Mijn zoontje is 8,5 maand oud maar kan nog niet handjes klappen of zwaaien.Is het niet zo dat baby's het met deze leeftijd zo'n beetje moeten doen?Als ik het voordoe kijkt hij me aan met zo'n blik van wat doe je nou mama??Is dit normaal,komt het vanzelf nog?
Wat is normaal? Elke kind ontwikkelt zich in zijn eigen tempo. Ik kan mijn niet meer herinneren wanner mijn zoontje begon met handjes klappen, maar zwaaien deed mijn zoontje met ongeveer 10 maanden en wijzen een paar weken later.
Handjes klappen doet mijn dochter nog steeds niet , zwaaien doet ze volop, maar dat is pas sinds kort. Daarvoor zwaaide ze ook weleens, maar alleen als ze zin had. Wijzen doet ze verder ook nog niet. Daarintegen kruipt ze al sinds 7,5 maand, staat ze overal, loopt ze ook al weer rond de tafel en kan ze pappa en mamma voortaan ook kusjes geven.
Ik geloof dat mijn zoontje rond 10 maanden in zijn handjes ging klappen, maar idd wat is normaal? Het ene kindje is sneller dan het andere en ieder kindje doet het op zijn eigen tempo.
Rond 9 en een halve maand deed hij het allemaal. Maar als jou kindje het niet doet is dat toch niet erg! Die kan dan waarschijnlijk weer wat anders wat bijv mn zoontje niet doet! Ieder kind ontwikkeld zich op eigen tempo. Geen zorgen maken hoor!!
Heb het even nagekeken, maar Jasmijn ging dat rond de 8,5 tot 9 maanden pas doen. Ze heeft toen een sprongetje gehad en daarna begon ze er meteen heel actief mee.
Sophie zwaaide met 7 maanden al en vlak daarna klappen in handjes. Roos begint nu een beetje te zwaaien maar klappen in handjes doet ze nog niet en wijzen een beetje ( maar nog niet echt bewust denk ik )
Eva doe wel als je zegt hieper de piep hoera en dan doet ze haar armen omhoog en zwaaien sinds een week ..
Met een maand of 8 klapte Lisanne in haar handje blij,blij,blij. Maar sinds een week of 2-3 kan ze kruipen en is het klappen nu even weer helemaal over. Zwaaien doet ze nog niet.
Ik wacht het met smacht af.Hij is nu 8,5 maand dus in zijn sprongetje denk ik,ik hoop dat het gauw komt vind het zo lief om te zien.En ja jullie hebben ook wel gelijk ieder kind ontwikkeld zich natuurlijk anders.Hij is wel vlot hoor,hij kruipt sinds 7 maanden,en trekt zich overal op.Vooral rond de tafel is hij vaak te vinden,en o ja mijn benen zijn ook erg in trek hehe.
hiep hiep hoera en dan haar handjes omhoog doen met een maand of 8, klappen in je handjes en wijzen rond de 9,5 maand
mijn dochtertje begon met 7 maanden wel al met zwaaien, maar wijzen en klappen in de handjes is nog niet te zien..ze is wel constant met haar wijsvingertje bezig maar echt wijzen is er nog niet..
Hahah ik dacht toendertijd dat mijn kindje zo laat was met in handjes klappen want o o o die oie ik groei boek ook met hun paar maanden ofzo. Komt de mijne met 8 maand haha maar cb zei toen dat hun de 12 maanden aanhielden. Zwaaien deed ze al met 7 maanden maar nu met 1 jaar zwaait ze nog net zo als een lampekapje als met 7 maand haha.