ik word in december voor de 5 de keer 25 jaar. Maar lijkt me erg makkelijk om hier ook een oma te hebben.....haar eigen topic met oma weet raad!
Leuk hoor om al die leeftijden zo op rij voorbij te zien komen. Bevestiging van het feit dat ik bij de 'oudjes' hoor , die er gelukkig toch nog in grote getalen zijn hier. Ik ben het wel met je eens melloncollie dat dit forum de mogelijkheid heeft vrouwen van alle leeftijden met elkaar te verbinden, dat vind ik ook wel heel mooi. Alleen denk ik toch wel dat hier een grens aan is. Wanneer die bereikt is vind ik wel een interessante vraag. Maar ik zie de oneindig durende vetes al voor me (die nu vaak tussen FV en BV of rokende zwangeren/mama's vs niet -rokende zwangeren/mama's woeden) tussen de vrouwen die volgens de nieuwe opvoedprincipes met hun kindjes omgaan vs de vrouwen die dit dan tig jaren geleden op andere wijze deden. Je hoeft alleen maar al te kijken naar de topics die vaak geopend worden over strijd met (schoon)ouders, die de verzorging en opvoeding heel anders aanpakken. (om maar een actueel topic erbij te halen: vroeger was het gewoon dat je zuigeling honing gaf, tegenwoordig weten we dat dit ernstige gevolgen kan hebben en is het daarom verboden)
Ik zit normaal op het 35+ forum en onze "oudste" is vandaag bevallen en zij is 45... Dus je valt nog mee! Overigens vind ik dat leeftijd er helemaal niets toe doet, als je maar gelukkig bent! Ik ben zelf overigens 36 en druk bezig voor onze eerste!
Ik ben 30. Ik zie de eerste topics dus al verschijnen over een x aantal jaar! "welk merk rollator is het best?" of "welk soort kleefpasta gebruik jij?". Of "Toen ik vanmiddag met een redelijke snelheid van 68 km per uur over de A12 reed, kreeg ik allerlei gebaren naar me toe gesmeten! Heeft iedereen nu altijd zo'n haast of ligt het aan mij?...
Wij gaan ook nog voor een kindje alleen moeten 2 jaar wachten op onze donor Wij hadden de keuze niet, wilden vroeg kinderen maar de natuur besliste anders . Na 9 jaar tobben en miskramen zijn we toch ouders mogen worden. Dus niet iedereen besluit zelf zo lang te wachten
Nee precies, dat bedoelde ik eigenlijk ook te zeggen! Het maakt niet uit hoe oud je bent, je neemt namelijk geen kinderen, je mag ze hopelijk krijgen! En dat gaat niet bij iedereen even makkelijk! Ik ben 36 en druk bezig voor de eerste, al anderhalf jaar, dus ik snap wat je bedoelt! Maar jouw bericht geeft een mens hoop, dat je na al die jaren van tegenslag en verdriet toch dat mooie geschenk hebt gekregen!
Ik wordt volgende maand alweer 39, maar lang nog niet de oudste hier zie ik al. Mijn dochters zijn 10 (bijna 11) en 9 jaar, mijn vrouw is 24 weken zwanger. Zij is 37 en het is haar eerste kindje. Zijn er eigenelijk nog meer meemoeders en/of vaders hier?