November 2009 Mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door ichtus, 21 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. minkep

    minkep Bekend lid

    4 jan 2009
    644
    0
    0
    barendrecht
    heej meiden


    hoe gaat het hier?
    Hier erg druk en moeilijke nachten.
    Alleen niet moeilijk met Minke.Maar met onze zoon rense.
    elke nacht wakker en hoe hij krijst het behang van de muren af.
    En niks helpt om hem te troosten.Geen drinken niks.
    Ook tussen de middag wilt hij niet meer slapen.
    Nou kijk het nog 1 dag aan en dan maar advies vragen bij het CB.

    wanneer word je eigenlijk weer ongesteld?.
    Ik geef borstvoeding...

    Veder ga ik mijn truitjes maat 50/56 ook maar opbergen.
    het zijn zo wat navel topjes bij onze dame.

    Nou ik ga weer naar beneden een dame schreeuwt om te drinken.

    veel liefs
     
  2. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    lijkt hier toch geen ongi of twas maar 1 dag haha niet dat ik dat erg vind :p
     
  3. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Nils heeft maat 56 aan. Er zit wel verschil in. Hij heeft ook maat 56 wat niet past.
     
  4. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    nou nou

    ga je ook even naar prenatal.had lindy boven op kar staan in maxi cosi en niels zat onder op de kar.

    er was maar 1 kassa open ,op gegeven moment gaat er nog eentje open dus die kassiere zegt de eerste die aan de beurt is mag komen dus diegene gaat erheen maar verder bleef iedereen staan dus ik en het vrouwtje achter mij gaan daarheen,op gegeven moment komt er een vent van over de 50 en die duwt me kar aan de kant en gaat ervoor staan ja zegt hy ik was voor jou,dus ik zeg ja nou dan had je maar meteen aan moeten sluiten.afijn hy blijft staan en duwen tegen me kar en op gegevn moment valt niels van die kar dus wort me toch boos en zeg tegen hem als je nog 1keer tegen die kar duwt krijg je een knal,maar hy duwt weer dus ik zet niels aan de kant en geef die vent toch een mep en zeg je bent dan al zow oud maar verstand heb je dus niet om een klein kind van de kar te duwen.

    ineens roept die kassiere dus toen hem sloeg dat er assistentie moest komen , en toen kon er opeens wel nog een kassa open maar ik moest dan maar daarheen gaan zei ging die vent helpen,ik zeg ik sta hier in de rij dus wort ook hier geholpen dus die vent naar andere kassa,afijn afgerekent en op trillende benen naar de auto .en nu heb een stijve zere arm. rijd ik naar huis kom langs me broertjes huis staat ii daar met een agent wort ie opgeschreven hahah8)

    dus laatste keer prenatal voorlopig
     
  5. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    hier maat 56 /62 en sorry voor t lange verhaal
     
  6. suusje34

    suusje34 Fanatiek lid

    26 mrt 2008
    1.389
    0
    0
    jee wenneke wat een prenatal avontuur..pfff..

    hier sep tot paar dagen geleden maatje 50 en nu de kleine 56 aan...hij zal nu rond de 4 kg zijn (ietsie zwaarder misschien nog)..
    zit trouwens qua merk wel heel veel verschil in maten.

    bij bv kan ongesteldheid nog maanden duren toch?

    Hier vloeien gestopt. jippie! Gelijk dagje sauna gepland in januari met vriendin.
     
  7. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    ff snel onze kerstkaart showen :D alleen voor de opa's en oma's ;) de rest krijgt dit jaar gene kaart
     
  8. lilage

    lilage Fanatiek lid

    18 feb 2009
    1.591
    0
    0
    lerares basisschool
    Gelderland
    ola dames:)

    Hier vanmiddag naar cb geweest...de kleine woog nu 4420 gram en was 6 cm gegroeid! in twee weken tijd dus weer 600 gram aangekomen en in nog geen 6 weken tijd 6 cm gegroeid! Trots op mijn menneke:)verder was alles in orde, klein navelbreukje nog en wat vocht in zijn balzakje, maar dat zou allemaal verdwijnen!

    Vriendin van me heeft sinds 4 dec een meisje en ze merkte op dat haar meisje een armpje heel weinig bewoog...naar ziekenhuis geweest en blijkt sleutelbeen gebroken te zijn...ze had ook ongeveer twee weken voor de bevalling al in t vruchtwater gepoept, dus wss toen al gebroken en dat zou reden van het poepen kunnen zijn geweest...Ik weet dat de beeb van een van jullie ook een gebroken sleutelbeentje had, weet alleen niet meer wie...Hoe gaat het daar nu mee en wat hebben ze jullie voor advies gegeven?

    Ik ga in bed filmpje kijken, heb al twee weken rugpijn, denk steeds dat het over gaat, maar dat valt tegen:)
    Ach, morgenvroeg toch naar de HA:)

    TRuste! x
     
  9. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    vandaga op cb geweest

    kaylee woog nu 4810 en haar naveltje is aangestipt.
    alles ging goed :)
     
  10. Princi

    Princi Fanatiek lid

    30 dec 2008
    2.377
    0
    0
    Trainster/Muziektherapeute
    Oss
    Lilage dat was bij mijn Mara dat het sleutelbeentje gebroken bleek. dat weet ik pas sinds afgelopen week trouwens. We hebben er niet zo heel veel van gemerkt behalve dat ze een paar daagjes dat (rechter) armpje minder gebruikte. Maar omdat ze aan de linkerkant een flinke bult op haar hoofd had die meer zeer deed, viel dat niet zo op...
    We hoeven aan het gebroken sleutelbeentje niets te doen. Dat komt vanzelf goed. Wel moetsen we opletten of ze dat armpje wel ging gebruiken. Dat doet ze nu heel goed :D.

    Ja ik hier dus al een tijd gestopt met vloeien (bijna 1,5 week denk ik), nu de ontsteking nog verslaan en dan lekker in bad. Echt in bad en niet in de badedas om te ontsmetten dus....
    En dan daarna...babyzwemmen!!!!!!
     
  11. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    zow nu ga ik even bijlezen :D
     
  12. puzzcat24

    puzzcat24 Niet meer actief

    @wenneke Waar gaat de wereld heen??
    Heb ook het gevoel dat iedereen de pik heeft op iedereen
    Maakt niks uit hoe aardig je bent je krijgt een grove k** bek
    Wat die vent deed bij je kleine is echt het grofste!
     
  13. Delfino

    Delfino Niet meer actief

    @ gepke Kaylee heeft maatje 56 nu :)
    @ lautjuh ik heb geen id wanneer je weer mag paardrijden mssn na 6 weken?? anders ff vragen aan de vk
    @ ichtus fijn dat alles goed gaat :D
    @ puzzz oooh wat een mooie gedachte zeg meid kreeg er kippenvel van!
    @ Lilage jeetje meid dat moet schrikken zijn geweest hoop dat hij geen last heeft van zijn hoofdje nu
    @ robijntje aaah wat zielig dat alisia zo verkouden is hoop dat jullie allemaal snel opknappen
    @ lydia ik heb mijn foto bewerkt op www.photobucket.com en ik print ze zelf uit met mijn foto printer mssn is die site ook iets voor jou?
    @ wenneke hoop dat er niks met haar oortjes is
    @ minkep wij hebben die periode ook met esmay gehad nu slaapt ze bijna de hele dag
    @ lilage fijn dat alles goed was bij cb en hij groeit goed!!


    zo ben ik weer bij??
     
  14. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Flex ik heb het even de vk gevraagd hier en het is idd 6 weken. Als ik echt niet kon wachten mocht ik rustig aan weer beginnen, maar niet te lang en niet in galop haha.

    Wenneke wat een hufter zeg die vent! Wat goed dat je hem een knal hebt verkocht hahaha. Dat zou ik niet gedurft hebben. Alhoewel....als het om je kind gaat ben ik ook in alle staten denk ik.

    Puzz inderdaad mooie gedachte over je moeder! Ik kreeg even een brok in mijn keel.
     
  15. misstiana

    misstiana Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.565
    0
    0
    Zo mijn kerstkaart is klaar! ook gedaan via greets en dan printscreen en afdrukken. Lekker goedkoop

    gr Gaby
     
  16. hielko2006

    hielko2006 Niet meer actief

    Hallo lieverds allemaal bedankt voor jullie felicitaties
    het is hier heel druk dus heb weinig tijd voor forum op het moment
    maar Lisanne maakt het goed
    alleen de bv is niet gelukt helaas
    dus we zijn maar gelijk op de fles nu

    veertje toen ik jullie naam hoorde dacht ik het meteen ja das toevallig allebij Lisanne maar ik heb goed me mond kunnen houden gelukkig

    ik zal nog even een foto spammen en hoop dat ik snel weer kan komen maar beloof niks het is gewoon nog even heel druk

    Bekijk bijlage 36312
     
  17. Delfino

    Delfino Niet meer actief


    leuk geworden zeg!! :D
     
  18. Delfino

    Delfino Niet meer actief



    oooh wat een mooi prinsesje!!! jammer van de bv zeg!
    doe rustig aan meid en ga lekker genieten van je meid :D
     
  19. Miss Mommy

    Miss Mommy Niet meer actief

    Goeiemorgen!

    Ik zag weer een hoop kerstkaartjes voorbij komen, errug leuk! Ik ga ze vandaag ophalen bij de kruidvat!

    Roann heeft nu maatje 50 in de kleertjes, een grote maat 50 in de broek past m nog steeds niet en een kleine maat 56 in de truitjes (met mouwen omrollen) doe ik m ondertussen wel aan.

    Vandaag ga ik ff naar t CB om m te laten wegen, en dan evt de voeding daarop aan passen.

    Verder zijn we gisteren naar Oberhausen gaan shoppen, was errug leuk moet ik zeggen!
    En ons Roann is heel lief geweest, was dus goed te doen moet ik zeggen!

    Verder pas ik ondertussen ook weer in mn eigen broeken (jippieee) en moet er nu nog 3,5 kg vanaf (en dan de rest wat ik nog kwijt wil!)
     
  20. Happymommy84

    Happymommy84 Niet meer actief

    Hallo meiden,

    Ik heb nog niet terug geleen maar wil jullie ff op de hoogte brengen. Gisteren zijn we bij de kinderarts geweest omdat het helemaal niet lekker ging met Roan. We zijn dik drie kwartier binnen geweest en ze heeft Roan eens even goed onderzocht. Conclusie: Reflux en nog steeds waarschijnlijk kma. We krijgen nu medicijnen voor de reflux, moeten de voeding iets indikken met johannesbroodpitmeel en doorgaan met de Peptivoeding. Roan is in 2 wkn 150 gram afgevallen en daarom houden ze hem nu goed in de gaten. Vrijdag weer terug. Zodra ik tijd heb kom ik terug lezen hoor

    XXX
     

Deel Deze Pagina