Hoi meiden, Ik wil een speelkleed / babygym voor mn zoontje kopen maar er zijn zoveel verschillende?! Zou graag jullie ervaringen horen en natuurlijk dan ook welk merk/soort. Alvast bedankt.
We hebben er twee, de rainforest gym van Fisher price (relatief duur) en een goedkoper kleed (merkloos) dat we hebben gekregen. Ons meisje speelt uren op het Fisher price kleed: het heeft geluid en licht en 5 hangende speeltjes. Het andere kleed heeft geen geluid/licht en de speeltjes hangen ook te hoog. Het maakt niet zoveel uit wat de speeltjes doen (meeste zijn rammelaars) zolang ze maar gekleurd zijn en baby er makkelijk bij kan en haar tanden erin kan zetten. Je hoeft niet per se een duur kleed te nemen, zolang je kindje maar makkelijk bij de speeltjes kan (ze hangen laag of je kunt ze verstellen), ze felgekleurd zijn en ze van verschillende materialen zijn. Ik denk dat licht/geluid het ook leuker maakt.
Wij hebben ook een dure welke ook vanalles op het kleed zelf heeft zeg maar. Maar Emma heeft dat nooit ontdekt. Ze kroop al erg snel, dus dat vond ik geen must. Wel idd lekker veel kleuren!
Ik heb een babygym van Fisher Price en een speelkleed van Woezel en Pip. Die babygym vindt ze helemaal leuk. Bij dat Woezel en Pip kleed hangen de beestje net te hoog en er hangen maar 4 dingen aan. Bij die van Fisher Price kan je door middel van plasic ringen de beestje hoger en lager hangen. Erg handig.
ik had met de geboorte van Jill een speelkleed van nijntje gekregen. deze heb ik echt nooit gebruikt (shame on me...) ik had de kleed van ikea met spiegeltje, piepje, zacht wolkje etc gekocht en hier vermaakte ze d'r zelf prima op! en in de box een leuke mobiel en hier had ze genoeg aan eigenlijk. ik zou er goed overnadenken of je er 1 zou kopen, vooral voor hoeveel ged want ze gebruiken het maar eventjes (tenminste, dat was hier zo) en een gewoon speelkleed gebruik je langer.
Wij hebben ook een speelkleed van een of ander vaag merk. Vond ie leuk zo rond de drie maanden. Vorige week heeft ie een activity develop center (of zoiets) van tiny love gekregen, dat is echt een veeeeeel groter succes, stimuleert ook tot draaien!
het speelkleed met bogen was hier echt geen succes. de speeltjes hingen te hoog, en hij vond er gewoon niks aan. ik heb toen een soort speelboog gekocht waar 3 dingetjes aan hangen , met aan beide kanten een klem. ( weet niet hoe het heet!). hij koste maar 15 euro in de reclame van intertoys, en is nog steeds een groot succes. hij kan aan de wipstoel, maxi-cosi, en in de box. aan 1 kant om eventuele voorkeurskant te verminderen, maar hij past ook in de hele breedte. nu hij kan rollen speelt hij vaak op een dikke deken op de vloer, en dat vind hij ook helemaal prima!
wij hebben een babygym van prenatal eigen merk (was 20 of 30 euro). Lekker plastic en felle kleuren, zoéén waarvan ik dacht die koop ik nooit. Maar hier is het een GROOT succes!! Beau kan zich er tijden mee vermaken. De hang dingen kan je verstellen door ringen. Echt handig en leuk.
Wij hebben er 1 van Fisherprice met 2 bogen met speeltjes eraan en die hangen hoog en laag. Allerlei kleurtjes en verschillende speeltjes en t kleed is lekker felgekleurd met afbeeldingen en kraakdingen. Was 80 euro normaal, heb m uit de aanbieding 40 euro! Zit een hondje bij met aan zijn poten gekleurd licht en muziek als je zijn oren indrukt of knopje achter vor 20min muziek
Wij hebben van Chicco een babygym, maar dan zonder kleed. GEwoon zo'n plastic ding op 4 poten die je over je baby heen kan zetten. Erg populair, nu nog steeds, hoewel hij er al lang niet meer onder ligt. Voor 5 euro via marktplaats gekocht.
ik had een dure van mijn ouders gehad(90 euro) hier speelde ze er afentoe op, ze vond er niks aan. omdat ik bij mijn ouders werk en daar ook een box had staan kocht ik een simpele babygym, en deze vind ze tot op de dag van vandaag (bijna 1) nog erg leuk, ook haar neefje van 6mnd vind hem erg leuk
hier ook geen fan van een speelkleed...is eigenlijk zonde. je kan beter tegen de tijd dat ze gaan rollen/kruipen een stevig stuk tapijt kopen. Dat is dan effen van kleur, en dan vallen de andere speeltjes goed op! Qua speelboog hier eentje van fisherprice (kadootje schoonouders) met muziek / 2 standen / 2 volume standen / slot erop voor oudere kindjes (heel slim). In het midden een hondje wat heen en weer beweegt. Je hoeft het niet aan te zetten natuurlijk, zonder muziek is het ook al een leuk ding. In de doos zat ook een speelkleed, maar ik denk niet dat we dat veel gaan gebruiken, glijden ze op weg...niet makkelijk met rollen omdat ze geen goede grip hebben... Maar speelboog erg succes!! Vanaf een maand of 3 pas hoor.... En oja, mijn zusje heeft een goedkope (nu bij de Prenatal in aanbieding) en dat is ook een succes....20 euro ofzo??
Zo iets bedoel je? We hebben dit model vanaf ergens 3 maanden en meteen een groot succes. Moppie ging steeds nieuwe details ontdekken. Pas met 9 maanden werd het wat minder interessant want ze had toen geleerd haar handiger te verplaatsen, dus de wereld werd ook groter Speelkleed heeft Lisa ook, en heeft een tijdje mee bezig geweest maar veel korter dan met de babygym
we hebben van woezel en pip een kleed. Eerst was het niks want het hing te hoog. Maar nu kan ze er veel mee en e vind het leuk om met de speeltjes te spelen. we hebben ook een babygym van een onbekend merk. Met een bal eraan waar keine balletjes in zitten. Een beer die geluid maakt en een spiegel. Hier betaalden we iets van 15 euro voor bij de intertoys en het is een groot succes. Als ze zichzelf ziet in de speigel gaat ze lachen. JE kan de speeltjes er ook af halen.
Die heeft Julie ook, is de Zing & Lach babygym van Fisher Price. Hier een daverend succes. Leuk felgekleurd kleed, en bogen met verstelbare en afwisselende speeltjes. Leuke puppy met lichtjes en muziek. Juul speelt er uren onder. Ik vind het een echte aanrader. 557201 Zing & Lach Speelgym
Ik heb een simpele houten van Ikea waar hij lekker mee speelt. Het speelkleed had ik al voor mijn dochtertje gekocht, ook bij Ikea, is heel fijn, lekker groot, het verschuift niet en zo ligt hij toch niet bij ons op de harde grond. Het kleed kan gewoon in de wasmachine, ideaal. IKEA | Babyverzorging en commodes | Babyspeelgoed | LEKA | Babygym IKEA | Kindertextiel | Vloerkleden voor kinderen | FABLER PRICKAR | Vloerkleed