Ik vond het echt super leuk om jullie in het echt te zien vanmiddag! haha die ene vrouw die wat over je truitje zei suus en daarna er ineens achter kwam dat we allemaal zwanger waren! Geweldig!
Toch blijf ik die opmerking van die man op CS ook wel erg lachwekkend vinden...mannetje thuis moest er ook wel om lachen
JOEPIE! We zijn er weer! Ik had dus daarstraks een heel verhaal getypt, wil ik het posten ERROR! Balen! Maargoed: ik vond het echt super! Kei leuk! Doortje bedankt voor de gastvrijheid en alle andere meiden bedankt voor de gezelligheid! @Xenas; ja die vrouwen! haha! Die stonden ff mooi te kijken met al die buiken! En wat dacht je van die man op het station?! Dat was ook grappig! Of was je er toen nog niet? Ik weet het al niet meer, whahaha! @chicken: Een luiertruitje is inderdaad met 2 flappen aan de voorkant die je over elkaar slaat en dan met een strikje aan de zijkant vast maakt... Kun je bij o.a. de hema kopen, wel schattig, maar niet altijd handig denk ik! Zijn er al nieuwe foto's gearriveerd van vanmiddag? Ik heb die van Doortje wel gezien, maar verder nog niks...
Is iedereen al omgevallen? ik moet zeggen, ik ga ook niet laat slapen... Moet even bijslapen na al die dromen van de afgelopen nacht over ons uitje... (is gewoon spanning geweest denk ik!)
Mannetje kruipt nu net het bed in, ik denk dat ik er maar achteraan hobbel. @suus; ik denk idd dat je inwendig toch wat spanning bij je hebt gehad. Had ik ook wel maar heb er niet over liggen dromen.
neeeeee dat meen je niet! heb ik weer ff gemist hoor! beetje jammer dat ik te laat was! hahahha lig helemaal in een deuk hier!
hahah! Waar hebben jullie het over gehad dan! Over worstenbroodjes en poep??? Lig helemaal in een deuk hier! @poohbeer... ohh jij bent goed bezig geweest. Ramen enzo ook al gelapt! Lekker hoor! Moet ik hier ook nog ff doen voordat beeb er is! @collo.. ohh kan DE foto niet zien! Van je vent met die snoepjes! Nu ben ik wel heeeeel benieuwd! jaaa jammer dat je er niet was... wel 5 minuten.. pfff.. maar goed, je hebt nu wel een nieuwe @chiquita.. haha je schoonmoeder zou raar gekeken hebben als zij die foto's zag haha! @dees.. ik vond het ook spannend hoor.. toen ik aankwam! haha was echt op zoek naar een stel dikke buiken het is altijd even aftasten.. dalijk klikt het helemaal niet! kan ook nog! gelukkig geen nare stiltes gevallen toch Slaap lekker! @doortje.. whoehoe.. jouw vent is goed bezig geweest vandaag! hier moeten de plankjes nog! Zelfs nog 1 bij Jesse in zijn kamer @gimena.. ohh gefeliciteerd met het erkennen! Lijkt me ook wel bijzonder! @doortje.. aah leuke foto's! Wil je ze me mailen? wdeknecht@hotmail.com @luiertruitje / romper.. is idd een verschil. Een rompertje zit aan de onderkant dicht met drukknoopjes, en een luiertruitje is een truitje.. en die kan je aan de zijkant vastknopen. Wat het verschil is voor het dragen? Geen idee... hahahha!
Ik ga ook zo slapen! Maar eerst nog even 'uitleg' over de nieuwe meeting haha! Ik heb de eerste date met de oktober mama's van 2007 een meeting gehad met de beebs erbij. Iemand heeft toen een soort conferentie centrum gevonden in utrecht...Ik ga op zoek naar het adres!! Daar hadden we een eigen ruimte heel gezellig hoor.. leek net een cafetje, en geen vergaderzaal achtig iets! Daarnaast hadden we nog allerlei tafels staan (picknicktafels) en konden we de kinderwagens, speelkleden, luiertassen flessenwarmers, wipstoeltjes en andere zooi haha, kwijt. Ook kon je hier je kindje in de wagen leggen als hij of zij ging slapen! ideaal was het! misschien ook een leuk idee voor ons straks. Als de kids zo 4 maanden zijn bv! Op mijn site.. (zie handtekening) staan foto's van die eerste meeting.. Dan moet je even kijken bij foto's.. en dan foto;s van Jesse en dan meeting oktober mama's maart 2007. Dat was ook super leuk! Maar ik ga op zoek naar dat adres!
xenas; ik heb net naar de foto's gekeken, dat ziet er inderdaad wel heeeeeeel gezellig uit! Zo moeten wij het ook maar gaan doen ja! Hopelijk kun je nog aan het adres komen... Ik ga nu ook lekker mijn bedje in: SWEET DREAMS IEDEREEN!!!!
Xenas Als ik je morgen online zie zal ik hem wel even terugzetten en je een berichtje sturen. Vond hem net iets te erg om erg lang te laten staan.
Jeetje wat typen jullie veel zeg, dan ben ik nieteens 2 hele dagen weg geweest.. Heb ik nog veel gemist? Zo te horen was het uitje erg geslaagt Ik hoop dat ik het volgende uitje mee kan
*zucht* Ik zou nog heel graag willen slapen, maar mijn lijf denkt daar anders over. . . ik wist na een uur draaien echt niet meer hoe ik moest liggen. Dus tijd voor een bekertje warme melk en zwp Ga het zo maar weer even proberen. @xenas: ik zal de foto's morgen naar je mailen!
Goedemorgen, Leuk dat degene die naar het uitje zijn geweest het naar de zin hebben gehad! Ben benieuwd naar de foto's, maar die zullen in de loop van de dag wel op de site komen. Ga het brood maar smeren voor mijn man, dan kan hij rustig aan doen dadelijk.
goedemorgen!!! zie dat ik niet de eerste ben xena: oh zoeiets soort gelijks had ik ook met een meeting juli mamas 2006 alleen kon ik toen niet want woonde niet in nl mar dat was het zelfde idee... nou ik zweet me iedere nacht rot johg geen idee waarvan :S maarja.. nu op mannatje wachten tot hij thuis komt uit de nacht.. verder moet ik nog afwassen van gister erg he.. en dat was t wel weer voor vandaag oh nee de badkamer pfffff
Wat leuk om die foto te zien van allemaal dikke buiken Is het gezellie geweest?.. heb even snel gelezen (niet alles) Hier nog even een foto van een luiertruitje http://www.prematuurtje-kleintje.nl/article8438209.jpg
Goedemorgen meiden, Volgens mij is het uitje geslaagd! Mijn 1e verlof dag.........wat moet ik doen......heb gisteren zo hard gewerkt voor de zaak en thuis, dat ik eigenlijk geen puf heb vandaag haha....lekker slim weer...nou eerst maar eens beter wakker worden....