jeeej oh wat mooi he! ik wil ook weer.................. maar dan heb ik twee gillers hmm nog effe denken
@simi, ik kan je fotos niet zien?!!! Ben nieuwsgierig!!! @mamavanthom, welkom!! Gezellig!! @all, Jens liet geen traan met de m-griepprik vanochtend. Stoere vent! Ben onder de indruk over de goede organisatie hoor .Het was druk, maar liep als een trein. Nou wonen wij in een een middelgroot dorp, maar oke!
Simi, wat een mooie echo foto's zeg! trotse mama in spe. En fijn dat de nekplooi al goed is, nu de bloedtest nog. Roze wolk: tja ik heb zo''n fijne zwangerschap gehad met bijna geen mankementen, dat ik moet bekennen dat ik toch wel op die roze wolk zat hoor en ik heb totaal niet tegen de bevalling op gezien. Mama van Thom, welkom, leuk dat je hier komt mee kletsen. Soms kriebelt het hier ook wel voor een 2e, maar ik blijf de keuze nu nog wel moeilijk vinden hoor. Op dit moment heb ik mijn handen vol aan Boaz en kan ik me nog niet voorstellen hoe het met 2 zou zijn, ja druk! Met Boaz gaat het zo-zo. Overdag vrolijk en blij, ondanks dat hij ontzettend schor is en een rode keel heeft, dus wat pijn bij het slikken. En daardoor niet goed eet en drinkt. En als het bedtijd is begint hij moeilijk te doen, naar mijn gevoel is het een beetje uittesten hoor, want zodra ik zijn kamertje uit ben is het stil. Prik is ook goed gegaan en ik vond het ook goed geregeld allemaal in de RAI. Miepie, kun je met jouw beroep bijv. bij Tussen Kunst & Kitsch voorwerpen beoordelen en achterhalen?
Simi, mooie foto´s! Hoe groot is je frummeltje nu? Ik had met 10 weken een echo, en is echt een heel verschil met jouw kindje van 13 weken. Is echt al meer een mensje. Fijn dat de nekplooi goed was! Mieke/pooh, fijn dat de prik achter de rug is. Soof, dat een vakantie zo vermoeiend kan zijn. Fijn dat er meer mensen zijn die niet echt op een roze wolk hebben gezeten. Denk ook dat het deels komt door mijn miskraam, je bent je er zo bewust van dat geluk zomaar weg kan zijn. Ik ben ervan overtuigd dat het genieten nog wel komt, maar dat gaat bij mijn blijkbaar stap voor stap. Verder info doorgelezen over borst voeding, en ik was er even van in shock. Nooit geweten dat je de eerste weken op de vraag van de baby moet voeden, dat klinkt heel heftig. Ik zie mezelf al de hele dag met een baby aan de borst, HELP! Mijn vriend ziet de humor er wel van in, die ziet mij al de hele dag topless door het huis lopen...mannen. Ik ga zo bloedprikken voor de prenatale screening. Raar idee dat ze mij gaan testen op HIV, je gaat toch denken "het zal toch niet".
MB! Ja lieverd zo gaat dat met borstvoeding hahahahaha ik was iedere 2 uur aan het voeden. En daar was ik dan ca. 1 uur mee zoet........ dus 1 uur later was ik weer aan de beurt. Mij heeft het compleet gesloopt, maar ik doe het voor de 2e weer net zo vlot en dan ga ik het ook volhouden. Het is zo'n fantastisch moment, het gevoel is echt waanzinnig.
ha lief zusje!!!! ja het komt nu wel erg dichtbij! Is alles geregeld? Met de opvang voor de kids en zo. Heb je hulp genoeg? LIEFS
hai, even een ego berichtje. We hebben gister de uitslag teruggekregen van het onderzoek van mijn lief. De uitslag was bijzonder teleurstellend. Zijn zaad is volgens de ha zeer slecht en we hebben meteen een verwijzing naar de fa want de kans op spontaan zwanger worden is bijzonder klein. Ben er helemaal ondersteboven van en ben de kluts helemaal kwijt. Ik vond het wel lang duren maar was toch wel steeds vol goede moed. Dit bericht heeft toch wel even de grond onder m'n voeten weg geslagen.
achlieverd wat vind ik dit rotnieuws voor jullie!!!! Heel veel sterkte, laat het bezinken en neem de tijd. Het is wel heel belangrijk dat jullie samen bepalen tot hoever je gaat. Deze tip heeft mijn gyn toen der tijd tegen ons gezegd en dat heb ik echt ter harte genomen!!!! DIKKE KNUFFEL
Hoi allemaal! Aahhh, ik ga er even lekker voor zitten, komt een van de poezen zich lekker helemaal tegen me aanvleien, zo schattig... Lekker warm bij mama, hahaha! Wanna: hopelijk gaat het gauw beter met de kleine! Misschien is nu een moment om de babymassage weer eens op te pakken? Ik neem me steeds voor om het te doen maar ik weet niet of ik het kan volhouden hoor! Maar nu ben ik nog thuis, moet er maar het meeste van maken... Soof, gelukkig is je kerel er weer! Hij was vast blij met Ricks kadootje. Ben je lekker aan het bijkomen op je werk vandaag? Simi: prachtige foto's!!! En fijn dat de nekplooi goed was. Ben je erg nerveus voor de uitslag van het bloedonderzoek? Pooh: lekker meegeschreeuwd? Ik doe nu soms Mini-Miep ook na, dan kan ze zo verbaasd kijken, haha! mamavanthom: welkom! Succes met de tweede, hopelijk wil die snel komen. Ik heb nu geen gillerts maar een kleintje nog maar van 3 maanden, maar ik wil zsm beginnen voor een tweede. En wanneer dat is, moeten we nog maar even zien maar zeker als Mini-Miepie 9 maanden is, misschien al wat eerder. MB: haha, niet alleen een denker zoals ik, maar ook zo'n twijfelaar! Ik kan uuuuren twijfelen over cola of sinas, laat staan over belangrijke dingen als verzekeringen en daarom heb ik het maar gelaten zoals het is. En van harte met je 12 weken vandaag!!!! Ik ging pas enigszins genieten met een week of 25 dus maak je borst maar nat . Daarover gesproken, borstvoeding! Als het lukt is het fantastisch maar als het niet lukt is dat een zwart gat. Althans, zo heb ik het ervaren. Het was echt de moeilijkste beslissing uit mijn leven om te stoppen. En vooraf was ik er zo heerlijk nuchter over. Je moet het gewoon ervaren, laat je goed voorlichten, vraag eens rond voor een goede lactatiekundige alvast, bedenk een beetje wat je wensen zijn. Dat ze zo veel eten is trouwens alleen de eerste weken hoor en dat is met fles volgens mij ook heel veel werk. Mieke: neeeee, ik kan geen voorwerpen dateren en beschrijven! Dat is echt een specialisme waar ik me niet mee bezig heb gehouden. Ik denk trouwens wel dat de mensen van kunst en kitsch soms vooronderzoek doen hoor. En dat zou ik ook wel kunnen, haha! Ik kan je wel het een en ander vertellen over de geschiedenis van je stad. Die Boaz , veel beterschap! Nino: wat een rotnieuws! Veel sterkte en knuffel! All, onze kdv-soap is nog niet tot een einde, hahaha! Wij ons ingeschreven bij L, krijgen we van een kdv hier om de hoek B (niet mijn favo, maar de op 1 na favo) een uitnodiging, aaarrghh!!!! Dus nu maar weer als de sodemieter gaan kijken (morgenochtend) en als we het wat vinden maar weer van voren af aan beginnen. L opzeggen, hopelijk geen boete betalen (waarsch. niet als we voor 1 dec opzeggen) en inschrijven bij B. Zo heb je niks en sta je te stressen, zo heb je keuze uit 3 en sta je te stressen.
MIEPIE! Ja ik kom hier helemaal bij man! Maar er is weer zoveel gaande met de planning en verhalen die de ronde doen en mensen die nu de laatste dagen werken en ik en nog 2 ontslagen collega's mogen nog 1 maand zeker blijven........... hele soap hier Maar even zonder Rick is wel fijn, echt het is mijn allerliefste moppie, maar even de gewone werkdingen zijn wel erg fijn!
Nino: wat een naar bericht zeg! daar ga je toch niet van uit, ook niet als het wat langer duurt. Hoop dat jullie snel bij de fertiliteitsarts terecht kunnen! Effe ego: ons hummeltje is nog steeds ziek. Vierde dag nu en nog steeds 39,5C Drinken gaat heel moeizaam en hij braakt af en toe. Mijn man is er nu mee naar de huisarts. Ik zit op mijn werk, maar kan mijn kop er niet bijhouden!!
@nino, jeetje meid, dat is slecht nieuws! Denk samen goed na over hoe ver je wilt gaan. Maar ik vertel je wel, je verlegt steeds je grensen hoor in de mmm. @all, sorry, effe ego. Jens is de hele dag al ziek,. Nu 38.8 en met een zetpil in zijn bil naar bed. Oma was hier aan het oppassen en hefet hem de hele dag op schoot moeten houden. Ik denk dat het van de prik gisteren komt. Gelukkig eet ne drinkt hij goed.
Nino, wat een rotnieuws. Kan me helemaal voorstellen dat je de kluts kwijt bent, is gewoon heel vervelend dat je nu meteen de mmm ingaat. Knuffel! Voor alle mama´s met zieke kindjes: Beterschap! Miepie, wat een gedoe met die kdv's, ik zou er helemaal knetter van worden. Ik ben blij dat ik me nog niet in die wereld hoef te begeven, het eerste jaar is de beeb bij opa en oma. Ik wil de beeb wel in gaan schrijven als het geboren is, neem aan dat ik na een jaar wel een plekje heb. (behalve als utrechtse moeders gebruik maken van de kdv's in mijn dorpje ) Borstvoeding: ik ga me zeker goed voorbereiden, zag bij de verloskundige dat ze informatieavonden organiseren. Lijkt me heel bijzonder om mijn kindje zelf te kunnen voeden, maar ik weet ook dat het in het begin even wennen is. Ik hoop maar dat ik een goede kraamverzorgende tref, ik denk dat dit heel belangrijk is. Leuk nieuws, de vrouw van de neef van mijn vriend (hahaha, tís even nadenken) is vannacht bevallen van een gezonde zoon. Superleuk! Mijn vriend is helaas vergeten te vragen wat zijn naam, gewicht en lengte is......mannen.
Nino wat balen dikke knuffel! Het blijft een wondertje als het lukt. Misschien geeft dit jullie een beetje hoop, collega van mij had te horen gekregen dat er geen zaadcellen waren in het ziekenhuis in NL. Uiteindelijk naar Belgie en nu eind december uitgerekend! M aar het blijft een ellende, sterkte meid. MBo mag ik dan het eerste jaar jou plekkie, dat is voor mij wel te doen . Hier is het een drama en ik woon niet eens in de stad. Maar goed mijn moeder zei ook al als het echt niet lukt wil ik wel tijdelijk inspringen samen met je vader. Ze werken nl allebei dus voor vast is geen optie. Ik begin me nu wat beter te voelen. Wat meer energie en weer zin om dingen te doen ipv alleen maar op de bank hangen. Gelukkig is het ook echt het weer om wat te doen 8). Maar vanmiddag even naar de kapper en boodschappen doen en verder het kinderkamertje opruimen. Mijn god wat hebben wij daar een rommel geschopt