Jonge 20ers die zwanger willen worden.

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Anais, 11 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Nu ik kom misschien vanavond nog wel even...er komt visite...pfff

    Fijne middag meiden
     
  2. PamPapilio

    PamPapilio Fanatiek lid

    16 dec 2008
    4.736
    1
    0
    Anna Paulowna
    @Senna: Gefeliciteerd met je baantje meis! super!
    En hopelijk knapt je zusje snel op want idd zulke ukjes die zo ziek zijn is echt heel zielig :(

    @Jenna: hihihi Ik snap t wel hoor :D daarom leg ik grust altijd alles ff uit :p

    @Hier: ik moet nu echt gaan.. moet de hond uitlaten en beestjes eten geven, dan gevulde speculaas bakken.. mn broeken omnaaien (gister niet van gekomen) en dan nog pakpapier halen en plakband..

    Vanavond pakjesavond en tis leuk om eindelijk alle pakjes te hebben, maar tis toch ook wel handig om de spullen om ze in te pakken in huis te hebben :D *slim*

    Daarna ben ik weg zodra vriendlief thuis is want we eten daar enzo..

    Denk dat ik jullie of vanavond laat of morgen wel weer spreek! ;) Voor de mensen die t vieren: Fijne sinterklaas!!!!! :D
     
  3. kiwik12

    kiwik12 Niet meer actief

    Ohh ohh nog een keer met de allerliefste pinpas op stap! ;)
    Agh 1 keer int jaar, zoveel uitgeven kan toch geen kwaad :D

    Nee wij vieren het niet, vin sinterklaas altijd wel erg gezellig, maar vriendlief is ook net jarig geweest en de kerst komt eraan, dan is het nog maar hopen dat het lieve lieve pinpasje me niet in de steek laat haha!!

    Hahaha jaa dat zou kunnen!! :p Misschien toch maar even met de wijsvinger in de soda, het is ook harstikke warm! nou ja..wordt je hard van toch haha!
     
  4. Jenna85

    Jenna85 Fanatiek lid

    19 sep 2007
    1.497
    0
    0
    Mama en student
    Overijssel
    Meiden, ik ga mijn muppet van school ophalen!
    En daarna storten wij ons in het feestelijke Sinterklaas-weekend! :D

    Fijn weekend allemaal!
    Voor degene die pakjesavond doen, veeeeeel plezier!! :D

    En ik 'spreek' jullie na het weekend weer!

    Bekijk bijlage 33668

    Xxxx
     
  5. kiwik12

    kiwik12 Niet meer actief

    Fijne sinterklaas meiden!!!!!
     
  6. 4days

    4days Niet meer actief

    Aaaagh, ben ik HEEL EVEN weg, kletskousen! :D

    (ff terug lezen)
     
  7. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Wat is er weer lekker veel gekletst vandaag! :D Leuk leuk!

    Heel eerlijk? Zulke grapjes vind ik niet fijn. Maar meestal vinden andere mensen het weer niet fijn als ik er wat van zeg, en werkt dat averechts. Gaan ze juist van die opmerkingen maken. Dus om dat te voorkomen hou ik meestal maar gewoon mijn mond. Behalve als een opmerking ECHT nergens op slaat, dan zeg ik het wel. Wel lief dat je het vraagt! :)

    Oh ja volgens mij vroeg je me een tijdje geleden wanneer mijn volgende nod zou zijn! (kan je berichtje niet meer vinden maar schoot me ineens te binnen) Nou ik heb t even uitgerekend, en als het deze ronde raak zou zijn dan zouden we op oud&nieuw positief kunnen testen! Dat lijkt mij wel een heel leuk nieuwjaarscadeautje...:D

    @ Cossy: Gaaf jurkje! Ik zie m inderdaad helemaal voor me met legging en pumps, volgens mij staat dat je harstikke mooi! Koop je altijd een compleet nieuwe outfit met de feestdagen? Vind dat persoonlijk wel een leuke traditie...Mooi excuus om te shoppen, haha! :D

    @ Jenna: Altijd leuk, die avonturen met je pinpas! Ik kan daar ook erg van genieten, en zeker met sinterklaas! Ik verzin elk jaar een nieuw excuus om voor iedereen cadeautjes te gaan kopen, er is zoveel leuks! Maar ik begrijp dat je goed geslaagd bent dit jaar? En over twee weekjes dan de verjaardag van E! 6 jaar alweer, wat een eind! 8)

    Geniet van je sinterklaasweekend lief kletskippie! :D We horen je verhalen maandag dan wel weer...

    @ Perfection: Een Quasimodo-vinger?! Haha, nou wordt ik heel benieuwd...wel vreemd dat ie er ineens zat en je niet weet hoe dat komt! Misschien idd maar even in de soda vanavond, heb je er veel last van?

    @ Senna: Wat lekker dat je waarschijnlijk werk hebt! En ook nog in 1 pand, dat is wel helemaal ideaal, heb je alles dicht bij elkaar. Wordt nou wel heel benieuwd om wat voor bedrijf het gaat hoor ;)
    En we hopen met je mee hoor, dat het deze maand gewoon lekker raak is!

    Voor de meiden die komend weekend niet meer online komen: Goed weekend en veel plezier met sinterklaas!!!
     
  8. kiwik12

    kiwik12 Niet meer actief

    amaryllis; haha ja werkelijk waar een verschrikking! :( :p
    Nou veel last, het brand en hij is heel erg warm!! vind het echt een raar iets, dit heb ik nog nooit gehad haha!!
    Tsja als ik dan ook wist waar het vandaan kwam............ :p
     
  9. 4days

    4days Niet meer actief

    Jenna -> Bedankt voor het streng toespreken van mijn lichaam! :D

    Net wat Pam zegt... Het gaat totaal niet over het geloof op zich, daar is niets mis mee. Het gaat zich door de manier waarop ze dat berichtje schreef, het kwam op mij een beetje respectloos over.

    Perfectionn -> Jaa een gilletje lijkt me ook leuk! :D Bij C&A hadden ze nu vanalles wat bling-bling was. :D Hadden zo'm collectie van Benelux Next Topmodel. En succes met je Quasimodo-vinger! :D

    Pam -> Haha nou, dat zou wel echt een wonder zijn als ik nu ineens zwanger was, whahaha! :D Helaas vrees ik dat de kans nog groter is dat jij toch zwanger van een drieling blijkt te zijn. :D

    Senna -> Gefeliciteerd met je baan!! :D
     
  10. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Idd gelukkig! :) Ik vind het jammer voor je dat het deze maand niks gaat worden, maar het is wel heel lekker dat je het los kunt laten. Dat gaat natuurlijk niet altijd even makkelijk, dus daarom des te fijner dat je het nu kunt relativeren. Wie weet is het volgende maand wel raak, da's ook leuk ;)

    En goed dat je het zegt, want Miracle is inderdaad ook al heel lang stil! Het is wat zeg, op dit topic. Ineens haakt de helft af! Vind ik wel jammer, ik hoop dat ze snel weer reageert!
     
  11. kiwik12

    kiwik12 Niet meer actief

    haha cossy dankje! staat leuk hoor zo een bult ;) !!

    Okee, c&a dus.....hm dan zal ik daar is even gaan kijken!! :D ook van die giletjes??
    Maar dan zit ik al gauw wat ik eronder moet doen....een t-shirt met korte mouwen gaat 'm nie worden,....Nou even over nadenken!
     
  12. 4days

    4days Niet meer actief

    Goed dat je het zegt hoor, dan zal ik er ook rekening mee houden. :)

    Trouwens ik probeer altijd met de feestdagen op zn minst wel een nieuw truitje of jurkje te hebben. :D Legging en zwart truitje enzo heb ik gewoon in de kast hangen, dus dat vind ik onzin om nieuw te kopen. Maar ik wil er op zn minst nieuw uitzien! ;)
     
  13. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Tja het klinkt wel ontstoken...En dat is best vreemd als je niks raars hebt gedaan. Zit er niet een oude splinter in ofzo? Dat kan soms ook een heftige reactie geven. Heb je Biotex in huis? Dat gebruiken wij altijd, helpt meestal heel goed!

    @ Cossy: Haha, lijkt me leuk! Een 'jonge 20-ers topic'-drieling! :D Maar het lijkt mij ook wel erg leuk als je nou toch ineens zwanger zou blijken te zijn...misschien erg onwaarschijnlijk, maar hee het is bijna kerst dus hopen mag ;)
     
  14. 4days

    4days Niet meer actief

    Uhh geen idee, daar heb ik eerlijk gezegd niet op gelet...
    Waarom doe je er dan geen t-shirt met lange mouwen onder? :D
     
  15. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Thanks, lief van je ;)
    Helemaal mee eens, dat voelt zo lekker he?! :D
     
  16. kiwik12

    kiwik12 Niet meer actief

    amaryllis;
    Nee geen biotex in huis, ik schiet zo wel ff langs de winkel, hebben alleen soda! Jaa het lijkt indd wel ontztoken. nou even afwachten of de biotex gaat helpen....... :) ik hoop et!

    Cossy; ja lange mouwen, maar een zwart gilletje met wat voor kleur lange mouwen? zwart?
    Ik had er juist een wit shirtje onder willen doen met korte mouwen hahaha!! Moeilijk typ zit hier hoor ;)
     
  17. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Wel Biotex groen dan he, niet de blauwe. Die is ergens anders voor al weet ik niet meer precies waarvoor.

    En wat het shirtje voor onder het giletje betreft: hangt er helemaal vanaf wat voor giletje het is he...:D Ik zou gewoon naar de winkel gaan en daar wat combineren. Succes!
     
  18. 4days

    4days Niet meer actief

    Jaaa! :D
    Alleen eigenlijk ook nog nieuwe schoenen... ;) Ik heb echt een schoenentic! :D

    Waarom geen wit shirtje met lange mouwen dan? Hihi! Of creme-kleurig, vind ik persoonlijk nog mooier! Zwart vind ik een beetje saai als je al een zwart gilletje hebt...
     
  19. 4days

    4days Niet meer actief

    Bleeegh voel me echt ziek trouwens... Hartstikke misselijk en beetje keelpijn... Vannacht ben ik zelfs op moeten staan om 2 uur, had zo ontzettend last van maagzuur dat ik er niet van kon slapen. Na een Rennie viel ik meteen in slaap. :)
     
  20. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Of paars of grijs! Vind ik ook altijd een mooie combi...
     

Deel Deze Pagina