Ik duik er inderdaad nog ff in, kijken of ik nog een uurtje kan pitten! @Knippy, hoop dat je nog wat kan slapen! @Lianne, succes!!!
wel wat lichte krampen maar niet dat ik zeg dat het erger word Lianne succes miracles slaap lekker ik ga zo ook nog maar proberen wat te slapen
Hier weer onder de douche uit, kan niet zo lang staan. Krijg dan last van vocht in me benen. Toch maar weer het kussentje gepakt, die is nu weer HOT! Marco zou zo ook wel wakker worden, die heb ik laten slapen omdat als het zou stoppen hij gewoon moest werken. Maar denk dat hij nu toch maar thuis moet blijven. Hihi. Ga nu even bijhouden om de hoeveel minuten de weeen precies komen. Miracles en knippy, hoop dat jullie nog wat hebben kunnen slapen. En miracles, ik hoop echt dat ik hem morgen (of ja vandaag) in me armen mag nemen!
Vk is net geweest, 2 cm ontsluiting en ze komt om 10 uur terug. Ze zei dat ik vandaag nog de beeb in handen zou hebben!
jaaaaah beebnieus.. LIANNE.. ZET M OP MEID!!!... hier dus niet...maar dat geeft... komt vanzelf een keer..
hee meiden, alleen even laatste stukje gelezen..lianne succes meid,heerlijk dat t begonnen is! Ik zoon naar school brengen,paar boodschappen doen en zal daarna ff bij gaan lezen..
Lianne zet hem op !!!!!!!!!!! vandaag je beeb in handen hebben heerlijk. Hier vanacht wel wakker geweest maar niet zo erg dat ik naar beneden ben gegaan. Beetje ongikrampjes maar niks bijzonders. Miracles goed te horen dat alles goed gaat met Roann. en de tip van de rooibos probeer ik te onthouden (zeef)
Jeej lianne,zet em op meid!!! Hier redelijk geslapen. Moet nu op buurjongetje passen van 1,5. Pff best nog wel zwaar met zo'n zwangere buik hihi
Lianne go girl ! Je kan het Inspe, wat schattig ! Zo richting ziekenhuis, zal mij benieuwen. Dat is wel het irritante, steeds andere gyns, de een zegt dit, de ander dat. Maar als het aan mij ligt ga ik morgen bevallen, voel me toch wat beroerder worden nu. (durf ik alleen niet te zeggen, bang dat ik weer opgenomen wordt)
sterkte koffieleutje! @Fl3x: GEFELICITEERD meid met je 40 weken! ik hoopte dat je het niet zou halen, maar toch nog wel gehaald... hopelijk hoef je niet nog een week te wachten zoals de vk zegt...
koffieleutje suc6 dadelijk in het ziekenhuis. Lijkt me niet prettig steeds een andere gyn, maar ik denk dat je wel eerlijk en goed moet zeggen hoe je je voelt. Oke opgenomen worden is geen pretje maar wellicht wel het beste. Kuzzzzzzzzzzzz
Hoi miracles, wij zijn daar ook achter, en de druppels infacol erbij en nergens meer last van!! Die druppels kun je ook bij elke voeding doen.. en aangezien je in de buurt van duitsland woont, kan je ook sab simplex in duitsland kopen, doet t zelfde, iets goedkoper!
lianne joepie het vorderd gelukkig veel succes nog hier nog ff kleine 3 uurtjes geslapen maar verder nog steeds alles rustig
meid ik hoop dat je 4e wondertje snel komt hoor dat overtijd lopen lijkt me ook niks ben het nu al beu
ichthus je geduld wordt goed op de proef gesteld.. flx3 ook al 40 weken..meiden nog ff!!!!! lianne 10u zou vk langs komen toch? hoop dat je er weer paar cm bij heb.. Koffieleutje tja opgenomen worden is niets maarre alles voor moeder en kind he dusse eerlijk zijn tegen gyn,haha zal je vast zijn hoor!' Ziekenhuizen, tja ik heb nu ook 3 gyn en 7 assistent gyn. gehad de afgelopen maanden..ken ze dus nu wel bijna allemaal daar..' en t is helaas waar ze zeggen allemaal iets anders.. mijn doel was een sjaal gaan breien maarre nergens in de buurt normale wol te koop haha wordt sjaal kopen denk ik. Verder zoon op school, boodschappen gedaan, zelfs aardappelen geschild (wordt steeds gekker maarre merk dat ik er tegen een uur of 17 echt geen zin in heb) zoon gaat zo met vriendje mee dusse hier alles onder controle. Weeen kom maar op!!!!