Naar de huisarts

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Saskia1984, Oct 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nikaatje

    Nikaatje Niet meer actief

    Nou Saskia, duimen dan maar hè?! Hoe laat moeten jullie/moet jij morgen in het ziekenhuis zijn? En wanneer krijg je dan de uitslag? Wel fijn dat dit zo vlot gaat!

    Sja, dat mijn vent superzaad heeft kan ik nog steeds niet geloven. En omdat ie niet echt van gezond eten is (maar wel gek op eieren hihi) en regelmatig een biertje pakt, maar ook omdat het dus nog steeds niet gelukt is terwijl ik ook iedere maand een duidelijke eisprong heb. Misschien heb ik dus inderdaad wel agressief slijm (moet eerlijk bekennen dat ik zelf ook nog wel eens jeuk down under heb, vooral als m'n menstruatie er aan komt). Of misschien dat het ontpillen toch niet zo'n fabeltje is (heb pas sinds twee maanden een langere lf). Of misschien dat mijn levensstijl echt wel z'n invloed heeft gehad.

    Ben blij als ik daar binnenkort achter kan komen :p
     
  2. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    Nov 19, 2008
    9,472
    422
    83
    YAHOE!!! Ik heb een zaadcel gezien onder de microscoop. Alleen in een flits, want hij was razendsnel :D
    Het was er maar 1, maar vanaf 1 is de samenlevingstest positief. Ze halen ook maar een stukje slijm weg en ze zei al: waar er 1 zwemt, zwemmen er meer. Mijn slijm is van topkwaliteit en helpt de zwemmers om vooruit te komen.
    Nu nog bloedprikken en als dat ok is, dan gaan we het een half jaar zelf proberen door heel gericht te klussen.
    Ben zoooo blij :)
    Deze zaadcel heeft het zeker 9 uur overleeft en zwom nog volop, hihi!
    Mijn eisprong was trouwens ook net geweest. Kan kloppen, want had gisteren helse ovulatiepijn.

    HIHI! Het zijn niet veel zaadjes maar ze overleven.

    De aanhouder wint :D
     
  3. Nikaatje

    Nikaatje Niet meer actief

    Wauw, leuk Saskia!! En ook fijn dat je meteen de uitslag krijgt!
     
  4. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    Nov 19, 2008
    9,472
    422
    83
    Ja, en je mag meekijken :D:D:D
    Super om te zien! Ook al heb ik maar een flitsje gezien, want hij was zo ontzettend snel ;) Maar dat is natuurlijk een heel goed teken als zo'n zaadcel na 9 uur nog snel zwemt.
     
  5. 123

    123 Niet meer actief

    Wow, Saswkia wat een goed nieuws!!!
    Wil ik oooooooooooooooook!!!!
    Goed zeg, dat dat zaadje al 9 uur leefde! Is ie op weg naar je eitje? Nu hopen dat het meteen raak is toch?
    Echt super fijn voor je meid! Dat geeft mij ook weer een beetje hoop dat er nog wel een kansje is... We blijven gewoon lekker oefenen. Ik wil geen pauze, ben bijna 29 dus daar word ik dan een beetje kriebelig van. Maar goed, we zullen het zien. Volgende week maandag ga ik met min tuniekje aan naar de fertiliteitsarts en dan zien we wel weer verder.
    He meid, lekker nieuws voor jou!
     
  6. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    Nov 19, 2008
    9,472
    422
    83
    123, ze halen een beetje slijm weg en een test is positief als daar minstens 1 goed bewegende zaadcel in gevonden wordt. Dat was bij ons dus. Het zaadje was vast op weg naar het eitje, maar nu is ie weg. Die stoppen ze niet terug ;)
    Maar waar 1 zaadje zwemt, zwemmen er meer volgens de gyn. Mijn ei was al gesprongen, waarschijnlijk vannacht. Maar volgens mij leeft een eitje zo'n 12 tot 24 uur dus het zou best moeten kunnen volgens mij.
    Ach we zien wel, nu een half jaar zelf aan de klus (als het bloed tenminste goed is). Ik snap dat je geen pauze wil. Ik had dat ook niet gedaan als die test negatief was. Nu is er gewoon een redelijke kans dat we natuurlijk zwanger worden, al weet ik dat die kans erg klein is. Maar ik ben bijna 25 en mijn man is 28, dus dat half jaartje maakt qua leeftijd niets uit voor ons. En als het zo lukt, ben ik dolblij. We gaan nu heel gericht klussen en mocht dat niet helpen, dan IUI. Het is gewoon heel fijn om te weten dat het kan en het geeft ook meer kans voor de IUI.
    Vanavond uit eten met zn tweetjes om het te vieren :D
    Ben zooooo blij, heb al de hele dag kriebels in mijn buik. Zo stom hahahaha, het voelt bijna alsof ik zwanger ben tsssss hahaha :)
     
  7. Newfy

    Newfy Lid

    Nov 5, 2009
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben net naar ha geweest. Mijn mannetje mag deze week nog wat inleveren, maar de verwijsbrief voor de gyn heb ik binnen... Toch wel weer spannend, maar wel het idee dat we eindelijk wat gaan doen aan die onzekerheid!
     
  8. 123

    123 Niet meer actief

    Saskia, ik deel je vrolijke bui! Ben zo blij dat je je weer goed voelt en dat je in ieder geval goede hoop hebt! En wat leuk dat jullie lekker uit eten gaan om het te vieren. Zoiets zouden wij nou ook doen haha!

    Hey Newfy, voor jou ook spannende tijden. deze week dus zaad inleveren, spannend voor jullie! Wij mogen ook weer de 11e voor de tweede keer.

    Toch wel fijn he, dat je nu specialisten om je heen hebt die je helpen. Dat maakt de onzekerheid een stuk minder merk ik!
     
  9. lucky

    lucky Actief lid

    Jun 22, 2006
    494
    0
    0
    Ik breek weer even in. Ik lees altijd wel alle berichtjes van dit onderwerp maar reageer niet zo vaak. Ik ben vandaag naar het ziekenhuis geweest voor de samenlevingstest en een inwendige echo. Gisteren vertelde de ha nog dat het zaad niet zo goed was en mijn mannetje over drie maanden opnieuw zou moeten inleveren. Ik heb het ook laten nakijken door de gynaecoloog en deze was er erg tevreden over. Alles was goed. Bij de echo zagen we een eiblaasje? zitten in mijn baarmoeder en deze was volgens haar 20 mm en staat zo een beetje op springen, misschien vandaag of morgen, we gaan nog maar even aan de klus. Wel mooi om te zien dat je lichaam toch wel doet waarvan je bang bent dat het het niet doet. We zijn weer wat positiever, maar het duurt wel lang;)Nou, ik ben even mijn verhaal kwijt, groetjes lucky.
     
  10. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    Nov 19, 2008
    9,472
    422
    83
    Wat was de uitslag van de samenlevingstest? Mocht je ook kijken?
     
  11. lucky

    lucky Actief lid

    Jun 22, 2006
    494
    0
    0
    Nee, ze nam twee spuitjes weg en dat stuurt ze naar het lab. Volgende week weer bloed prikken en dan een gesprek samen met mijn man. Ze voorziet geen problemen en verwacht dat we wel zwanger zullen raken. Het is helemaal niet zo gek dat je er twee jaar over zou kunnen doen. Oke, goed om te horen maar waarom horen wij dan weer bij die groep. Ze wil wel een baarmoederfoto maken maar ze denkt dat het wel goed zit bij ons. Ik mag er nog even over nadenken, en als ik het dan toch wel wil, dan doen ze hem, maar ik zie er nogal tegenop. Groetjes lucky.
     
  12. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    Nov 19, 2008
    9,472
    422
    83
    Wat gek. Ik dacht dat ze altijd meteen bekeken of er zaadjes in zwemmen en als dat niet is het opsturen om je baarmoederslijm te checken. Wel jammer, anders had je ze zien zwemmen. Fijn dat waarschijnlijk alles goed is. Ben je een beetje gerustgesteld nu?
     
  13. Tessie26

    Tessie26 Lid

    Jun 22, 2009
    57
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Ook wij zijn vandaag voor het eerst naar de huisarts geweest omdat we na een jaar proberen nog niet zwanger zijn...
    We hebben een doorverwijzing gekregen voor de gyn, voor over twee weken.
    Nu dus officieel de molen in, erg spannend en mijn grootste angst is dat het nooit goedkomt...:(
    Bewonder jullie meiden echt die zo positief blijven, dit vind ik erg moeilijk en zie het af en toe echt niet meer zitten en blijven de tranen maar komen.
     
  14. Nikaatje

    Nikaatje Niet meer actief

    Hoi Tessie, welkom! Ik zie 't soms ook helemaal niet zitten hoor; het is ook niet leuk om de medische molen in te gaan. Je hoopt gewoon een lief kindje met z'n tweetjes te maken zonder poespas. Het is allemaal al spannend genoeg. Maar als je wat verder bent en je komt erachter dat er bij één van de twee lichamelijk iets neit helemaal goed zit, ben je maar al te blij dat er nog zoveel mogelijkheden zijn. Maar wel herkenbaar hoor...

    Lkg: ben je er nog of lees je op dit moment liever alleen even mee?
     
  15. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    Nov 19, 2008
    9,472
    422
    83
    Tessie, ik ken je gevoel. Ik ben ook niet altijd even sterk. Maar weten is beter dan niet weten. Als je het weet dan weet je ook wat je kansen zijn en wat er allemaal mogelijk is. Nu ga je uit van het ergste.
    Succes!
     
  16. Tessie26

    Tessie26 Lid

    Jun 22, 2009
    57
    0
    6
    NULL
    NULL
    Bedankt voor jullie reacties!
    De onzekerheid begint me inderdaad wel op te breken, merk dat ik toe ben aan duidelijkheid. Heb altijd al wel een voorgevoel gehad dat het niet "in een wip" zou lukken bij ons, maar nu het ook echt zo blijkt te zijn, valt dat echt vies tegen... Bij onze beide ouders heeft het ook lang geduurd, misschien dat het daar ook mee te maken heeft. Ik ga proberen niet teveel te piekeren en wacht het gesprek met de gyn maar af. De eerste stap zal zaadonderzoek zijn, omdat op het oog mijn ovutesten en (redelijk) regelmatige cyclus in orde lijken...
     
  17. lucky

    lucky Actief lid

    Jun 22, 2006
    494
    0
    0
    Ik ben wel meer gerustgesteld en ik vond de inwendige echo wel erg mooi, zag ik een eiblaasje?? ik hoop dat ik het goed zeg. Volgende week bloedprikken en de week daarna een gesprek met de arts. Als alles goed is moeten we gewoon nog door proberen tot twee jaar en dan gaan ze weer kijken, groetjes lucky.
     
  18. Lkg

    Lkg Fanatiek lid

    Nov 5, 2008
    1,010
    0
    0
    Amsterdam
    @ Nikaatje: Whowwwww superrr dat het zaad van je mannetje goed is! Wat een opluchting zeg! Nu maar hopen dat het de weg naar jou eitje snel zal vinden. Lief dat je naar me vroeg trouwens!

    @ Saskia: Wat geweldig dat de samenlevingstest goed was en jullie nu nog de kans hebben om het een half jaar zelf te proberen! Vol goede moed de cyclus ingaan, en dan hoop ik dat het snel raak zal zijn voor jullie!! Sterker nog.. ik hoop dat er nu gewoon een klein wondertje in je buik groeit!

    @ Lucky: Fijn om te weten dat bij jou alles goed zit! Hopen dat het zaad van je mannetje goed genoeg is om een eitje te bevruchten! Ook super dat de gyn dacht dat het op de normale manier moet gaan lukken!

    @ Tessie: Welkom (helaas)! Spannende tijd gaan jullie ook tegemoed dus.. Veel succes bij de gyn over twee weken!

    @ Hier: Beetje een 'zwanger worden dip'.. paar keer een huilbui gehad, en dat ik het echt niet meer zag zitten. En ik baal er echt van dat m'n mannetje niet zelf er over begint dat hij z'n zaad wel in gaat leveren. Ik heb helemaal geen zin om er ruzie over te maken, dus ik heb het er niet over.. maar het vreet wel aan me. Komend weekend verwacht ik ergens m'n eisprong en we gaan lekker met z'n tweetjes een weekendje weg. Ik hoop dat dat geluk brengt en z'n vruchten afwerpt. Na m'n ei begin ik dan wel weer eens over zaad inleveren (zucht, dit zeg ik al een maand nu geloof ik.. ik blijf het maar uitstellen). Naja, soms heb je gewoon ff zo'n tijd dat je het niet meer ziet zitten.. en dat had ik afgelopen week, maar ik was vooral boos, chagerijnig en pissig erom in plaats van verdrietig. Hoop dat dat boze gevoel een beetje weggaat..
     
  19. Nikaatje

    Nikaatje Niet meer actief

    Ha Lkg, fijn dat je er weer bij bent! Ja...die dip is erg herkenbaar, zeker als je het gevoel hebt dat je er alleen voor staat. Dat heb ik ook wel even gehad hoor en mijn lief is niet zo'n prater..maar uiteindelijk hebben we wel een goed gesprek gehad (tijdens een weekendje weg!!) en zie het resultaat.

    Ben je er al weleens over begonnen tegen hem? En kun je niet eerlijk tegen hem zeggen wat je net hier geschreven hebt, dat je geen ruzie wilt, geen verwijten wilt maken (en dat je begrijpt dat het vrij genant is om een potje te moeten inleveren, maar dat dit bij het olvg lopende band werk is :p), maar dat je dit toch wel graag samen wilt doen?

    Ik heb inmiddels een afspraak gemaakt bij een gynaecoloog, kan heel handig online : kon zelfs een gyn uitzoeken die me het meest aansprak haha (lange leve google).

    Moderne tieden :D
     
  20. Lkg

    Lkg Fanatiek lid

    Nov 5, 2008
    1,010
    0
    0
    Amsterdam
    We hebben het er toen ik naar de dokter ging wel een paar keer over gehad, maar daarna niet meer. Hij is er gewoon veel minder mee bezig, en als ik een keer ergens over begin wat met zwanger worden of babies te maken heeft dan zegt ie weer.. ik voel zoveel druk.
    Het kost me vaak al zoveel moeite om vaak genoeg sex te hebben tijdens m'n vruchtbare dagen, dat ik er alles aan doe om die druk te voorkomen, want anders wordt het nog lastiger. Dit maakt me tegelijk ook erg onzeker (waarom kost het zoveel moeite om hem het bed in te krijgen.. ben ik niet aantrekkelijk genoeg.. vind hij de sex niet fijn) maar als ik dat zeg dat wimpelt hij dat allemaal weg als onzin. Ik zeg zo vaak dat als ik iets anders of beter kan doen dat hij het dan moet zeggen, maar dat doet ie nooit.. Naja, tijdens de vakantie ga ik er zeker niet over beginnen, want ik wil ons leuke weekendje niet verpesten.. maar ja, ik blijf maar hopen dat hij er zelf een keer over begint.. en anders na m'n eisprong maar (dan heeft ie nog weer een maand om bij de komen en de druk te vergeten ;))
     

Share This Page