januari 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by labmuisje, Apr 22, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niet meer actief

    Hoihoi,

    Hier ook nog niks, om kwart over twee weer naar de verlosk.
    Slapen doe ik nog goed, alleen moet er standaard om de twee uur uit om te plassen.. :rolleyes:

    Sanwel, doe ze dat strippen bij jou dan al? Of is dat omdat het al zo rommelt?
     
  2. Niet meer actief

    en lizzy hebben we ook nog niet vernomen?
     
  3. Niet meer actief

    Strippen doen ze niet bij mij, volgens mij is dat bij Selmama.
     
  4. Niet meer actief

    nou dames. ik ga wat anders doen. heb toch een beetje afleiding nodig geloof ik. ik was op desite aan het lezen bij bevallingsverhalen maar dat doet me geloof ik niet echt goed.. fijne dag allemaal!
     
  5. Niet meer actief

    Nee, mrklb1, er zijn een paar meiden die zich nog niet gemeld hebben, dus wie weet.
     
  6. Niet meer actief

    och ja selmamma, sorry...begin nu echt alles door elkaar te gooien!
     
  7. sim

    sim Niet meer actief

    hoihoi.

    zo dat was even wennen vandaag nu mijn ventje weer aan het werk is. vanmorgen mijn dochter voor school helemaal ready en elijah lag nog lekker te slapen. wij hebben zo'n camera babyfoon draadloos, ik kan het echt aanraden, ideaal. kon mooi mijn dingetjes even doen beneden en ondertussen zo even vanaf een schermpje in het wiegje kijken of alles in orde was.
    echt een aanrader dus. tis natuurlijk niet zo dat je er obsessief elke keer naar moet gaan kijken, maar dat is een beetje hetzelfde als zo'n anglesound. je kunt het beeldje ook uitdoen, dan heb je alleen geluid.

    mijn jonkie had vannacht wat last van krampjes, dan word ik wel onzeker hoor. twijfel of mijn borstvoeding nog wel goed is, enz. maar die kraamtranen zitten soms ook nog wel eens in de weg, dan kun je je ook zo week voelen.

    soms lukt het boertje ook niet helemaal goed. iemand tips? denk dat hij daar ook wel krampjes van kan krijgen. soms is ie zo gulzig, dan klokt ie heel veel lucht mee. had al een vraag bij voeding geplaats (eigenlijk twee) even kijken of daar ook wat tips op binnen komen.

    ben benieuwd wie er vandaag gaat bevallen. januari is bijna ten einde, dan verhuizen we naar een ander forum. :D

    ik kijk eigenlijk alleen nog maar hier en af en toe bij voeding. moet even weer mijn draai vinden hier. op zwangerschap kom ik eigenlijk nooit meer.

    nou ga zo even weer een uurtje plat. mijn dochter is naar school en vanmiddag komt de wijkverpleegkundige ook nog, geen zin in.

    wie van jullie houd dat allemaal nog vol dat uurtje rust smiddags? ben bang dat dat er zo weer uit schiet hier....
     
  8. Selmama

    Selmama Fanatiek lid

    Oct 20, 2005
    1,766
    0
    36
    Noord Brabant
    @Sanna28: Ja ik was degene die graag gestript wil worden :) .
    Ik weet niet of ze het doet, denk van niet, maar ik kan het toch proberen?
    Ik heb af en toe wel gerommel in mijn buik, vooral onderin en gisteravond dacht ik echt dat het ging beginnen maar dat was dus niet zo. Ik heb het gevoel dat ik al wel met ontsluiting loop, zeker als ik zit voel ik het hoofdje heel goed in mijn bekken en het is een beetje pijnlijk. Ook moet ik best vaak naar de wc voor een grote boodschap :oops: , het is maar weinig iedere keer, maar het kan een teken zijn dat het bijna gaat beginnen. Ook heb ik vooral 's avonds veel harde buiken, soms om de 3 á 5 minuten.
    Ik leg mijn verhaal eens voor aan de vk en dan hoor ik wel hoe ze erover denkt. Ben bang dat ze me niet gaat strippen, zal nog wel te vroeg zijn.
    Jullie horen het in ieder geval van mij!
     
  9. Lieverd

    Lieverd Bekend lid

    Mar 12, 2006
    764
    0
    0
    Directiesecretaresse
    Hoi allemaal!

    Ik heb nog steeds niet bijgelezen, want ik kom daar nog niet aan toe.

    Voor iedereen die bevallen is: "Van harte gefeliciteerd!". Voor iedereen die nog moet: "Succes en sterkte met de laatste loodjes en het wachten!".

    Hier alles goed. Gisteren alle visite afgebeld, omdat ik helemaal niets meer aankon. Vannacht heeft Merijn zo goed als doorgeslapen en ik voel me vandaag voor het eerst een ander mens. De bv gaat nu erg goed en Merijn zit alweer 40 gram boven zijn geboortegewicht.

    Verder is de bv wel pijnlijk. Vooral als hij net hapt en daarna blijft het een tijd branden. Vooral de rechterborst. Ik krijg voor de zekerheid nu een middeltje tegen spruw. Hopelijk verdwijnt de pijn daarmee.

    Verder ben ik tot over mijn oren verliefd! Ik hoop snel wat meer tijd te hebben om hier weer te komen. Tot snel!

    Liefs,

    een verliefde Lieverd
     
  10. Niet meer actief

    Ok ben benieuwd, is dit ook jouw eerste kindje? ja sorry als je dat al honderd keer hebt gezegd hoor, ben beetje vergeetachtig. Ik heb savonds ook veel harde buiken, soms idd ook met ritme..dus om een bepaalde tijd steeds weer. Toch heb ik niet het idee dat het begint...ik heb zoiets van als het begint merk je het wel. Ik hoop in ieder geval dat ze je willen strippen, ik weet dat je het bij mij pas vanaf 40 gaan doen, als er al wat aan de hand is. Ik moet ook zo naar de verlosk. ben benieuwd wat ze tegen mij zeggen nu...vast weer hetzelfde als vorige week :rolleyes:
     
  11. Polleke

    Polleke Actief lid

    May 13, 2006
    119
    0
    0
    Groningen
    FF iets heel anders: Zetten jullie ook een ooievaar in de tuin als de baby er is, of hebben jullie dat gedaan? Of iets anders? en waar kun je die dingen huren?
     
  12. Niet meer actief

    Ah ja ik zag het net ook, wat leuk :D Meike was 2500 gram bij de geboorte en ong 47 cm lang, komt dat een beetje overeen?

    @Polleke, bij ons hadden mijn ouders die geregeld, die hadden ze inderdaad gehuurd... je kunt daarvoor naar een hobbywinkel gaan volgens mij!
     
  13. moniekje

    moniekje Actief lid

    Feb 11, 2006
    485
    0
    0

    Anouk was 2380 gram en ongeveer 47cm/48cm.
    ik zal eenseen foto in mijn album zetten waar zeveel op Meike lijkt.
     
  14. Niet meer actief

    Hoi meiden, kreeg net weer een sms van marrie:

    He Sanwel, ff update vanuit hier. Hier alles goed, mogen morgen naar huis. Wond is nog wel pijnlijk, dus alles rustig aandoen. Hoop dat ik snel weer op het forum kan... 100 pagina's lezen, ofzo...
    Doe ze de groetjes van ons!
    Marrie en Mick
     
  15. Selmama

    Selmama Fanatiek lid

    Oct 20, 2005
    1,766
    0
    36
    Noord Brabant
    @Sanna28:
    Het is mijn 2e kindje.
    Ik ben net bij de vk geweest en ze heeft inwendig onderzoek gedaan, maar het lukte haar nog niet om te strippen omdat het nog niet voldoende open was.
    Wel was mijn baarmoedermond helemaal week.
    Ben benieuwd of het nu misschien opgewekt is?
    Verder was alles prima bij de vk.
     
  16. Niet meer actief

    Ah mooi dat alles goed was, jammer dat ze nog niet kon strippen..

    Bij mij was ook alles ok, vind het onderhand saai om er naar toe te gaan...iedere keer hetzelfde liedje..half uur rijden voor 5 min. binnen.
     
  17. Roxy

    Roxy Lid

    Dec 22, 2005
    71
    0
    0
    Eigen ondernemer
    Noord-holland
    Daar ben ik dan weer.

    Vandaag afspraak in het ziekenhuis gehad en de echo en ctg waren prima. Onze kleine vermaakt zich nog zooo goed en heeft ook nog genoeg water om in het spelen.

    De gynacoloog en mama zijn er klaar mee, en Puk gaat morgen (of overmorgen) kennis maken met iedereen. We worden ingeleid dus het einde is in zicht.

    Slapen gaat al helemaal niet meer maar ga zo even liggen, dus dames ik ben even offline en zodra we weer mobiel zijn laten we weten hoe of wat.
     
  18. Niet meer actief

    Roxy eindelijk iets van vooruitgang dus, wie weet begint het vanzelf nog vandaag...en anders heel veel succes, nog ff meis ;)
     
  19. dorito

    dorito Bekend lid

    Nov 10, 2005
    868
    0
    0
    @ silaah: minder is dat het als ze dan opeens overda 5 uur doorslapen. waarom doen ze dat s nachts niet vraag je je af.

    vanacht echt iedere 3 uur gevoed. dat breekt je wel op. ben je net in slaap moet je er weer uit. voeden kost toch wel een uurtje met schone luier en zo. maar ja, wij hebben ook al nachten van 4 uur tussen de voedingen gehad.

    het gaat nu toch wel hard richting einde van januari. sterkte iedereen met de weeen. denk maar die wee komt in ieder geval nooit meer terug.
     
  20. Niet meer actief

    Sim, dat uurtje rusten.... dat doe ik al niet meer sinds de kraamzorg weg is! Tenminste, ik rust op zich wel tussendoor, maar niet echt op bed liggen of zo. Dat krijg ik gewoon niet meer voor elkaar. En wat boeren betreft, ik kreeg het advies wat harder op zn rug te kloppen, omdat ze wat meer kunnen hebben dan je denkt (ik aaide hem zowat...) en nu boert Finn geweldig, lijkt wel een volwassen vent!

    Lieverd, fijn dat het zo goed gaat met Merijn! Hopelijk heb je snel minder last van je borsten!

    Polleke, hier geen ooievaar, maar een soort van poster die mn moeder gemaakt heeft, die hangt voor het raam. Je kunt op internet zoeken bij google bijvoorbeeld op ooievaar en huren, dan krijg je een heleboel sites!

    Roxy, spannend, succes!

    Vandaag voor het eerst alleen met de kleine, mn man is weer gaan werken. Ik ben vanmiddag gelijk naar het winkelcentrum gelopen met de kinderwagen, voor het eerst. Heerlijk was het! En ik kon het niet laten en heb wat kleertjes in maat 56 gekocht. We hadden iets van drie of vier stelletjes of zo, maar ja, in dat tempo waarin Finn alles onderplast of spuugt, redden we het daar niet mee! Hij draagt nu nog weliswaar maat 50, maar ja, ik wilde per se wat kopen...! Trouwens gek dat sommige kleertjes maat 50 hij nog niet aankan omdat het vreselijk slobbert en 1 shirtje maat 56 kan hij wel al aan. Wat zit er toch een verschil in die maten! Hebben jullie daar ook last van?
     

Share This Page