Trees-beeb made my day!! En gezwaaid al, wat lief... ik zit hier gewoon even een traantje weg te pinken, emo-doos ben ik ook maar toch. Goed nieuws dus weer, GEWELDIG!!
Heej meid! Wat een geweldig nieuws weer!! Helemaal niet raar hoor, als de gyn. net een milimetertje anders meet dan kan het zo al een dag schelen. Zeker in dit stadium dus 'heel normaal'. Maar met jullie 'verleden' snap ik het absoluut dat je je daarom zorgen maakt! Jullie hebben in ieder geval weer het hartje gezien en dat is toch elke keer bijzonder hé Wanneer mogen jullie weer kijken? Ik blijf duimen hoor! Liefs Lara
Wat een super nieuws weer zeg. En over 6 dagen alweer een echo zie ik. Helemaal super! Zal ik dan ook nog even zeggen dat je je geen zorgen hoeft te maken over de termijn? Pas tussen de 10 en 12 weken kunnen ze een echte termijn echo maken. Ben je alweer wezen shoppen voor Treesbeeb? En geniet je al wat meer?
Weer goed nieuws, joehoe! En heerlijk lijkt me dat, die beweeglijkheid, toch een teken dat het goed gaat! Op naar de volgende echo!
Leuk zeg! En fijn dat het weer een mooie echo was. Zo kun je de ontwikkeling wel mooi volgen. Zakt de spanning ook al wat?
Trees, wat een succesverhaal! Dit moet gewoon goed gaan. En als frommel al naar jullie gezwaaid heeft, kan het toch alleen nog maar goed gaan. Wat moeten jullie euforisch, extatisch, hyperactief en weet ik veel wat nog meer zijn. Loop je niet te stuiteren door het huis? Ik houd je in de gaten hoor, ook al laat ik niet meer zo veel van me horen. Maar dat betekent niet dat ik je vergeten ben. Succes met alles en geniet er van. Liefs, Drew
wat fijn weer trees. wat lief dat jullie kleintje ff naar jullie deed zwaaien. jullie kleintje wou gewoon ff laten weten,dat heel goed gaat met hem/haar. hoop dat je al steeds meer kan genieten,en dat het vertrouwen steeds groter wordt.
Trees, super, dit wekt absoluut vertrouwen (bij mij dan hè, ik kan me voorstellen dat jij nog even blijft zenuwpezen ) We duimen allemaal volle kracht vooruit!
Heyy trees en treesman.. helemaal geweldig!!! dit gaat hem helemaal worden.. Ik ben superblij voor jullie... Alicia
Gefeliciteerd!!!heb wat meegelezen en duim voor je dat het goed zal blijven gaan,waar we nu wel van uit gaan he
Hey Trees Gelukkig weer fijn nieuws! Voor jou, Treesman en Treesbeep Misschien ten overvloede maar dit heb ik een tijdje geleden toen ik zelf 8+ weken was gepost in een topic wat ging over vroege en de lengte x de leeftijd van je kindje: Bij ons zei de echoscopiste, van de tweede echo, dat je eigenlijk zo vroeg niet moet meten. Ze heeft het dan ook maar een keertje even snel gedaan. Ze zei dat het zo vaak mis wordt gemeten... dat je veel meer kan zien aan het kindje zelf over hoe ver het is. Bij ons waren al beginnende ledemaatjes, een mini ruggegraatje en een deel van de schedel te zien (dit alles naast natuurlijk een mooi kloppend hartje ) Deze 'staat van groei' zeg maar hoorde bij een kindje van omgeveer 8 weken. Ik vond het eigenlijk ook wel een logisch verhaal, zeker als ik aan onze eerste echo denk. Daarbij werd het kindje krap 5 weken gemeten maar had het dus wel al een enorm sterke en duidelijke hartslag... zo'n duidelijke hartslag hoort meer in de zesde week thuis, wat ik ook was. De eerste echoscopiste was nog jong en ging meer op de apperatuur enz af. De tweede was een dame op leeftijd - zat al 40 jaar in het vak zei ze - zij ging meer af op wat ze zag en wat haar ervaring haar daarover had geleerd. Ik ben het eigenlijk wel gewoon met haar eens.... Maar goed er hebben al een heleboel mama's verteld hoe het zit met dat meten, dat het dus eigenlijk niet te doen is.... Eigenlijk ben ik gewoon heel blij voor jullie! Enne bij 9 weken ben je echt alweer een hele flinke stap dichterbij!
Joehoe, gefeliciteerd!! Ik vind het echt fantastisch voor jullie, en blijf meeduimen dat alles goed blijft gaan!
Trees, vind het zo geweldig om te lezen dat alles goed gaat! Geen mooiere manier om het jaar af te sluiten en 2010 in te gaan! Ook ik duim heel hard voor jullie! En heel mooi om te zien hoe iedereen meeleeft en duimt en bidt en ...
Hee Trees, wat lees ik toch allemaal goed nieuws!! Ik ben zooo blij voor je. Ohh en je bent al zo ver!! Al bijna in de 'veilige zone' Niet zwenuwen over die paar daagjes hoor. Bij mijn echo's verschilde het soms wel 3 of 4 dagen! Dat vond ik soms ook eng. Maar het is een lastig termijn voor het meten. En een heel klein verschil in de meting scheelt gelijk een dag in de telling. Pas vanaf 9 weken worden de echo-metingen een beetje consequent. Begin je er al een beetje van te genieten? Ik blijf duimen voor je tot de 12 weken. Liefs, Esli
Wat fijn om al jullie verhalen over de metingen te lezen! Het stelt me ontzettend gerust en het is eigenlijk ook wel logisch dat het nog zo gepriegel is. Mijn gynaecoloog is 70 en heeft de nodige ervaring en als hij zegt het is goed moet ik daar op vertrouwen. Ik weet ook dat hij het meteen zegt als hij ergens over twijfelt. Ik denk dat ik vanmiddag naar de prenatal ga om nu echt wat voor het kindje te gaan kopen. Ik durf het aan
Wat leuk dat je je kindje Frommeltje hebt gedoopt, die van mij heet Frummeltje en supergaaf dat je kleertjes gaat kopen! You go girl!