Volgens de berekening hier op de site mag ik op kerstavond 24 dec testen... maar ik lees hier dat er meiden zijn die eerder testen? En kan dat? Of kan ik beter wachten? Heb gister of vandaag de innesteling gehad.... spannend!
Ik test zelf niet eerder als een dag na NOD. Je kan wel eerder testen met sommige testen, meestal is dit dan 4 dagen voor NOD.
ik heb 23 dec mijn nod, het liefst zou ik morgen al testen maar ik ga wachten tot zobiezo 19 dec,4 dagen van te voren positief testen hoor je vaker dan 7 dagen ik hoop dat ik het tot 23 dec kan volhouden
Hahaha ja tis moeilijk he wachten... en ik ben al zo'n ongeduldige! Heb steeds vreselijke krampjes in me linker eierstok! bah!
Wachten is altijd moeilijk hihi. Maar goed, continue testen kopen is ook een dure hobby. Vandaar dat ik gewoon niet eerder test als na NOD anders kost het me iedere maand ik weet niet hoeveel geld aan testen
Ik heb een wisselende cylcus: tussen 30 en 37. Laatste keer 30, toen 32 en toen 32. Ik probeer ook tot kerst te wachten en moet minimaal tot maandag (dag 31) wachten van mijzelf! Ik hoop ook dat ik het volhoudt, maar ben zo bang voor negatieve testen... Succes met wachten of anders met vroeg testen! Veel mensen (pos of neg) ervaring met vroegtesten?