@fl3xie Ohh meid Lijkt me erg druk 2 kleine kids... Ik hoop dat je meisje toch nog de nacht en dag omdraait...
flx3 wat kijkt ze al lekker wijs uit haar oogies..ook met zo'n blik van de wereld is veeeel te leuk, wat nou slapen...heeft mijn zoon ook altijd gehad wat totaal geen slaapbaby..
Jeetje robijntje, veel beterschap, en hopen dat je zoontje alisia niet aansteekt. En idd , ze zouden wel een uitzondering op de regel mogen maken met de vaccinatie, het nadeel is dat de spuit pas na 7 a 10 dagen een beetje werkt,en dan ook nog maar voor 40 %. Dus hoe eerder hgoe beter.... Flex,wat een schattig meisje, die oogjes..... En Puzz, jij ook een heerlijk mannetje. (ik wil ooooooooooooooooooook)
Ik heb jullie even gepromote op een topic http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/174097-welke-gebruikersnamen-associeer-jij-zp.html
Tuurlijk Snapfish by HP - 2 Gratis collage posters 30x40cm! Eerst aanmelden dan 20 foto's en dan deze link voor gratis posters Kijk maar
Princi gefeliciteerd met jullie dochter. CJB - ik heb ook heel erg vaak per dag harde buiken en van onder is alleen pijnlijk als k opsta. Zie allemaal baby's voorbij komen echt leuk.
Allemaal mooie beebs!!!!!!!!!!!!!! hier een heerlijk dagje helemaal niks gedaan. Morgen is hubbie jarig maar dit jaar doen we er niet echt iets aan, veels te druk laat ons maar lekker relax onze eigen gang gaan
groot gelijk zonnetje, zou het nou ook niet meer doen. Wij hebben morgen eigenlijk een kraamfeest in gelderland, maar blijf maar lekker thuis denk ik, zie het niet zitten om met evt weeen zo een eind in de auto te zitten. Dus morgen doen wij een dagje helemaal niets!!!