lies wat spannend zeg Wendy, wat een slim idee van die handenwarmers!! die heb ik wel ergens, gebruikte ze met motorrijden vaak. ik maak een hele thermoskan thee, wel van annique rooibos, niet van pickwick ofzo!
Buddynieuws marieke Ze lig op maternity inensive care en ze gaan proberen de weeën te stoppen. Ze had weeën om de 2-3 minuten maar voelde het amper. De dokter is met haar aan het bespreken wat ze gaan doen moes ie nu toch gaan komen, omdat er kans op handicap is. Maar voorlopig gaat het, hoewel ze zegt heel erg weinig hoop te hebben. EINDE BUDDYNIEUWS Meis, ik leef zo erg met je mee, heb er buik- en hartpijn van. Ik ga doen zoals bij Loel, je elke dag een extra dag toewensen en hopen dat je het zo nog enkele weken kan redden. Veel sterkte hoor!
hoi hoi ben ik weer Vriendinnetje is weer weg me haartjes zijn weer kort dus ik zou zeggen kom er maar uit nu @ Lies nee ik denk ook niet dat er nog iemand is die me in gaat halen ik blijf gewoon record houder met kerst is toch ook leuk om cadeautjes te doen en gedichten @ Beebie lekker verlof nu en verwacht een grote een baby ach ja geeft ook niks toch uiteindelijk worden ze allemaal groot @ ink bij sigrid dus de dikkie dik is weer eens wat anders @ wendy een voorbeeldige Sem op visite maar thuis aan het spoken geweest dus @ sas meissie wat goed je hier even te zien mis je hoor heerlijke avond samen met mark dus gehad fijn hoor @ oei schrikt even van het nieuws van Marieke heel veel sterkte meis Lies als je meer weet horen we het wel he @ candijtje wat lief dat je zo meeleeft met me maar zoals je gezien hebt madam laat zie niet opjagen @ nee he leess nu het nieuwe buddy bericht Marieke heel veel sterkte meid denk heel erg aan je en hoop echt van harte dat je kleine man nog even blijft zitten elke dag is er tenminste 1 zal een kaarsje voor je branden
Marieke en kleine uk hou aub.vol ,heb er geen woorden voor Ik brand mijn kaarsje voor jullie!! Knuffels van ons!!
Pup bedankt voor je Sintgedicht *kus*moest ook effe traantj pinken! Knip ,als dat rotverwende meisje er nu niet uitkomt Ben door mijn kleinste heeft weer wat koorts en weinig fut ,eetlust. Groetjes
Wat een vreselijk bericht van Marieke, krijg er helemaal kippenvel van. Heel veel sterkte!! @Knip, lekker geknipt en helemaal klaar dus voor meisje @Moor, oeps, heb hier net een fles gegeven met rooibosthee van Zonnatura. Die thee van jou is zo te lezen veel beter. Waar koop je die?
Marieke wat een nieuws ...Denk aan jullie, en blijf hopen, dat heeft jullie mannetje nodig! Lies bedankt voor het ons op de hoogte houden...
He get! Marieke nee toch. Ook hier brand ik voor jou een kaarsje. Ik schrk van dit verhaal zeg. heel veel sterkte lieverd. (waarschijnlijk lees je dit niet zelf, maar Lieselke is vast zo lief om het door te geven...)
Marieke ,ik heb hetgene je nu meemaakt ook gemeld op ons nadere forum 9 m a a n d en op je topic waar je poste zodat die mensen die je tem.nu gesteund hebben en lief en leed met je deelden je kunnen steunen.Hou moed!
Kom ik ff kijken voor nieuws van knip, zie ik helemaal niet leuk nieuws over Marieke!! Och lieve schat, ik hoop zo dat het goed blijft gaan voorlopig! Echt een mega dikke knuffel voor jou hoor!!! (Lies geef hem wel door hoor! Dat kan ze nu wel gebruiken denk ik) Ik ga op de bank liggen, want deze mama is beetje ziekig geworden helaas. Bye!
WendyNoa, deze thee haal je bij Kruidvat of Trekpleister, volgens mij ook bij de DA. Vaak ook nog voor 2 halen, 1 betalen! Marieke, ik krijg je niet meer uit mijn gedachten meiske. Ik vind het bloedspannend.
Moor ook hier zitten Marieke en kleine man de hele tijd in mijn gedachten, hoop zo dat Lies ons snel goed nieuws komt brengen...
Ojee! Ik krijg kippenvel bij het lezen van dit nieuws. Marieke, heel veel sterkte!!! Hou dat mannetje nog maar even binnen. Hier draaien de duimen overuren!!! Ik durf bijna niet laten zien wat de Sint hier gebracht heeft. Even erbij zeggen dat het niet enkel van ons is en het is ook voor Kerst, want dan zijn we op vakantie.
Heb niet alles bij kunnen lezen, maar zie net wel een vreselijk zorgwekkend buddybericht van Liesel over Marieke voorbij komen. Wat een schrik. Meis je bent in mijn gedachten en gebeden. Veel kracht toegewenst. M'n hart voelt er gewoon zwaar van. Een hele dikke knuffel.
Ben weer online dankzij een vernuftig apparaatje dat Lumeaman geregeld heeft. Hoef ik toch niet tot de 16e te wachten. Moet wel zeggen dat hij het geregeld heeft na een slapeloze nacht waarin ik met m'n hormonen vreselijk tegen 'm tekeer ben gegaan .
Jeez.. Marieke, ik weet niet wat ik moet zeggen! ik denk aan je! en hoop dat het toch goed blijft gaan! hele dikke knuffel meis!