Clubje voor meiden die vanaf september 2009 stoppen met de pil

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door DeLi, 5 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tutsje

    Tutsje Bekend lid

    5 okt 2009
    603
    0
    0
    Friesland
    Mooi dat het al een beetje beter gaat Marv.

    Ja dat is indedaad wel lekker een weekend zonder afspraken alleen komt dat bij ons niet zo vaak voor. Zaterdag weer sproten daarna op verjaardag en zodnag ga ik samen met mijn nichtje naar K3, gezellig :D
     
  2. Jos1981

    Jos1981 Actief lid

    10 okt 2009
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ navlis; wat erg… heel veel sterkte met deze onzekerheid!
    Ik ga heel hard voor je duimen dat het niks is!!

    @ moppie; heerlijk zo fantaseren over je huisje!!

    @ Juju; gelukkig, kun je toch nog te testen gebruiken die je wilde!
    Ik hoop dat je ei nog niet geweest is dan!

    @ marv; gelukkig gaat het ietsje beter nu! Succes met het wachten tot je NOD!

    @ all; wens jullie allemaal een fijn weekend!!

    Wij gaan niets bijzonders doen. Morgen gewoon werken...
    Ik moet iedere zaterdag werken en daar baal ik nu best wel van.
    En zondag gaan we een beetje opruimen in de tuin. Tuinmeubels de schuur in e.d. En 's avonds uit eten met mijn ouders en zus + vriend.
    En natuurlijk het nieuws vertellen haha :D Dat is natuurlijk wel bijzonder!
    Denk dat we ervoor of erna nog even bij mijn schoonouders langsgaan.

    Ben blij als ik het gezegd heb. Gister was ik bij een vriendin eten en die had zalm gepland. Heb maar gezegd dat ik hem alleen lustte als ie echt goed gaar was... En ze wilde een wijntje doen, maar had alleen een zoete witte. Daar heb ik me dan weer uit moeten liegen dat ik niet graag zoete wijn drink... Pff dat liegen ben ik niet goed in...
    En dan komt mijn verjaardag er volgende week nog aan. Kan me met een hoop smoezen er wel uit redden, maar de vraag is of ik dat wel wil.
    We zien wel!
     
  3. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    @ Navlis; Ik blijf heel hard voor je duimen dat de krampen weg blijven en dat het bloeden ook gaat stoppen. Dat je volgende week nog steeds een posi test hebt en dat alles dan goed blijkt te zijn op de echo! *duim*duim*duim*

    @ Jos; Wat spannend dat jullie het zondag gaan vertellen tegen je (schoon)ouders en zus! Heel veel plezier daarmee!

    @ Marv; die stemmingswisselingen van jou, ik zeg toch echt SYMPTOOM hoor! :p Maar we zullen zien zondag. Ik ga voor je duimen!

    Mijn vriend en ik zijn niet getrouwd, alhoewel dit al wel eens op de planning heeft gestaan. Hij heeft mij 21 februari van dit jaar ten huwelijk gevraagd en ik heb ja gezegd. We zouden 1 juli dit jaar gaan trouwen, maar omdat ik het drukker had met afstuderen dan ik had verwacht hebben we het verschoven en toen is onze relatie een tijdje uit geweest. Nu zou hij mij dus opnieuw moeten vragen, maar ik geloof dat we daar beiden niet zoveel behoefte meer aan hebben.
    Eerst maar eens kijken of we uberhaupt samen blijven...

    Fijn weekend allemaal! Ik moet 2 dagen werken.

    Liefs,
    Caitlin
     
  4. simone81

    simone81 Lid

    6 nov 2009
    60
    0
    0
    winkelmedewerker
    groningen
    navlis hoop ook voor je dat bloeden stopt en test positief is sterkte

    jos echt heel veel plezier zondag met het nieuws :p vertellen wordt het weer wat makelijker voor je zelf

    moppie hoop dat het goed gaat met bouwkundig rapport succes weet wat je door maakt hebben alleen geen grote in grepen gedaan

    tutsje hoe is het nu met je ronde 2 dus

    ik ben ook niet getrouwt in het begin wou ik dat wel maar nu
    zijn te veel mensen om me heen gescheiden dus ik heb zo iets laat maar zijn dit jaar 10 jaar bij elkaar en wonen 7 jaar samen hebben nu samenleefcontract van wege huis kopen

    he meiden vraagje heb nu al 2 dagen steken in men lies kent iemand dit wordt er gek van
     
  5. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Ik zou ook heel graag trouwen voor we een kleine krijgen maar vriendlief vind dat onzin... Zoiezo wil hij het niet groot vieren (kan ik me nog wel in vinden, steek zoveel geld ook liever in ons huisje en kinder spulletjes ed..).
    Ik ben allang blij dat hij ''overstag'' is gegaan om te stoppen met de pil (eerst zou dat volgend jaar zomer pas zijn, daarna werd het 1 januari en uiteindelijk werd het eind september :D) dus ik zeur al niet meer zo ;). Heb wel nog even geprobeerd "Dan krijgt de kleine wel mijn naam..." Maar dat vond hij chantage en niet grappig :) :(. Ach, ooit trouwen we vast wel (we hebben nu een samenlevingscontract)...

    Juju:
    Och! Had je misschien toch meer aan die zwangerschapstesten! Hahaha! Ach ja, als je goed geklust hebt is het ook prima, toch?

    Tutsje:
    Hier ook lekker weekend (voor de afwisseling eens een zaterdag vrij ;) ). Morgen klussen (ja hier ook aan het huis, LOL) en savonds op kraamvistite (grumble...). Zondag lekker lam doen, moet ook eens kunnen, toch?

    Marv:
    Oh jee, dat zouden idd wel eens tekenen kunnen zijn! Fijn dat je je igg weer prettig voelt en weer zin hebt om te gaan werken!!

    Jos:
    Geniet ervan morgen!!!

    Caitlin:
    Ppff wat erg... Trouwen, kindje in de planning en nu dit... Heel veel sterkte...
     
  6. Jinne1982

    Jinne1982 Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.254
    0
    0
    Eindhoven
    @caitlin: oh dat maakt het nu dubbel zo moeilijk. Maar iid beter nu er goed over nadenken dan over een paar jaar als je al kinderen hebt. Stel vrienden van ons hebben dat afgelopen jaar ook gehad. Ze moest nu eens echt op dŕ strepen staan en laten weten dat het echt niet zo verder ging. Uiteindelijk hebben ze een hoop gepraat en gaan ze er nu werkelijk 200% voor elkaar. Zal me niets verbazen als ze tegen het einde van de studie zwanger zal zijn. Ik hoop dat het voor jou ook zo zal uitpakken. Sterkte he!

    @josje oh wat lijkt mij dat heerlijk! weten dat je zwanger bent, een hele hoop gaat veranderen in je leven en uiteindelijk iedereen het te kunnen vertellen :p en verklaren waarom je toch zo moeilijk deed met eten ;) Geniet ervan meid!
    btw vroeger werd er helemaal niets gezegd over wat je wel of niet mocht eten (muv drug en alcohol of course) maar ik denk dat ik zelf toch het zekere voor het onzekere zou nemen.

    @juju ik ben zelf ook onzettend kort ongesteld, was vroeger 4 a 5 dagen afgelopen maand maar 2 dagen :$. Op zich wel fijn maar je gaat dan zo aan jezelf twijfelen. Aan temperaturen heb ik nog bar weinig. Mijn temperatuur springt op en neer in de FF maar is wel redelijk stabiel in de LF. Fertility friend heeft bij de twee keren dat ik heb bijgehouden nog niet een ovulatie gevonden...had gehoopt dat het wat duidelijkheid zou geven. Ik vertrouw maar het meest op mijn afscheiding die gaat iig wel naar wens ;)
    btw volgens mij lopen wij ong gelijk op wat betreft cyclus :D (mijn NOD is 10/12)

    @hier: al dagen last van een opgeblazen/krampachtig gevoel in mijn buik....het is nu nog niet weg. Het opgeblazen gevoel begint langzaam de neiging te krijgen naar misselijkheid. Ik hoop niet dat als ik zwanger zou zijn dit de hele tijd door blijft gaan....maar misschien begin ik ook wel ziek te worden oid. Heb wel (zeer premature) last van mijn keel, doet nog niet zeer of zo. Mijn temperatuur gaat erg mooi omhoog...zit nu wel te bibberen van de kou :(
     
  7. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Wow veel reacties!

    @ Tutsje: leuk K3. Ik ben fan van Josje ;)
    @ Jos"ben vet jaloers natuurlijk ;) Heerlijk meid geniet ervan. Er is geen leuker nieuws om te vertellen lijkt me!
    @ Caitlin: zie dat je tante wordt. Leuk! Voor het eerst?
    @ Simone: kan vanalles zijn helaas. Geen echt idee, sorry.
    @ Loki: ons kindje krijgt waarschijnlijk mijn naam en als we ooit gaan trouwen houd ik ook mijn eigen naam. ;)
    @ Jinne: zouden wel hele vroege symptomen zijn toch? Hoop het wel hoor, beter een extra roze streep dan griep ;)

    Vandaag de ovutesten binnen gekregen en meteen getest. Hij was meganegatief. Ik dacht dat ze altijd een beetje kleuren? Zucht.. nu weet ik nog niets. Naja morgen en overmorgen ook maar even proberen (en kijken of temp hoog blijft) heb er nog 34 ;) (voordeelpakket)
     
  8. DeLi

    DeLi Fanatiek lid

    3 okt 2009
    1.224
    0
    0
    Hoi meiden,

    Is weer even geleden en moest weer een hoop bijlezen!
    Drukke dagen gehad vandaar!

    @Jos: Heel veel plezier met het vertellen! Lijkt me zo'n leuk moment!!!
    @Navlis: Succes. Hoop voor je dat het goed afloopt!
    @Moppie: Gefeliciteerd met jullie nieuwe huis! Super!
    @alle andere meiden: Ik kan even niet op iedereen reageren, want er is zoveel geschreven de laatste dagen!! ;) Hahaha

    @Hier: Ik ben niet getrouwd. Mijn vriend vindt het zonde van het geld. Kan ik me enigszins wel in vinden. Maar heb wel altijd de droom gehad om te trouwen! Dus wie weet ooit een kleine bruiloft of in het buitenland.
    Ben eindelijk ongesteld geworden. Werd ook wel tijd, want begon er erg onzeker van te worden. De krampen zijn gelukkig niet zo heftig en met de Feminax tabletten heb ik er tot nu toe weinig last van! Supermedicijn! Maar wel hevig bloedverlies. Maar goed, ben al lang blij. Nooit geweten trouwens dat je zo blij kunt zijn met een ongi! Zeker na 2 negatieve testen.

    Morgen ga ik zwarte piet spelen voor de kinderen van collega's op mijn werk. Doe het voor de 1e keer en het lijkt me erg leuk.

    Prettig weekend allemaal!
    En voor de klussers; succes!!:p
     
  9. Jos1981

    Jos1981 Actief lid

    10 okt 2009
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen meiden!

    Wat een leuke reacties weer, thanks!

    @ juju; jammer dat de test helemaal niets verkleurde... Hoop dat je snel zicht hebt op je eisprong!
    @ deli; veel plezier met piet spelen!
    @ jinne; hoop dat je je snel beter voelt!
    @ caitlin; dikke knuffel meid!!!

    Wij zijn dit jaar getrouwd. Ik wilde het eigenlijk al jaren, maar hubbie zag de meerwaarde er niet van.
    Nu hebben we een beetje een aparte situatie met het huis, een eigen zaak en nog wat andere dingen die ik gewoon heel graag goed geregeld wilde hebben. Na lang erover na te denken heeft mijn (nu) man toch ingezien dat we iets moesten regelen als we ooit kids wilden. Dus heeft hij me ten huwelijk gevraagd :)
    We hebben het trouwens maar heel klein gehouden. Hebben wel een redelijke familie, maar de meesten zien we eigenlijk nooit. Daarbij zitten we met een hoop klanten van de zaak die we dan uit zouden nodigen en daar hadden we helemaal geen zin in.
    We zijn alleen met onze ouders, mijn zus + partner en onze getuigen naar het gemeentehuis geweest en daar getrouwd :D
    We zijn heerlijk samen gaan eten ergens en 's avonds nog naar schiphol gereden. We hebben onze getuigen meegenomen naar Jamaica en hebben het daar een week later nog eens op het strand overgedaan. Dat was al jaren een droom van mij, in het buitenland trouwen. De getuigen zijn de dag later naar huis gegaan en wij zijn heerlijk nog een weekje met z'n 2-en gebleven!
     
  10. navlis

    navlis Actief lid

    5 okt 2009
    490
    0
    0
    mama zijn
    ergens
    Hey meiden,
    vanmorgen weer een test gedaan en overduidelijk positief, de streep was donkerder dan dat ik maandag en dinsdag had. Vanmiddagg zou de vk me weer even bellen dus ben benieuwd wat ze daarop zegt.
    Jullie horen van me.

    Liefs..
     
  11. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Goed nieuws Navlis! Ben benieuwd wat de verloskundige zegt!
     
  12. suze1977

    suze1977 Actief lid

    12 nov 2009
    195
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn voor je navlis, ben ook benieuwd naar reactie van VK.

    Wij zijn 4 september dit jaar getrouwd en 27 september gestopt met de pil...

    Nog een vraag over ovutesten..
    Is het zo dat iedere dag dichter bij het ei de het teststreep wat donkerder wordt of heb je opeens een donkere streep ( dus nadat je de vorige dag een heel lichte streep of helemaal niets zag)?

    X
     
  13. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Volgens mij worden ze steeds wat donkerder maar mijne waren deze maand te laat dus weet het niet zeker ;)
     
  14. navlis

    navlis Actief lid

    5 okt 2009
    490
    0
    0
    mama zijn
    ergens
    De vk zei dat het weinig uitmaakte dat de streep nu donkerder is omdat als het mis is en het vruchtje zit er nog dat je lichaam alsnog hcg blijft aanmaken. Maar goed maandag hebben we duidelijkheid want om 10 over half 3 hebben we een echo!
    Ik laat jullie uiteraard weten wat daar uit is gekomen!
    Liefs..
     
  15. simone81

    simone81 Lid

    6 nov 2009
    60
    0
    0
    winkelmedewerker
    groningen
    navlis nog gefeliciteerd ben idd ook erg benieuwt wat gynocoloog zegt hopen de snel heen mag voor meer zekerheid zeg maar blijft raar of niet hoe is het verder met de meiden

    hier zijn men krampen in de lies nu weg echt blij om niet fijn
     
  16. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Spannend Navlis.. We duimen voor goed nieuws...

    Suze:
    Dat kan dus beide. Bij mij zie ik het ongeveer 1,5 dag vantevoren aankomen. Dan zit er een heel dun kleurtje op. Vanaf dan test ik 2 maal daags en zie je hem steeds donkerder worden en daarna weer lichter. Maar ik heb ook gelezen dat sommige mensen echt uit het niet eens knal test hebben. Even afwachten dus...

    Juju:
    Als mijn ovu testen negatief zijn zie ik ook echt niets hoor... :)

    Hier inmiddels al de 7e dag en nog wat lichte spotting. Meer dan ik met de pil gewend was! Ach ja, het is nu bijna over... Vanaf disndag weer testjes doen :)
     
  17. suze1977

    suze1977 Actief lid

    12 nov 2009
    195
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt meiden voor jullie reacties!!
    Ik zal dus nog even geduld moeten hebben helaas...

    Wat een gewacht.... wachten op je eerste menstruatie na de pil...wachten op je ei...wachten op je NOD.... en daarna begint het hele gedoe weer opnieuw....

    Wat wordt ons geduld toch op de proef gesteld!!!!
     
  18. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Zie altijd van die testjes met allemaal streepjes en dan dagen achter elkaar vandaag :D
     
  19. jerami

    jerami Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.007
    0
    0
    Zuid Holland
    @ navlis; hopen op goed nieuws tijdens de echo!

    Hier heb ik inmiddels mn verlovingsring weer gevonden! Was hem vorige week verloren tijdens boodschappen doen. Stond nu in de supermarkt de boodschappen in te laden en zag opeens wat glimmen in de tas! De ring was dus toch afgegleden met het inladen van de boodschappen vorige keer! Hadden toen de tassen al nagekeken, maar niks gezien. Hij lag denk ik onder de bodem (ligt altijd zo'n plaat in). De cassiere stond me echt raar aan te kijken toen ik helemaal blij stond te springen! Ik dus weer helemaal happy!
     
  20. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Ooooh wat fijn dat je m weer terug hebt!! Wat zal jij een paar rotdagen hebben gehad omdat je dacht dat je hem kwijt was... Gelukkig weer gevonden ;)
     

Deel Deze Pagina