Mijn schoonzusje heeft voor de eerste paar weken zo'n mand gekocht, super schattig, had ik ook wel gewild bij 1. Is volgens mij ook goedkoper als een echte wieg. Ze zet 'm soms ook beneden in de box, kan de kleine daar ook lekker slapen.
Wat voor een mand is dat dan linda?? En andere linda.... die banners zeggen allemaal wat anders! klopt volgens mij niets van! en niet echt betrouwbaar.
zoiets zeg maar: maar ze heeft er niet zo'n standaard bij, het wiegje staat gewoon op twee stoelen naast elkaar.
Linda: Hoezo, vanwege jou? Had jij als kind een schisis? Fijn in ieder geval dat alles goed is met jullie ukkies. Lekker laten groeien. Minke: INderdaad maakt Martijn het heel bewust mee. Zeker nog extra omdat hij qua begrijpen en zo hoogbegaafd is. Zwangerschap tot nu toe mag ik op zich niet klagen. Heb een paar keer bloedverlies gehad, een klein beetje maar schoot steeds weer in de stress. Ben er inmiddels wel achter dat mijn baarmoedermond vrij gevoelig is het het samenhangt met verstopping... Het fijne nu is is dat ik het kindje goed kan voelen, dus dat stelt me dan gerust. In het begin voel je het nog niet dus blijft het eng... voor ons is het ook absoluut allemaal niet vanzelfsprekend, zeker nu het via icsi heeft moeten gaan... hebben wel wat stress nog op financieel gebied en er moest voor Martijn nog het een en ander uitgezocht. Ben een beetje uitgeregeld. Kan zo niet helemaal genieten. Maar goed, begint weer wat rust in de tent te komen. Wil ook lekker van de feestdagen genieten.
ha meiden, vraagje; iemand van jullie toevallig een idee waar je zulke lampen nog meer kan verkrijgen?? Beebidee, voor al uw originele en persoonlijke babykamer en/of kinderkamer artikelen en ideeen. Helaas zijn deze uitverkocht en ik vind ze echt suuuuper leuk!! Dat je zelf erop kan laten zetten wat je wilt... erg leuk Ik hoor het graag als iemand een site weet toevallig!
heyy meiden zo ff 2 dagen niet geweest, heb t wel gelezen, maar alles onthouden pfffff laar leuke kamer meid word vast een prachtkamertje!! leuke wiegjes allemaal!!! wij nemen geen wieg, als ik wil kan ik m van me schoonzusje lenen, hele leuke wit rieten en dan een soort mand met grote boog aan de bovenkant, maar ik ben bang dat als de kleine naast ons ligt ik dan helemaal niet meer slaap, dus we doen t niet. linda fijn dat je echo goed was meid en fijn dat de lipjes goed gesloten zijn, lekker van geneieten nu!! lindavnr ik voelde de kleine met 21w1d voor t eerst echt draaien en de dag erna voor t eerst echt schopjes, dat zou voor jou dus morgen zijn haha, ach het komt vast heel snel... over mijn lamp:hij word vanavond voor de 3e keer geverfd door me man...wil t zo graag zelf doen maar t mag echt niet van hem, dus hij doet het maja hij was steeds niet naar me zin, nu vanaaf de laatste keer en dan moet t goed zijn, laat m jullie dan morgen zien als ie hangt!!! germini gefeliciteerd met je 23 weken, ik ben morgen aan de beurt haha. xxx
lindavrn nee sorry, tis niet zo mijn smaak moet ik eerlijk zeggen dus dan let ik er ook niet op zeg maar, heb namelijk al een heleboel lampen bekeken, maar kijk alleen naar wat ik leuk vind haha, maar zal nu me ogen voor je open houden haha.suc6 ermee
hahah thnx! Lijkt me zo'n leuk idee; om aan 1 kant van elk ledikantje hun eigen lampje te hangen met naam erop.. en ook erg praktisch; als de een wakker is, kan ik het lampje van de een aan doen en heeft de ander er weinig last van hihi dus nog praktisch ook
HEEEEE ik ben er weer!! We hebben thuis problemen met de internetprovider, dus geen internet (en geen digi tv en geen huistelefoon) maar ik hoop dus echt deze week weer te kunnen forummen. Heb nu mn laptop meegenomen naar mn ouders en zit daar te internetten. Dat ik daar niet eerder aan gedacht heb! Vorige week de 20wk echo gehad en we krijgen echt zeker te weten een jongetje!!! Het belangrijkste is dat alles goed is met ons knulletje! Ik ben vanmiddag bij de ha geweest... slijmbeursontsteking... Hmm Verder gaat alles zn gangetje. Kan iemand me kort bijpraten?
funnyme!!! jeeee ze is dr weer!!! Jeeetje, we hebben ons drúk zitten maken in het begin! hahaha, dat wil je niet weten!! uiteindelijk bij het andere mama's-topic had iemand gelezen dat je geen internet had hahah. kort bijpraten.. euhh: alle 20 weken echo's zijn tot nu toe super! Fijn dat die van jou ook goed was!! Ben trouwens benieuwd..jij je ook zo'n zorgen (gemaakt) over de mex griep? of haal je de prik?
Hey Funny Blij iets van je te horen! Fijn dat alles goed is met jullie kleine Bijpraten pffff dat zijn lange verhalen en mijn geheugen is als een zeef dus ik kan je er niet echt mee helpen sorry!
Ik denk zelf dat het allemaal wel mee zal vallen met de mex. griep. Ik ben er nog niet over uit of ik me laat enten, of dat ik de meiden laat enten. Wat doen jullie?
Ik ben dr ook nog niet helemaal uit. Als ik hoor dat men (bijv. minister klink afgelopen maanden bij pauw&witteman) verwacht dat de piek van de mex. griep in december zal zijn en wel een heel eind over zal zijn in januari, dan denk ik nou.. dat kom ik vast wel door. Maar vindt het lastig! Volgens mij is het hier erg verdeeld, maar geen idee of het een beetje 50/50 is..? nog wel veel twijfelaars, zoals ik hihi.
funnyme: Welkom terug! We hebben je gemist en ons druk gemaakt. Voortaan even melden hoor als je geen internet meer hebt Mex. griep: Volgens mij veel twijfelaars en zijn degene die wel de prik gaan halen nog aardig in de minderheid.
Ik weet het ook nog niet. De vk raadde het wel aan. Ze zegt dat met deze termijn alle organen al zijn aangelegd en het ikindje alleen nog maar hoeft te groeien. Dat het beter is om de vaccinatie te halen dan dat je straks doodziek aan het infuus in het zh ligt. maar toch twijfel ik
ja dat klopt.. als dat het ook het enige was had ik hem allang gehaald. maar het idee dat ze nog geen info hebben over wat het doen met het ongeboren kind op lange termijn maakt het weer dat ik denk..nou, dát risico wil ik toch ook niet lopen, wel?
En dan dus; welk risico is groter? Dat ik de griep krijg, de heftige variant, in het ziekenhuis kom, kindjes eerder geboren worden? Of dat de vaccinatie misschien onveilig is voor de ongeboren kindjes..
Hey Funnyme! Gelukkig je bent er in goede gezondheid en zwangerschap! We maakten ons echt zorgen! Ik ga de prik wel halen. Ik vertrouw op het advies wat wordt gegeven en op de ervaringen die ze tot nu toe in Australië hebben opgedaan met de griep. ik hoor steeds dat zwangere vrouwen de eerste risicogroep zijn en aangezien ik ook nog last heb van astma probeer ik nu te vertrouwen op het landelijk advies! Als ik niet zwanger was geweest had ik het niet gedaan maar nu in deze staat voel ik mij kwetsbaarder. Tja en je moet toch een keuze maken. A.s. vrijdag om 9:30 word ik geprikt. Heb even gebeld met de HA dat ik niet op de 'prikdag' wil komen omdat ik het nu al niet meer red om langer te staan. En dat mocht dus.. Spannend vind ik het wel!