Bedankt voor jullie reacties. Wisselende verhalen, dus ene kant kan ik er misschien niets mee, maar aan de andere kant houdt het ook alles open Vanochtend in bed had ik voor het eerst een ongesteldheidsgevoel en lage rugpijn, dus ik dacht... wie weet. Maar nadat ik weer in slaap was gesukkeld heb ik er geen last meer van gehad. Hele dag bijna doorlopend harde buiken gehad, maar verder geen enkel teken. Zit niets anders op dan overgeven, accepteren en afwachten.... IEIEIIEEH, ik wil het gewoon NU... of in ieder geval nu WETEN, kan er niet iemand in een glazen bol voor me kijken
Vanochtend de hele ochtend lichte rugpijn en een heel klein beetje bloedverlies gehad. Maar nog niets dat duidt op weeen... afwachten dus. En jij Suze??
onze kleine is geboren met 40+1. de vliezen braken op de uitgerekende datum toen we net een half uurtje in bed lagen, de volgende ochtend is hij geboren. heb niets gemerkt de hele dag, we waren wel expres op pad gegaan anders zit je zo te wachten dachten wij... en 's avonds begon het...
Ik ben precies op 38 weken bevallen..En het kwam totaal onverwachts. Voelde niks aankomen haha. 2e weten we nog niet
Precies met 40weken op de uitgerekende datum. Net toen we een puinhoop in huis hadden, geen eten of drinken in huis, dvd's nog terug moesten naar de videotheek, m'n vriend de werkbus mee had van het werk (en dus tijdens de bevalling weg moest brengen) etc. etc. Juist op die ene dag dat we er niet op rekenden na 3 weken paraat te hebben gestaan haha!
Kijk, dat is nou wat ik wilde horen!!! Hihi, niet dat ik het fijn vind dat je het niet op orde had, maar je hoort veel mensen zeggen dat beebjes pas komen als alles op orde is. Nou, dan kan ik lang wachten! Maar ze komen dus ook als het even een rommeltje is! Mooi zo hihi
bij mijn dochter bevallen met 42+1 maar hoop ook dat het nu eerder komt. nu nog niet hoor, ik voel me daar nog veelste goed voor.
zo kan me echt wel voorstellen hoe jullie je voelen, ben nog niet zo ver als jullie, bij mag hij nog 8 weekjes blijven zitten, maar kijk nu ook al erg uit naar de bevalling, vroeg me eigenlijk ook iets af, als ik aan de bevalling denk krijg ik een beetje kippenvel, nooit gevreest voor bevallen, maar nu soms best wel kriebels en soms een beetje bang, hebben jullie dat ook gehad, toen jullie net zo ver waren als ik??
Hier in week 36...ik had de hele dag een heel raar gevoel...echt menstruatiepijn. Ben die dag niet uit bed geweest...mijn man zei nog: Jij gaat bevallen...s'nachts braken mijn vliezen!
Van mijn dochter op de uitgerekende datum bevallen. Ik ben morgen 41 weken zwanger en wil wel erg graag bevallen!!! Wordt nu wel zwaar allemaal.
Van mijn dochter ben ik 1 dag voor de uitgerekende datum bevallen. Mijn zoontje Dani kwam precies 2 weken te vroeg.
1e kindje 38 wkn en 3 dgn 2e kindje ????? Bij mijn eerste kindje had ik helemaal geen teken van voorweeen of bevalling. Ik verloor vruchtwater en twee uur later begonnen de weeen. Ik ben zo benieuwd en kan ook niet wachten op de bevalling(klinkt raar, want me vorige bevalling was een helse bevalling). Het wordt allemaal zwaarder en ik ben al niet zo groot dus ppffff het mag komen.
Ik ben bevallen met 39+6. 2 dagen ervoor ziek geworden overgeven diarree, daarna begon het te rommelen maar dacht nog niet serieus en 's avonds half 12 vliezen gebroken en half 5 was Niels geboren. Van mij mocht het dus nog wel even duren, ik vond het nog heerlijk om zwanger te zijn. Maar toen hij er eenmaal was was het ook super. Zet 'm op dames!! Het is een geweldige ervaring.
Ik ben bevallen met 38 weken en 6 dagen. Maar ik werd ingeleid, anders was meneer nog wel even lekker een tijdje blijven zitten heb ik zo'n idee.
Gisteren had ik last van diarree en heb steeds braakneigingen. Misschien ook wel een teken. Hmm ik weet het niet meer.
Ik ben bevallen bij 40+1. Niet echt aanwijzingen gehad dat hij er aan zat te komen, behalve dat de avond ervoor mijn buik opvallend laag hing... 's nachts heerlijk geslapen, werd om 6 uur wakker van krampjes, verloor m'n slijmprop en 's avonds om kwart voor 10 waren we papa en mama Doe het zo weer over... alleen hoop ik dat als nu alles goed gaat, we in augustus iets minder lang dan 15 uur bezig zijn