle moeders ook even belangrijk... Maar het is hier zoo druk... Ik kan het gewoon niet bijhouden... En dan voel ik me weer zo schuldig dat ik maar weer niet kom.. sorrie sorrie sorrie
hey die Wishgirl, ik reageer ook lang niet op iedereen hoor. Wil ik natuurlijk wel maar dezelfde reden als jij... Leuk dat je even iets laat weten
Ja maar ik heb dan meteen het gevoel dat iemand denkt dat ik haar niet mag ofzo... of dat ik niet reageren wil.. En dat is dus helemaal niet zo... Vandaar dat ik graag op iedereen wil reageren... Maar dat lukt dus gewoon niet... Tuurlijk ben ik niet te beroerd om even wat te laten weten hoor
Dat weet ik ook wel, succes in het andere topic... Hier willen ze vast ook wel duimen voor je knuffel
Je bedoelt het topic voor mijn woning... Ja ik zal het hier ook even uitleggen... want hoe meer positieve energie hoe beter.... Ik heb me ingeschreven voor een nieuwbouwwoning hier in het dorp. Ze hebben 10 woningen... En er zijn 14 kandidaten die geïnteresseerd zijn... Tenminste dit was maandag... Er kunnen nog mensen afvallen en als er nog mensen zijn die zich aanmelden mogen die ook nog meedoen (wat ik overigens niet eerlijk vind... maar goed doe je niets aan)... De woningen hebben een warmtepomp met KWO. Dit houdt in dat de pomp zowel zorgt voor verwarming in de winter en verkoeling voor in de zomer. Er is geen gasgebruik. Dit houdt in dat je dus ook geen vastrecht voor gas hebt... Dit maakt dat je in je energielasten een stuk goedkoper uit bent... Ook krijg ik meer huurtoeslag... Ik zit nu ontzettend onvoordelig qua huurprijs etc. en daar zou ik een stukkie goedkoper zitten en het zodoende in de maand beter kunnen redden dan nu... Ik hou nu altijd een stukkie maand over.... En aangezien ik me in deze buurt niet veilig voel wil ik hier dus zo snel mogelijk weg... Ik wil dus graag zo een woning daar.... Maar nu moeten we morgen gaan loten... De woningcoöperatie wil dit zo eerlijk mogelijk doen en heeft besloten dat we met een dobbelsteen moeten gaan gooien... Degene die het hoogst gooit mag het eerst kiezen totdat alle 10 woningen verzegd zijn... Willen jullie aub voor mij duimen?!? Ik geloof nl. dat veel positieve energie heel goed werkt...
Meiden ik meld me af, zelfde rede als wat Wishgirl zegt. Ik vind jullie allemaal even gezellig, maar hetis niet bij te houden en dan baal ik dat ik niet meer weet waar het allemaal over gaat! Liefs voor jullie allemaal, ach ik val nog wel eens binnen !!!! DOEIIIIIIIIII
Tis toch ook geen plicht om op elk stukje te reageren? Vind alles lezen alleen al erg leuk vind de drukte wel meevallen eigenlijk..... Fijne dag allemaal, ik ga isabella op bedje leggen @Judith: haha wat leuk dat evy ondankt haar koorts wel ineens kruipt! leuk toch! isabella heeft gisteren ook weer een poging gedaan, ze komt meestal twee stapjes vooruit en dan weet ze niet meer hoe verder haha en gaat ze weer heen en weer schudden hihih zon grappig gezicht! @Wishgirl: Succes vandaag! hoelaat is de loting?? @ladylittleangel: Hoe ging je sollicitatie gisteren?? greetzzzzz