Hey hey, Ik heb sinds een week echt vreselijk last van maagzuur! Wordt er gewoon beroerd van. Maar kan het nu al in mijn zwangerschap? En wat voor middeltjes mag je nemen? (ik las dat Rennies niet zo goed zijn tijdens zwangerschap) Ook heb ik ontzettend last van lucht in mijn darmen. Ondanks dat ik wel naar de wc ben geweest vandaag, lucht het totaal niet op. Alsof alles in de verdrukking raakt.... Maar ja, het zal er wel bij horen he,
ja heb er ook al last van pfff Rennies mag je gewoon nemen hoor tijdens de zwangerschap. Heb ik bij mijn vorige zwangerschap ook gedaan. Maar op den duur werken ze niet meer zo goed. Dus lees mee of er nog meer middeltjes zijn. En gas? Yep hier ook. Niks aan te doen denk ik. Je hebt wel Rennies Deflatine maar daarvan weet ik niet zeker of je ze wel mag nemen. Misschien iemand anders hier die het wel weet?
hier ook 1 met mega veel maazuur iieee ik werd er gek van (ben inmiddels bevallen) maar ik heb pakjes rennies weggelikt hoor en het drankje gaviscon wou ook nog wel eens helpen maar wat ook echt goed hielp een glas koude melk efe in de vriezer zetten zodat ie goed koud is en dan opdrinken dat hielp bj mij erg goed. succes
thanks voor de tip, ik hou sowiezo al van koude melk, dus dat komt goed, Maar het is echt strontvervelend! Ook die darmen wordt je gek van. Is gewoon pijnlijk, bah.... Morgen heb ik de 20 weken echo, dus hopelijk kan ik dan weer lachen,
daarom zijn alle tips welkom haha. Bij mij is het ook nog zo dat ik op mijn suiker moet letten. Heb lichte zwangerschapssuiker. Maar er helpt vast wel iets, haha. En anders ga ik mijn vk of huisarts lastig vallen, haha.
heb een drankje bij de apotheek gehaald, speciaal voor zwangere, heeft in begin geholpen maar nu ook steeds minder
Bij de zwangerschapsgym werd gezegd dat je het beste iets van melk kunt nemen, dat neutraliseert het zuur en voorkomt een geirriteerde slokdarm. Hier soms last maar 't is nog prima te doen, dus ik gebruik nog maar niks, zolang het zonder kan.
Ik heb bij vlagen ook ontzettend last van maagzuur, gelukkig lang niet elke dag maar als ik het heb doet het pijn!!! Wat bij mij heel goed helpt is een hap vanillevla, tot nu toe is het daar altijd van over gegaan
Ik heb er ook zo'n last van en het doet soms echt pijn dat zuur. Mijn Vk zei ook dat bepaalde dingen maagzuur veroorzaken en dat je daar dus het beste zo weinig mogelijk van moet nemen, zoals vruchtensappen (jus dórange ed) tomatensoep. Ik blijf daar nu zoveel mogelijk van af en merk dat het wel wat minder is nu. En als ik er wel last van heb dan neem ik maar een Rennie.
met mijn eerste zwangerschap had ik er echt goed last van al vanaf het begin kon er gewoon niet van slapen en niks hielp bij mij had alles geprobeerd, zoals melk,rennies,gaviscon antagel eetlepel havermout,vanille vla zelfs me hoofdeinde hoger gezet maar echt niks hielp en nu bij de 2de zwangerschap tot nu toe nog geen last van gehad
Ik heb ook al een tijdje last van maagzuur, begon zo rond de 20 weken geloof ik. Bij Eva pas veel later, volgens mij pas na 30 weken. Ik neem 1 a 2 keer per dag een Rennie, 's avonds als ik ga slapen en vaak 's nachts nog een keertje. Overdag heb ik ook wel last van maagzuur maar dan probeer ik het te negeren. Maar ik kan er 's avonds en 's nachts echt niet van slapen. Toen ik zwanger was van Eva had ik rond de 20 weken ook erg last van mijn darmen, die in de verdrukking kwamen. Nu eigenlijk geen last van gehad!
Thanks girls voor alle tips! Ik heb inmiddels in ieder geval een fles Antagel gehaald en vooralsnog helpt het goed! Mijn darmen heb ik nog wel behoorlijk last van, maar dat hoort erbij, haha. En gisteren de 20w echo gehad en alles is goed met ons kleine meisje,
Nou gelukkig dat alles goed is met de kleine meid. Na het zien van zo'n echo dan neem je de vervelende dingen er maar voor lief bij toch?
Hier ook behoorlijk last van maagzuur, neem er maalox voor, en heb m'n hoofdeinde hoger gezet. Verder vaak ff een droog crackertje tussendoor wil ook best helpen. Succes ermee!!
Ik heb er de laatste weken ook dagelijks last van:S... Rennies mag je geloof ik om de 4 uur innemen. Ik neem er meestal 2 per dag, maar het helpt niet echt. Hapjes vanille vla schijnen ook wel te helpen en heb gisteren van mijn schoonzus gehoord dat het drankje: antagel ook erg goed schijnt te helpen (mag je nemen als je zwanger bent). Dat ga ik morgen maar eens in huis halen als de apotheek dan open is... Succes ermee, tis geen prettig gevoel he? Groetjes, mammamia Ps. De beste wensen voor iedereen hier!
bij mij hielp koude melk of een plakje kaas t beste. heb in mijn 1e zwangerschap liters(!!) melk gedronken,en kilos kaas gegeten nu bij de 2e valt t tot nu toe wel mee.
Hoi Dames, ik heb er ook veel last van. Antagel, een vloeibaar drankje, helpt voor mij het beste, gewoon bij de apotheek te koop en niet schadelijk. En een extra kussen, scheelt ook met slapen of één onder je matras. Liefs Blosh