Ik vindt mijn dochtertje sinds een maand zo anders, slapen gaat en s'avonds en s'middags beide erg moeilijk,haar middagdut is maar anderhalf uur en dan wordt ze wel 3 keer wakker,en inslapen s'avonds gaat ook erg moeizaam,ze kijkt gewoon of we op haar kamer zijn zo niet gaat ze huilen. wordt er soms ook wel griegel van hoor dan wil ik zelf ook rust,verder is ze erg zeurderig en hangt aan me been te zeuren, ik heb er ook wel moeite mee dat ze zo erg dwingt om alles,herkenen jullie dit en hoe gaan jullie ermee om
Ik herken het zeker! deze fase heeft mijn zoontje net gehad! ook maar anderhalf uur per dag slapen e.d. en 's nachts aan het rommelen en 's avonds ook. Nu is het weer voorbij en wil hij weer 2 slaapjes doen. 's ochtends 2 uurtjes en 's middags een uurtje. Ik zou zeggen de 18e maand sprong maar weet het niet zeker... Hij slaapt nu 's nachts ook weer prima (gelukkig) maar ik had toen ook het gevoel wat jij nu hebt, ik wil ook een paar uurtjes voor mezelf overdag... hopelijk is het bij je dochter ook snel weer over! hier is het nl wel over gegaan.
ik herken het zelf niet, maar mijn zus haar zoontje heeft het ook.. slecht slapen, veel huilen als ie in bed ligt.. komt elke nacht.. als je bij hem bent is het goed, ohwee als je weg gaat! Hij begint nu echt een karakter te krijgen! Volgens mijn zus begint nu de peuterpuberteit!
Yep herken het!! vooral het dwingen!!! mama moet mee, hand trekken...enzo enzo.. savonds wil hij ineens een lampje aan, ws bang in donker ineens of dromen.. en snachts komt ie ook ineens wel minstens 1 of 2 keer.... overdag is het slaapje ook idd maar een uurtje of anderhalf. Ik ga er maar in mee en probeer wel net als altijd gewoon weg te gaan, dus speentje terug en weer weg.. en niet overal zn zin in te geven mbt dat dwingen!!!! succes meid.. enne ik hoop stiekem dat het die 18 maanden sprong is haha want dan gaat het over!
Hey wat toevallig! Hier net zo.. Ze had een paar dagen geleden wel wat diarree maar inderdaad ook erg anders dan anders. Opeens vaak wakker s´nachts, s´avonds een ramp met inslapen, s´middags maar een uurtje, hangen aan mijn benen, vallen en jammeren..
Hier nu ook een totaal ander meisje. - ze houd haar beker op de kop en laat zo het drinken op de vloer of tafel druppelen/plensen - houd de hele zak met chips op de kop zodat alles op grond en tafel valt. - overdag moeilijk slapen, soms maar 1 keer een uurtje. Ze gaat dus 2 keer overdag naar bed, maar slaapt daarvan maar 1 keer even.Soms gaat het wel goed en slaapt ze die ene keer 1.5-2 uur. - wil elke keer worden opgetild en met alles is mama,mama,mama. - zoekt dingen op waar ze niet aan/bij mag zitten. Zal de leeftijd wel zijn, ze zijn wss hun grenzen aan het zoeken
ja dat met die beker doet die van mij ook opeens,ja mijn dochtertje zegt geen mama maar kaka dat is echt niet om aan te horen ,maar weet wel dat ze mij ermee bedoeld
Heel herkenbaar allemaal, vooral die zak chips en die beker drinken Maar dit had mijn zoontje ook allemaal. Slapen gaat nu weer goed, maar beenhangen is nog steeds populair hier en aan dingen zitten wat niet mag ook! en op banken en tafels klimmen
Gedeeltelijk herkenbaar. Mijn zoontje slaapt nu in de middag ook vele korter dan normaal. Normaal hoor je hem 3 uur lang, maar de laatste paar weken is hij heel vaak al na een uur of 1,5 uur slapen wakker. Ik hoorde vandaag wel van zijn gastouder dat hij 2,5 uur geslapen heeft. Dus hopelijk gaat het nu beter. 's Nachts slaapt hij gelukkig nog steeds perfect. Ook ontzettend dwars zijn op zijn tijd. Zomaar uit niets kan hij woedend worden, maar 2 min later zit hij weer te zingen om vervolgens weer woedend te worden? En waarom? Geen idee. Het zal wel weer over gaan.
17 maandensprong! Was de enige die ik echt heel duidelijk gemerkt had! Wat een drama! Half uurtje slapen 's middags en doodmoe zijn de rest van de dag. Vijf uur 's ochtends wakker en geen kant op kunnen met zichzelf. Heeft toch al met al wel een dikke maand geduurd hoor!
Haha mijn zoon noemt mij "tata" en zijn oma noemt hij ook Tata... Hij kan wel mama zeggen, maar zegt tegenwoordig Tata dus. Ik weet ook dat ik hiermee bedoeld wordt maar het klinkt voor geen meter idd haha.
hier ook zo eentje sinds 2 dagen is het krijsen in bed en gaat hij staan tot ik hem komt pakken. overal aan zitten waar hij niet aan mag komen .. ben heel de dag politieagent aan het spelen ppfffff... kan je er verder nog wat aan doen???
Consequent blijven! nee is nee en blijft nee. Tis erg moeilijk, maar ik probeer het wel! ik voel me ook echt een politieagente af en toe
Oh wat fijn om te lezen! Onze dochter van 17 maanden (as woensdag) is momenteel een drama. Wil niet slapen en ligt echt te krijsen in bed. Hangt de hele dag aan mn been en wil helemaal niets zelf. Word er helemaal kierewiet van. Daarbij is ze ook nog ziekjes, het arme schaap. Dus ik weet niet meer wat waarbij hoort. Deze sprong is echt ellendig!
Die van ons is 14 maanden, maar oh zo herkenbaar wat ik hier lees! De hele dag ben ik aan het corrigeren en NEE aan het zeggen, aan mama's been hangen om vervolgens als ik hem oppak direct weer weg te willen. 's Ochtends vroeg wakker worden, wel moe zijn, maar niet meer willen slapen en zichzelf idd in de weg zitten. Pfoe, en ik zit "pas' bij de 14-maanden sprong hihi, dat beloofd wat!
Ja de 17e maandsprong komt nog... mijn zoon zit er inm. nog middenin. Gaat nu huilen als ik hem op bed breng, zodra ik er uit loop is hij stil (echt uitproberen dus) 's nachts is het ook raak momenteel, erg vroeg wakker en wil dan uit bed, maar 4 uur vind mama wel erg vroeg ik geef hem dan wat knuffels om te spelen en dan ga ik weer in bed, hij vermaakt zich dan wel met de knuffels en valt tegen 5'en gelukkig weer is slaap Ik hoop dat ik snel zie dat hij uit deze sprong komt... want een hele dag agentje spelen is niet leuk
kan die 17 maanden sprong ook met 15 maanden komen? mijn dochter is precies hetzelfde, wil alleen maar op schoot zitten en slapen is een ramp. heeft de afgelopen 3 dagen maar een half uurtje middagdutje gedaan. en dan hele middag zeuren dat ze moe is, maar niet willen slapen. en weer alles doen wat niet mag, met name de dongel uit de laptop trekken terwijl ik online ben, grrrrrr.
Ik vind de 15e maand erg op de 17e maand sprong lijken alleen de 17e maand sprong vind ik heftiger... mijn zoon is nog dwarser nu dan bij de 15e maand sprong
fijn!!! jullie ook al!! dacht al dat mijn dochter verwed aan het worde was maar ze zit gewoon in een sprong! vooral 's nachts! huilen troosten terugleggen schreeuwen en dan gelukkig weer slapen!! al 3 weken! ben beniuewd wanneer gaat het over!! xx