Juiste berekening cyclus

Discussion in 'Zwanger worden' started by samoerai, Jan 17, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. samoerai

    samoerai Lid

    Jan 17, 2007
    7
    0
    0
    het is mij niet geheel duidelijk of je nu rekend vanaf de eerste dag van je menstruatie tot en met de eerste dag van je volgende menstruatie of de dag voordat je ongesteld bent geworden.

    Zelf dacht ik altijd dat je de dag waarop je ongesteld bent geworden ook mee moet rekenen dat dit dus de eerste en laaste dag is maar als ik het goed begrijp heb ik dit fout en moet je rekenen vanaf de eerste dag van je menstruatie tot de dag voor je menstruatie.

    In mijn geval:
    21 december 2006 ongesteld geworden en vandaag 17 januari 2007 opnieuw. Hoelang is deze cyclus nu geweest: 27 of 28 dagen?

    Meiden alvast bedankt!
     
  2. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

  3. Mariekje

    Mariekje Fanatiek lid

    Nov 19, 2006
    1,014
    0
    0
    Hoi,
    Vanaf de eerste menstruatie dag tot de eerst volgende menstruatie dag moet je rekenen,
    dus 27 dagen,

    xxjes Marieke
     
  4. samoerai

    samoerai Lid

    Jan 17, 2007
    7
    0
    0
    Kijk... zo vlug al een antwoord, Bedankt! Dan heb ik mijn berekeningen fout gedaan. Wel erg handig om te weten! Dan kan ik mijn cyclusbanner meteen gaan aanpassen dank je wel tinkerbel!
     
  5. samoerai

    samoerai Lid

    Jan 17, 2007
    7
    0
    0
    Het woordje tot dat heeft het hem gedaan. Stom.
     

Share This Page