aaah lief dat je dat wilt doen maar ik denk door dat je zelf dan helemaal hyper bent je daar niet aan denkt haha
Ik ben wel benieuwd naar je verhaal, want in die tijd was ik hier nog niet zo actief. Knap dat je je verhaal wilt delen met anderen. Ik ga het lezen hoor, het zit hier toch bij de leesmap.
veel plezier met de shoot vandaag, en ik ben benieuwd wanneer je "erin" staat meis!! ( enne........euhhhh......mag ik een handtekening ) groetjes diana
Zeg schatjes, de shoot is donderdag hoor Ik ben al naar mijn eerste post gaan kijken of ik het misschien verkeerd had maar nee, staat netjes donderdag in Ik zit te twijfelen over de kleur kleding. Luuk krijgt iets aan van de Biba Boerderij, is wit met meer kleurtjes dus altijd goed (denk ik). Ikzelf heb iets in paars en iets in knalrood. Het moest kleurig zijn in ieder geval. Nou ja, ik trek het ene aan en leg het andere klaar, mogen hun kiezen.
heee wat leuk zeg. wij zitten een jaar vast aan leesmappen, en daar zit vriendin ook bij. jeeeej hopen dat het snel er in komt te staan dan. groetjesss layla
Whaaa, super joh. Ik ben een trouwe lezer van de Vriendin en ga 'm nu nog ff net wat beter in de gaten houden ff offtopic: Ik heb trouwens eind augustus in de rubriek 'over mijn lijf' gestaan in de Flair. (jaja, die blootrubriek )
Oh spannend! Leuk joh! Ik ga het artikel zeker lezen, ben benieuwd! Alvast heel veel plezier donderdag met de shoot...
Wow echt goed van je! ik lees normaal noooit de Vriendin (alleen bij de gyn omdat daar geen andere boekjes liggen als zwanger worden en Vriendin) maar deze ga ik zeker kopen!