Hier even een kort berichtje van mij. Ik ga jullie allemaal alvast hele fijne feestdagen wensen en een geweldig 2010. Dat die in het teken mag staan van heel veel gezondheid en liefde. @Lydia, ik hoop dat 2010 een mooi jaar mag worden voor jou en je mannetje en dat jullie zwanger mogen zijn van een prachtig wondertje. Ik hoop dat ik volgend jaar minder last heb en vaker even langs kan komen. Tot volgend jaar!!
...hier wordt het een verschrikkelijke kerst en oud en nieuw...heb maandag het verschrikkelijke nieuws gekregen dat mijn lieve papa is overleden..geheel plotseling, geheel onverwacht we zijn in diepe shock...en het erge is...hij kwam na 7 weken gewerkt te hebben eindelijk weer thuis...14 uur vliegen en 40 minuten voor de landing..ging het mis..hartstilstand..hij was al paar weken daar niet lekker, voelde zich toch wel erg grieperig, maar wilde zo graag naar huis...en nu is hij gewoon nooit meer thuis...nooit meer... Vind het ook zo erg voor me ma, heb gelijk al spijt van alles wat ik over haar dacht en gezegd heb, want dit wens je gewoon echt niemand toe..zo'n tijd niet gezien, elkaar zo gemist, blij dat je elkaar weer zou zien en hij was gewoon bijna thuis en dan dit...vind het nu des te moeilijker dat me vent volgend jaar ook zo lang weg moet...zal het dan heeeel erg moeilijk gaan krijgen... maandag is de begrafenis...hoop dat ik sterk genoeg ben... ik wilde jullie dit graag vertellen, omdat ik er mischien met vlagen ben de komende tijd..
eliesja, sterkte met dit grote verlies meid. echt verschrikkelijk op zon manier. en dan idd na een lange tijd weg ook nog eens. dat word dan zeker een zware beladen tijd voor jullie. en meid jij kunt er niks aan doen met je ma hoor. jij kon dit toch ook niet weten. zolang jullie er nu voor elkaar zijn is het toch goed. wens je heel veel sterkte de komende tijd en meid we slepen je er volgend jaar ook wel doorheen hoor geen punt.
pff eliesja !! ... heel veel sterkte ! dat is heftig ! maar indd jij kunt er niks aan doen he .. net wat mamasuus zegt nu ben je er voor jullie mam ! heel veel sterkte met dit verlies.. dat zal indd een moeilijke tijd worden.. en logisch natuurlijk dat je ff geen zin hebt in de computer ! echt veel veel sterkte gewenst ! jeetje... ik ben er zondag of maandag weer , ga nu naar euro disney .. xx
@eliesja heel veel sterkte toegewenst. pff wat zullen jullie geschrokken zijn. was hij bijna thuis gebeurt er dit. heb er eigenlijk geen woorden voor sterkte dikke knuffel
en meiden allemaal de eerste feestdagen een beetje goed doorgekomen? hier ging het prima, kerstavonds dus bij mijn ouders was erg leuk. 1e kerstdag sellie met gezinnetje en de kerstman was geweest natuurlijk dus madam was helemaal in dr nopjes. ze heefteen houten trei nwaar ze helemaal lirisch van is. en we hebben een wii hihi erg leuk elke dag ff sporten nu he. 2e kerstdag bij mijn zwager was ook erg leuk madma heeft dr prima vermaakt met al die kleinkids van zijn vriendin echt heel erg leuk. morgen komen ze hier vuurwerk halen. verder gaat het ook super ons manneke diet het geweldig. hij kan nu sind 1,5 of 2 wk van zijn buik weer op de rug draaien en vind het prachtig om te doen. dus ben nu bezig met de andere kant op hihi. die is wat moelijker he had madam ook meer moeite mee. al is ie wle al sneller als haar want zei deed het met 3 mnd trug draaien. hij groeit verder wel goed volgensm ij ziet er goed uit ed. heeft alleen wel heel vaak tegnewoordig sputluiers zeg maar echt heel lastig ook voor hem maar jah hoort er miss wel bij want ziek is ie niet temp is goed. en hij eet ook goed. heeft alleen af en toe een roiie wang meer niet. met madam ook alles ok die gaat in feb naar school jeee rust smorgens. nou ik gaerder ff benzine halen vor manlief die moet zo bomen zagen.
heej fijn dat je een leuke kerst had ! mijn kerst .. ofja kerst mijn dagen in disney waren ook leuk.. maar na 3 dagen kouw en rond banjeren toch wel blij om lekker warm binnen te zitten heb n kei cool setje van mickey en minni mouse gekocht een bruidspaar (wel 60 euro maar dna hebbie ook wa hihi ) wilde t eik na fer opsturen maar maak er wel n foto van ! nou ik ga ff doucen en dan weer sn naar huis naar mn poezekats kijken x
whahah lydia die heb ik ook hihi leuk zijn die he. kan me voorstellen dat het daar frisjes was hihi. ben dr ook 2 keer in jan geweest brrrr maar jah stuk goedkoper dan in de zoemr natuurlijk hahaha. nou hier hebben we weer eens een ziekig meisje grr net nu wevandaag vanalles geplant hadden. zouden naar ned. manlief met zijn ma praten en i moest pasfotos maken van de kids voor het paspoort want moet er maandag heen. maar jah gisteravodn ineens 38 half uurtje erna la 38,9 dus hup weer zetpil erin gedaan. en de hele nacht slecht geslapen tenminste tot hetm idner werd want ze ademde ook heel zwaar en snel brr vidn datn iks hoor. en net alweerr 38,5 dus denk niet dat het wat word vandaag wel lastig want heb geen idee dan wanneer het wel kan. grr zei ook te zoenen met een kindje met snottebellen. grr echt neit luisteren en ook nog niet eten ook. en maar huilen ik wil neit naar het ziekenhuis maar toch weigeren te eten jah dan kom je er vanzelf wel weer . pff maar goed gan u verder zo ff vuurwekr halen denk ik en dan opruimen hier want de visite komt wel gewoon.
ja cool zijn ze he ! mhh gerem meiske ... beterschap ermee ! ik moet vandaag werken tot 18.00 en daarna ga ik om 20.00 n nieuwe tatoo laten zetten ( me zusje der naam int arabisch ) xx iedereen n fijne dag !
hey meiden, hier waren de kerstdagen anders dan anders natuurlijk, zijn wel de 1ste bij me schoonfamilie geweest, maar alles geeft dan een andere dementie, maar de afleiding heeft me wel even goed gedaan.. de dienst gister was erg zwaar, maar wel mooi, een waardig afscheid..heb ook daar gesproken, wist niet of ik het zou kunnen,maar denk toch wel dat me pa me de kracht heeft gegeven om het zelf te doen en dat was me gelukt, ben daar wel blij om.. verder voelt het leeg...voel me echt klote...hij is nu gewoon definitief weg...ver weg...echt weg....dus ja nu dat wel bekende verwerkingsproces...tja hoe ga ik dat doen??? weet et nog niet, maar hoop dat deze leegte beetje bij beetje weer wordt opgevuld.. sorry dat ik nog niet heb terug gelezen, ben ook net terug van me ma en wilde jullie toch even dit vertellen..ff van me af lullen zeg maar... liefs elies
@Eliesja, heel veel sterkte voor jou en je familie in deze moeilijke tijd. Ik hoop dat je veel steun krijgt van de mensen om je heen.
hoi meiden sorry dat ik even niet ben geweest, maar het ging niet zo goed met yaslin zit nu aan de anitibiotica en aan de neus spray. ze stikte bijna in haar eigen slijm dus schrok me eigen rot. en dronk op het laatst nog maat 300cc per dag dus dat was tr w3einig @lydiia ow llijkt me leuk wat je gekocht heb show je hier ook even een foto. @mamasuus ow jij ook al een zieke kindjes. bterschap. @eliesja dikke knuffel voor jouw, en knap dat je gesproken heb hoor. veel sterkte toegwenst aankomende tijd.
pff eliesja .. heel heel veel sterkte gewenst ! .. het verwerkingsproces zal vast naarmate de tijd wel komen .. maar moeilijk zal t zoiezo zijn .. denk aan je meis.. noa .. pff das wel ff schrikken met Yaslin .. beterschap met dr ! nou ik zal morge ff foto maken .. hier mn nieuwe tatoo alvast : View attachment 40297 er staat int arabisch : majella ( mijn zusje der naam ) xx
eliesja, idd knap van je dat je zelf gesproken hebt hoor meid. en tajh het is niet zomaar verwerkt natuurlijk dat kost veeeeeeel tijd. maar dat lukt vast wel. sterkte ermee en als je wat kwijt wilt we zijn er he. noa, he meid ook al de kleine ziekjes. sneu is dat he. moet vandaag ook ff de arts weer bellen fijn met zulke dagen grr. madma blijft koorts houden. al is ze wel redelijk vrolijk maar dat eten he pff blijft lastig ze wil niks. heb dr al aan de pyamahapjes voor kleintjes daar zit tenminste veel energie in en vitamine ed. krijgt ze tenminste iets binnen. want tis zon spillepoot. en als ze in feb naar school moet zoudne er wel meer van zulke verkoudheiden komen dus dan is het wle handig als ze wat meer bij te zetten heeft. lydia zou zo ff je foto kijken. vraagje he, ons manneke stinkt dus regelmatig uit zijn mond naar verkoudheid dus ontsteking zeg maar. alleen komt er niks en hij heef ook geen koortds. alleen heel veel ontlasting die ook wel naar eieren kan stinken. iemand enig idee of dit kwaad kan?
haai beste wensen allemaal en dat dit nieuwe jaar iedereen veel goeds brengt. en iedereen weer gezond en wel thuiskomt. fijn uiteinde gehad allemaal? hier wel sellie lekker saampjes op de bank. savodns al vor madam wat vuurwerk gedaan was erg leuk ze was helemaal gek whahaha. gisterochtend nog met madam naar de arts geweest want onze eigen had nooddienst das dan toch wat fijner. maar viel mee en tis nu op zijn retour anders kan ik morgen nog een keer heen. heb ook gevraagd naar stank van duncan en schijnt normaal komt door spugen. dacht het zelfook wel maar denk toch maar ff vragen. nou ga ff lekker verder bankhangen met de laptop manlief kijkt ff darten. stomnpe moet nu schijnbaar en wil ie ff zien.
jullie ook allemaal de beste wensen ik had met mn vrienden lekker gegeten daarna hun afgezet voor t stappen ( ik zocht niet mee want vorig jaar was er daar ook iks aan ! ) en toen naar huis kwam er n vriendin en dies blijve slapen xxx
hoi meiden ten eerste iedereen een super 2010 toegewenst en voor jouw lydia een vruchtbaar 2010 @lydia leuk hoor je tatoo. en inderdaad was best even schrikken @mamasuus ja yaslin is ook ziek niet leuk hoor, knapt nu gelukkig wel op. maarja mag ook wel na 1 week al aan de antibiotica te zitten maar ze zaagt nog steeds dus over is het niet. ow en madam dus ook nog niet echt lekker, en inderdaad ze kan beter iets hebben om bij te zetten voordat ze zomteeen naar schoolk gaat. en wat betreft duncan zou het eigenlijk niet weten nou meiden hier is vandaga pak sneeuw gevallen zo 12 cm dus we hebben vanmoren bij oma een sneeuwpop gebouwd mer de klein en achter klein kinder. oma paste even op de 2 jongste hihi en daarna zijn we naar de dijk gegaan met ze alleen en zijn we gaan sleeen. de honden ook mee hadde we vast gebonden aan de slee zodat die ze mee omhoog namen mijn hond trapte der helaas niet in
goeiemorgen meidne, nou het gewone leven begint weer he. iedereen weer werken feestdagen voorbij. dus weer proberen ritme te krijgen. manlief is hier vanmorgen vertrokken maar komt vanavodn weer thuis jee hij zit tijdelijk in wezep woehoe. alleen is hij nu ook verkouden. das wat minder hij heefto ude auto van me ma mee want die van ons moet naar garage had er laatst een steentje tegen gehad dus een ster in de ruit moet een kompleet nieuwe in grr. maar goed is wle beter dan is ie ook weer klaar. he nu willen de kids niet meer slape en het is nog veelste vroegf was net vuilnis ant buiten doen kwam ik binnen horde ik duncan huilr kom ik boven zt madam al naast hem met licht vol aan en fop erin te doen. grr is goed bedoelt natuurlijk maar niet echt handig. en ny wil ze neit meer slapen maar moet toch van mij hahaha tis veelste vroeg voor snoterende kindjes. @noa, hier dus ook idd nog ziek. en jah ze moet echt wat meer bijzetten mar jah hope dat het nu een beetje lukt met dat drinken. hoest nu met yaslin kanpt ze al wat op? en van duncan zijn geur ben ik uit komt idd door het spugen zolang hij er geen koorts bij krijgt is ern iks aan de hand. spugen word trouwens al minder jeee. tis nu het gebruikelijk mondje trug geven nou daar kan ik nog wele mee leven hihi. op hoeveel flessen zit jij nu trouwens? hier heeft ie volgensm ij geneog aan 4 en dan heb ik er 200 water en 5 schepjes peoder in en dan savodnsn og een dikke theelepel rijstebloem. dna slaapt ie van 9 tot ong 8. als zijn zus hem neit wakker maakt zoals nu. ooh had ik vanmorgen weer hoor. ff naar me computerhokkie moest een papiertje hebben dacht ik eerst al een schaduw te zien maar dacht ach dat is vast niks. pak ik dat papiertje scheit me er niet ineens een muis langs brr schrok me kapot. snel de katten erheen gedaan maar geen resultaat hihi. weet wel waar hij wegkomt. dat was namelijk een grote woonkamer maar de helft hebben we losliggen omdat er schimmel was en er nieuwe riool langs moest vanboven. en die vleor blek helemaal verzakt te zijn. maar nu komt er dus vanonder de keuken en wc een buis gelopen waarschijnlijk voor beluchting. nu heeft me man die onder de wc wle dicht gemaakt buiten maar zagen er laast toch nog voetjes in de nseeuw. en een van de honden graaft het daar steeds open. dus hij heeft vast gedacht eens kijken wat er aan de naderek ant van de buis is. maar goed nu moet ie dus nog weg want het is daar een mega zooi allemaal leger spul en papieren ed en me pc natuurliijk.we zouden hyet opruimen in vak maar jah niet van gekomen natuurlijk he hahah. zo zou nu ff eten maken voor de kleinem man want ide is natuurlijk wakker dus heb hem maar opgehaalt want yasmine kan naturlijk ook niet meer slapen en wil haar eigenlijk noog niet beneden das eeen beetje vroeg voor dr dat komt wle als ze straks naar school gaat.
hey meiden, ben ik weer even.. ...valt allemaal nog niet mee, heb gelukkig heel veel afleiding door de kids, maar de avonden die zijn dan echt erg..kan het nog steeds niet bevatten...behoorlijk moeilijk..en ik weet nu ook wat meer dingen over me moeder en het is gewoon echt een *piep* wijf..dit allemaal maakt het nog moelijker..maar daar zal ik maar niks over zeggen...is behoorlijk heftig... morgen weer aan de slag, weer wat afleiding..daarna eten met de collega's.. danny slaapt de laatste weken behoorlijk slecht, alleen maar gillen en janken als hij naar bed moet en wel 2x in de nacht klaarwakker en weer gillen en janken..weten ons gewoon geen raad nu..zijn al naar ha geweest om zijn oortjes uit te sluiten, laten m al janken tot hij een ons weegt...hij ligt alweer 35 minuten te gillen..echt niet normaal meer.. verder weinig leuk nieuws!! jaa dat de scholen weer zijn begonnen haha @lydia, wauw gaven tattoo zeg, echt super!! @mamasuus, ieuww een muis..jakkes.. @zieken, van harte beterschap..