1 jaar en boos, huilen drifbuien gillen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Jaimy en remco, 2 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jaimy en remco

    Jaimy en remco Bekend lid

    14 mrt 2008
    588
    0
    0
    Bakker Bosman
    Rijswijk Zuid-Holland
    #1 Jaimy en remco, 2 nov 2009
    Laatst bewerkt: 2 nov 2009
    Haj meiden, Mijn zoontje is vorgeweek 1 jaar geworden, maar nu volgende probleem hij huild overal om. Krijg die zijn zin niet huilen (athans lijk als of iej huild gewoon huil geluid maken) Als iej op me schoot zit om zijn haartje te doen. dramen en boos worden, Nou is iej ook erg gek op zijn vader en zijn Oma, zo dra die in de buurt zijn of thuis zijn, wil die de heletijd opgetild worden door hun en dan kan die genen geen stap uit de deur doen of hij geeld alles bij elkaar. Nu vanmiddag bijv. Was ik bij mijn moeder (Lorenzo zijn oma) en moet iej niks maar dan ook niks van mij hebben. vaak negeren we zijn gedrag maar soms kan je er niet om heen. We zetten hem bij me moeder in de box en wilde die niet en wilde naar oma, wij praten gewoon veder en negeren hem maar hij werd zo overstuur dat ik dacht zo kan ik hem ook niet laten staan. ik wil hem pakken en doet zijn armpjes om hoog hij duwd me weg gaat weeer zitten en wijst naar oma en doet zijn armpjes naar haar om hoog. Ik weet niet echt hoe ik met dit gedrag om moet gaan. Klink mischien heel graag maar dan geeft iej echt mij een gevoel dat iej me niet moet. (kloten dus) ALlen als ik allen met hem ben, wil die wat van me. Maar hij heeft dus vaak kwaad wordt buie, gewoon heel hard met zijn vuistjes tegen me aan weg duwen. of echt boos worden, huilen en dramen. ALs ik zeg LOrenzo.., Uhhhh mag niet, word iej al boos en gaat iej piepen. HELP WAT MOET IK HIER MEE AAN? bedankt voor lezen meiden(K) kus


    p.s. OOk als eens van ons hem op de grond zet gaat iej huilen, allen maar de hele dag opgeteeld worden
     
  2. san 14

    san 14 Actief lid

    22 dec 2008
    130
    0
    0
    Brabant
    heeeyyy
    ik kan me voorstellen dat je je eigen hier niet goed bij voelt
    mijn zoontje is ook net 1 en als hij zijn omas ziet of zn papa dan heeft hij alleen nog maar oog voor hun maar ik denk ook maar mij ziet hij veel meer dus misschien daarom
    maar dat drammen en huilen\gillen dat heeft hij niet
    een pittig tempramentvol kereltje denk ik?
    dus echt advies ofzo heb ik niet dus je hebt niets aan me maar het is wel vervelend voor je maar het lijkt wel of hij niet zo lekker in zn vel zit?
    grt
     
  3. san 14

    san 14 Actief lid

    22 dec 2008
    130
    0
    0
    Brabant
    nu zie ikhet laatste stukje van dat optillen pas maar dat heeft mijn zoontje wel gehad ik werd er echt gek van! ik heb het op het cb gevraagd en daat zeiden ze negeren jij bent de baas maar het werd alleen maar erger!!
    dus ging ik op de grond zitten en hem afleiden met speelgoed en spelen met hem en daarna ik op de bank en hij op de grond nu is het echt een stuk minder! (gelukkig!)
     
  4. Jaimy en remco

    Jaimy en remco Bekend lid

    14 mrt 2008
    588
    0
    0
    Bakker Bosman
    Rijswijk Zuid-Holland
    bedankt voor julliej snellen reactie, naja gekke is hij kan de ene keer heel vrolijk zijn en super lief en kan isej heel goed zelf spelen. En dan is echt een sgatje maja vaak als er meerdere mensen zijn dan word iej pas zo Nu kom het mischien net over al of die allen maar zo is. maar das is ook zekker niet zo, heb er allen heel veel moeite mee. Mijn moeder ziet iej bijna elke dag als ik werk is die bij haar. Vind gewoon moeilijk mee om te gaan, maar als iej danweer zo vrolijk doet is zo`n sgatje. hij is wel pittig ja, iets afpak huilen als ik hem opgetilt heb en op de grond zet huilen. en ik ben zo geschrokken van vanmiddag wat voor gedrag diet toonde helemaal over zijn toeren heen was die. ik voel me dan zo rot denk ik hij wil da ook niet bij me zijn allen bij papa en oma en als ik hem optil probeer iej van alles. bedankt meiden ben er helemaal sip van:(
     
  5. marline1983

    marline1983 VIP lid

    11 jun 2006
    9.402
    1
    0
    hengelo
    dat is de leeftijd hij probeerd nu z'n grenzen te ondekken

    mijn zoontje is nu 15 maand en huild al als je hem aankijkt
    nee=huilen
    hij begint al te huilen als hij ziet dat het traphekje dichtgaat

    echt vreselijk maar ik negeer het zoveel mogelijk

    ohja ik vond het wel een beetje moeilijk lezen met die j overal achter
     

Deel Deze Pagina