wanneer ongesteld worden na het stoppen van de borstvoeding

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Qwendo, 9 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Qwendo

    Qwendo Lid

    20 apr 2007
    71
    0
    0
    Hallo,

    Ik heb even een vraag.
    Hoe lang duurt het voordat je weer ongesteld wordt als je bent gestopt met de borstvoeding. Mijn dochtertje is nu bijna 9,5 maand en wilde toen ze 7,5mnd was geen borstvoeding meer. IK ben bijna 2 maanden verder na het stoppen en nog steeds niet ongesteld geworden. Is dit per persoon verschillend gezien ik ook wel lees dat er vrouwen zijn die tijdens hun periode van borstvoeding geven al wel ongesteld zijn geworden.
    TIs nu allemaal maar wat onzeker. Telkens als ik een afspraak heb denk ik van..oe ik kan ook ongesteld worden.
    Waarneer moet ik mij zorgen gaan maken betreft het niet ongesteld worden?

    Misschien even handig om voorgeschiedenis te weten.
    Ik heb mijn zoontje (2007) tot 6 maanden borstvoeding gegeven (half fles en half borstvoeding). Vanaf dat hij 5 maanden was ben ik 2x ongesteld geweest en daarna was ik dus zwanger van ons dochtertje. Vrij vlot allemaal. Na de bevalling van mn dochtertje heb ik netjes met 6 weken een bloeding gehad.

    Ik hoop dat jullie mij wat duidelijkheid kunnen geven.
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    Het kan een jaar duren voordat je weer een menstruatie hebt, ieder lichaam is inderdaad anders en uiteindelijk komt het wel weer op gang. Weet je zeker dat je stiekum niet zwanger bent;)

    Imke
     
  3. Qwendo

    Qwendo Lid

    20 apr 2007
    71
    0
    0
    Hallo Immie,

    Nee hoor ben niet zwanger. Had die week daarvoor nog getest.
    Ik dacht eerst namelijk ook van oh ow...
    Maar goed dan moet ik maar gewoon afwachten.. heb al wel heel lang een raar gevoel als ik druk geef op de blaasspieren. Het voelt ook niet "normaal" als ik moet plassen. Binnenin lijkt het wat onrustig. Tis net zoals je een darmontsteking hebt..dat als je op je buik drukt en dan loslaat dat dat pijnlijk is.

    Maar goed ik zal moeten afwachten..vind het niet erg hoor als het tot een jaar kan duren :)

    BEdankt in iedergeval.
     

Deel Deze Pagina