Ik ben thuisblijfmoeder, omdat ik werkloos ben op het moment, maar vind dat niet zo heel erg nu . Ben wel aan het zoeken naar een baan, maar dan wel parttime.
Hier nog een (verplicht) werkende mama. Ik werk 3 daagjes in de week en zou ook niet thuis willen zitten. Dan komen de muren ook op me af en het is natuurlijk ook een financiele overweging. Persoonlijk ben ik wel van mening dat het in Nederland erg slecht geregeld is voor wat betreft het verlof na je bevalling. Ik had het helemaal niet erg gevonden om het eerste jaar thuis bij mijn dochter te zijn om daarna weer lekker aan de slag te gaan.
Ik ben een thuis blijf moeder .. Vind het heerlijk alleen soms denk ik wel zou t wel ff heerlijk vinden om 1 a 2 dagen te werken ..
Ik heb 20 uur in de week gewerkt als Alphahulp maar door bezuinigingen vorige week ontslag gekregen dus nu weer ( tijdelijk ) huismoeder,, Ben van plan wel weer 20 uur te werken of een bbl opleiding te volgen,, Liefsz 8)
Ik werk 24 uur in de week en onregelmatig. Ik werk 2 dagen door de week en om en om in het weekend. Voor de financien moet ik wel werken en ik vind het ook wel lekker. Alleen als Thijs niet lekker is, zou ik het liefste thuis blijven. Werk en privé vind ik nog moeilijk te combineren.
Ik werk 24 uur in de week. De ene week ma-di-woe en de andere week di-woe-don. Van 8.30 tot 17.00 Moet zeggen dat ik het best wel vele vind met een kleintje! Maare goed er moet geld verdiend worden he! hihi
Helaas werkende moeder, ik zou ook graag thuis blijven, maar omdat ik alleenstaande moeder ben en de vader niet naar zijn zoon omkijkt laat staan betaald voor zijn zoon moet ik blijven werken om mij en mijn zoon te voorzien van eten, kleren en onderdak e.d.
hier ook een werkende moeder. zou ook liever thuis blijven. maar ja. als het financieel niet kan, dan maar werken
Hier een werkende mama. Ben net voor de bevalling afgestudeerd en werk sinds einde verlof als psychiatrisch verpleegkundige voor 32 uur per week. Vind het heerlijk om af en toe even weer gewoon "mariska" te zijn en niet alleen maar mama
Heel blij ben ik dat ik thuis kan blijven omdat mijn man een heel goeie baan heeft. Ik heb respect voor moeders die kunnen en willen werken....ik zou niet weten hoe ik dat zou moeten doen ....
Ik werk 3 dagen in de week en vind dus dat ik een combinatie heb van werkende en thuisblijvende moeder
Als het zou kunnen zou ik thuis blijven, maar dat gaat helaas niet fiunancieel gezien dus ik werk 2,5 dag
Nog wel.. thuisblijfmoeder.. maar a.s maandag een soll.gesprek voor werk in een verzorgingshuis en dinsdag bij tnt voor decemberhulp..
Leuk topic. Ik werk nu (na de bevalling) 12-18 uur op een huisartsenpost. Opzich wel fijn, want we hebben geen oppas nodig. Maar als ik kon kiezen zou ik het liefst thuis blijven!
ik werk 3 dagen per week, zou liever thuisblijven maar financieel gezien niet mogelijk. Ook denk ik dat als het wel zou kunnen ik toch een dagje ging werken... ff eruit is voor mij wel even lekker.