mik, ja balen he dit weer. ik ben net even tussen de buien door boodschappen gaan doen. even er uit! cjpt, leuke foto's!
@Annie, mooie APK! @Mum, kan niet zeggen dat Anouk een lievelingsliedje heeft Hier lacht ze wel met Mama Se, maar meer omdat Mirthe en ik dan dansend door de kamer gaan @MamaJess, oh dat zijn echt hier zakt mijn broek van af verhalen Domme mensen bij die bank zeg @Cjpt, ha ha leuk he die baby's!! Go Do!! En go Mama!! applaus voor Cjpt!! En ik zal het maar zeggen er is weer een moeder geboren Woeha leuke fotostrip ook! @Ginny, regende het maar Hier spoelt het en onweert het en ben daar zo bang van8) @Rianne, Elias aan de dunne, ben je klaar mee hi hi Ik hoop dat je snel weer iets vindt dat hij lekker kan eten en weer tevreden is Wow, Elias komt al weer zeg! @Mik, hier ligt Anouk regelmatig op bed maar elke keer maar voor een uurtje of korter En huilen, sorry maar wat is dat Anouk wordt altijd vrolijk wakker en ik maak dan af wat ik aan het doen ben en ga naar haar toe @Ollekebolleke, nog geen poep?? Oh jee, ik denk dat ik om foto's ga vragen als hij gepoept heeft Hier is dus net ook de 1e fles erin gegaan voor het slapen, ik wil gewoon weten of het uitmaakt Ze heeft iets van 75cc gedronken. Nu weet ik of ze wakker wordt van de honger ofdat het echt haar slaapritme is Maar jouw BV lijdt er dus niet onder als je af en toe flesje geeft?? Hoe ging het met de spuit en heeft Finn nog geslapen? Hier waren we ongemerkt weer in het cirkeltje van om de 2 uur terecht gekomen en juist vandaag besluit Mirthe dan ook nog eens om geen middagdutje nodig te hebben. Tijdens het strijken stond ik wat te malen en dacht, nu wil ik het gewoon weten ook Dus Anouk ligt nu terug op bedje met wat FV in haar maagje, nog niet veel iets van 75cc maar goed ze had bij mij ook wel wat gedronken uurtje ervoor En nu ben ik benieuwd Helaas onweert het hier, nu is het nog wat rommelen, maar tot nu toe hoor ik haar niet De eerste 25min zijn voorbij!
Ollekebolleke: in de maxi-cosi? Daar mogen ze toch niet zo vaak in? Dat is toch slecht voor de rug dacht ik? Mijn kinderwagenbak kan wel helemaal plat hoor, maar als hij even wil rondkijken, dan kan dat Slapen: soms een uurtje, maar meestal slaapt meneertje overdag niet meer dan af en toe een half uur.
ik denk toch echt dat het overzetten geen kwaad kan hoor, bovendien zet je je baby toch niet in een wandelwagen/buggy die alleen maar kan zitten? hier niet, maar heel plat vinden de babys dan ookniet meer leuk, dat merk ik ook aan mijn djamionetje. ze willen dan een beetje om zich heen kijken. En maxicosi schijnt voor een new born niet zo goed te zijn, maar met drien maanden lijkt mij dat ook niet zoń heel groot probleem meer toch?
ps, skatje hier ook hoor, alleen in de fietskar is mevrouw snel knock out, maar in de doek slaapt ze ook niet zo lang meer. ze heeft het gewoon niet meer nodig. en dat vind ik wel fijn, want zo kan ze savonds beter slapen.
@ Cjpt: Wat goed zeg van Do dat ze zelfs zonder slaapzak in slaap kan vallen... hier lijkt het tegenwoordig nergens op zelfs ingebakerd is het inslapen een hel! @ Monique: Thnx voor de 10 punten *ziet jullie al helemaal door de kamer dansen* hihi @ Rianne: Vriendlief sjouwde hier altijd met water! Dimara gaat ook altijd in bad als we samen thuis zijn! vind het wel makkelijk zo met z'n 2tjes! Idd erg irritant dat de kids zich niet gewoon aan het (ik roep maar iets) 8 uur slapen houden! Als ik niet zou weten hoe oud Elias is, zou ik denken dat er een peuter in de box ligt op die foto!! knapperd hoor dat hij al zo aan het rollen is! @ hanna: 09.15 uur?? woowww... laat Svinthe Dimara dat even leren! die vind half 7 namelijk een leukere tijd... @ Mik: Ik laat Dimara eigenlijk niet huilen, omdat ik weet dat het geen nut heeft, ze begint zachtjes maar helpt zichzelf langzaam maar zeker helemaal over de emmer! heb het in de 11 weken dat ze oud is nog nooit meegemaakt dat ze dan uit zichzelf stopt met huilen (ze stopt overigens wel met ademen) ik ga vaak als ze begint te huilen al meteen speentje pluggen dan is ze weer stil en doet ze weer een poging om in slaap te komen, ze wordt er ook alleen maar wakkerder van als ik haar laat huilen! @ Ollekebolleke: 8 uur is idd een lekker tijdstip... zou ik voor tekenen! Dimara vind half 7 laat zat! hihi zie je helemaal lopen met een natte druppelende finn ik leg altijd het aankleedkussen met daarop een badcape en hydro-luier op de wasmachine en ik vouw haar daarin en zo neem ik haar mee naar haar kamertje waar ik haar afdroog en aankleed! Finn een beetje mama honger vandaag? @ Cjpt: Fijn dat je er zo vroeg bij bent, en dat de voorkeurshouding daarmee waarschijnlijk makkelijker gecorrigeerd kan wroden! Leuke foto's
ca 30 km onder Utrecht aan de A2 Heb ff snel bijgelezen maar nu geen tijd om weer te reageren. Ga zo voor het eerst een AH stoommaaltijd eten. Iemand dat wel eens op? Ben benieuwd. Dan snel naar orkest. Manlief is er weer niet bij vanavond (vorige week ook al niet ) dus moet alleen door het donker fietsen... ik ben een anti-held . Doeiiiii
Monique, en wat heeft Anouk gedaan na de flesvoeding? Lekker geslapen? Liefie, Ah stoommaaltijd MmmmmmmmmmmmmMMMMM erg lekker vind ik Vooral die met kip rozemarijn! Welke had jij? Vond je het lekker? Svinthe is 's nachts en 's morgens echt een opperslaper,maar 's avonds pffffffff, ze ligt nu heel hard te huilen in haar wiegje boven en gaat echt niet slapen.... Zo maar uit haar wieg vissen... dit schiet niet op!
@ Liefie: ow ik ben ook geen held in het donker... succes meid! Wij hebben hier net de wieg naar boven gesjouwd... moest wel ff slikken hoor! t is naar mijn gevoel toch een beetje een afsluiting van de eerste periode!
Meeting: Ik twijfel nog steeds, help! Heb veel aan jullie gehad tijdens de zwangerschap, bevalling en ook nu Tess is geboren....Maar vind het zo "eng" om jullie in het echt te ontmoeten! Wel is Culemborg inderdaad heel centraal gelegen, dus qua reizen hoef ik het niet te laten... Help!?
Ik weet nog dat ik Roos een keer hebt laten huilen en dat ze na een minuut of 7 in slaap viel. Nu haal ik Suze er gelijk uit zodra ze begint te huilen en ga ik haar voeden, maar misschien valt ze ook snel in slaap, het is het proberen waard en 10 minuten is voor mij het maximum, maar ik ben heel benieuwd. Ik voed normaal inderdaad tussen 3 en 4, maar het is een heel gek idee dat er op dat moment misschien nog wel iemand in fluisterstilte zit te voeden
Als je toch weet dat iedereen het een beetje eng vind dan is het toch al een stuk minder eng. Ik heb mezelf niet opgegeven omdat Andy erg veel werkt en ik het super vind als we iets als gezinnetje kunnen doen (dat kan dus alleen op zaterdag eind van de middag en zondagmiddag) misschien dat ik op het laatste moment nog mee zou willen, zou dat dan kunnen? Wat ik jullie wel wil aanraden is om tijdens het kletsen gewoon eens bij iemand anders te gaan zitten. De eerste keer dat wij gingen meeten met de aug.2008 mama's heb ik alleen maar gepraat met diegene links, rechts en tegenover me, eigenlijk hartstikke zonde, want ik was naar iedereen nieuwsgierig, misschien kunnen jullie gewoon besluiten om na een uurtje dat iedereen een andere plek moet zoeken. mn liefjes samen op de bank
Marieke, hopelijk ben je snel door je sprongetje heen, want nachtvoedingen verleer je idd snel! (Gelukkig maar ). Vervelend dat je nicht een spoed ks kreeg, maar leuke naam! Meeting kreeg ik vandaag geloof ik een pb'tje van! Petra, fijn dat je meisjes zo lekker rustig en tevreden zijn! Julia heeft soms haar persoonlijke momenten, maar ze kan ook zo een hele dag bij je op schoot willen en vermaakt willen worden Kraamvisite heb ik sowieso weinig gehad, en komen echt al weken niet meer. Er staan nog wel een heleboel 'oh-we-komen-je-nieuwe-huis-bekijken-bezoekjes' op ons te wachten Cjpt, vervelend zo'n droom! Julia had vannacht bijna hetzelfde. Heel hard huilen voor een nachtvoeding, maar vervolgens mijn borst niet aannemen en blijven huilen. Toen ze eenmaal goed wakker was wilde ze pas drinken. Gekke baby's Prikjes, ik heb even gebeld met de GGD, maar op vertoon van geboortekaartje (in mijn geval haar paspoort want ik heb geen flauw idee in welke doos ik haar geboortekaartje kan vinden) en onze legitimatie bewijzen kunnen we gewoon een prik gaan halen. In het geval van Dronten dus morgen! Hoppa! Daan, ons appartementencomplex is nogal interessant voor senioren geloof ik Maar 1 buuf is wel ongeveer mijn leeftijd. Ik ben soms nogal onzeker, en durf mensen dan niet zo goed zomaar op de koffie uit te nodigen. Zeker niet in mijn ontzettend rommelige huis Maar, je bent altijd welkom als je in de buurt bent! Gezellig MamaJess, wat slaapt Florine dan lang! Julia maakt alleen maar kortere nachten de laatste tijd, zo rond de 6 uur per "nacht". Liefie, ja in eerste instantie leek het ook omvallen, maar ze duwt zich wel heel hoog op, en duwt dan met 1 arm duidelijk die ene kant op. Tsja, het is nog niet echt dat ze bewust op haar rug wil gaan liggen ofzo. Maar goed, ach, al zou het een kwestie van omvallen zijn... Ze vindt het wel grappig, en de andere kant om zal inderdaad ook niet echt meer lang duren denk ik. Kijk trouwens eens op picasa.com. Is van google. Je kunt hiermee je foto's online zetten, maar het is ook een progje op je pc waarmee je foto's kunt bewerken! Als je wilt kan ik het ook wel voor je doen! Mooie jurk trouwens! Leuk idee ook! Mumtobe, wij doen haar in bad in de badkamer hoor, en soms zelfs met het badje op de grond. Ze schopt ook steeds tegen de achterkant heel hard... Annie, 7,5 kilo zeg, wat een beer!! Ik ga volgende week weer naar het weeguurtje, en ben allang blij als ze over de 5 kilo heen zit Mumtobe, hier geen favo liedjes, maar we zingen wel veel en ze "zingt" dan idd mee Cjpt, super dat de meeting zo lukt. Ik heb nog geen vervoer (geen auto), maar zo te zien valt dat wel te lukken. Ik kan ook gemakkelijk de auto van mijn ouders lenen als dat nodig is, dus wat dat betreft kom ik er zeker wel! Wij hebben wel een klein opvouwbare kinderwagen trouwens. Het onderstel past wel tussen 2 mc's op de achterbank! Eventueel zou dat dus mss passen in een grote auto? Wat heeft Do trouwens een schattig klein wipstoeltje! Ze past er precies mooi in! Wij hebben er eentje te leen van mijn schoonzus en zwager, maar die is groot!! Ze zwemt er in Monique, wat dat betreft vind ik de bv ook heerlijk! Ik hoef me nooit aan schema's te houden Rianne, ik zag je vraag aan Noa, maar bij mij hetzelfde "probleem". Ik vertrouw het gewoon vaak niet zo. Wat bij mij heel goed helpt is als het een persoonlijker ding wordt (zeker als het geen bekend merk/website is). Dus bijvoorbeeld met een kopje 'wie ben ik' met een fotootje en een verhaaltje. Misschien dat je er iets aan hebt (volgens mij was het voor je website, of niet?).. Oh, en Duitsers zijn erg stug ja Als je een keer in de buurt bent, dan ben je welkom hier! Vind wel gezellig om Flevolanders te ontmoeten Verhip, lekker doen wat je leuk vindt hoor! Ik ben net zo'n schijterd wat dat betreft, maar vind het ook wel weer te leuk om niet te gaan Petra, lijkt me geen probleem als je uiteindelijk toch nog komt! Niets staat vast toch? Lieve foto trouwens! Volgens mij weer een veel te lange post. Ben de hele dag druk geweest in huis met poetsen, dan kan ik dit weekend eindelijk weer eens wat dozen uitpakken. We hebben kasten tekort, dus veel blijft dan zo rondslingeren. De tijd ontbreekt om voor kasten te gaan kijken, maar ik geloof dat mijn man dit weekend stellingkasten wil gaan halen voor in de berging enzo. Scheelt al een hoop! Ik ga zo even het filmpje van Julia op youtube zetten van haar rollen Ziet er geinig uit!
Hey dames, Pff ik ben doodmoe van die paar uurtjes werken. De kids waren natuurlijk hyper de hyper in deze fijne sinterklaastijd... Dus moest gelijk verkleden , sint liedjes zingen, vaak boos worden want ze waren zo druk en heel veel kletsen met ouders pfffff! Het was wel weer erg gezellig! Milan had heerlijk geslapen dus oma had weinig te doen! Hij had wel 37.7 net maar niks om me zorgen om te maken. Hij voelt zich verder prima! @Slapen: wat heb ik een mazzel met mijn ventje zeg! Hij slaapt van 8 tot 8! En overdag 's ochtends een uur, 's middags 2,5 a 3 uur! En daarna van half 6 tot half 7 nog een uurtje! Haha echt veel als ik hoor wat jullie kindjes slapen! @Petra, leuke liefjes heb je @Liefie, hoe was je maaltijd? Ik vind ze altijd lekker! @Hanna, ja Svinthe zou dan ook weinig drinken, maarja als het goed met haar gaat zou ik me niet druk maken. Ik ga Milan zijn flessen ook niet ophogen omdat hun dat willen hoor. Alle kindjes zijn anders dus zou het gewoon doen zoals Svinthe het wil hoor! @Meeting, ik vind het niet zo eng hoor! Ik ken jullie al best goed toch @Verhip, gewoon komen joh!! We bijten niet @Rianne, ja ben dus gegaan! En het was best lekker! En ja het kdv is toch al betaald dus dan moet je er ook gebruik van maken he @Mex griepprik: ik hoorde iedereen twijfelde maar uiteindelijk heb iedereen hem dus genomen behalve brusje?? Iemand had het over 1 keer de griepprik halen en dan de 2e niet? Kan iemand mij een reden geven waarom je dat zou doen Snap het niet helemaal.... Zo erg is een prikje toch niet Nou ik ga zo me bedje opzoeken. Morgen tot half 7 met die koters en dan racen want moet om half 7 de prik halen!!
@Daan, peuterpubertijd....soms wil ik heel hard gillen! haha..maar nee ik krijg er dan echt niks in( behalve koekjes, toetjes, ijsjes, rozijntjes, maar die krijgt hij natuurlijk niet als hoofdmaaltijd. Als we hem negeren met eten neemt hij heeeel soms een hapje. maar de tijd dat hij zijn bordje braaf opat is voorbij. Die komt wel weer een keer, maar het is nu niet echt gezellig aan tafel. En rapley, echt grove stukken niet hoor, ik deed het bij zachtfruit wel maar dan stukjes. moeten van die brokken maar ook niet te klein zijn, want daar stikken ze eerder in dan een groot brok. En met groente deer ik het bij spercieboontjes. (die hij nu trouwens wel weer eet) Maar ik gaf ook wel potjes hoor, als wij iets aten zoals pizza oid dan kreeg hij een potje. Daar is ook niks mis mee. Meeting: een halfuurtje rijden voor mij, en in mijn auto passen ook wel 2 kinderwagens. ga zo even pb-en. ik heb nu ook een zere arm van de prik. Pepijn moets wel even huilen vanmiddag, maar een klein zakej chips als troost ging er wel in!