hoi hoi, ik heb afgelopen woensdag positief getest, en dit wordt de tweede van ons, maar ik heb na de geboorte van mn dochter een mirena geplaatst, en heb hem na 2,5 jaar verwijdert, en was daarna onregelmatig maar hoe kun je dan rekenen hoelang je zwanger bent,,,, en ik heb ook last van kwaaltjes enzo, rugpijn heb ik wel heel erg en een beetje buikpijn, (maar het hoort er allemaal bij)... hoop dat iemand me kan helpen. xx carola
misschien is de clearblue test met indicator een optie? en anders is alleen een echo om het vast te stellen denk ik
ok bedankt, ik heb die van clear blu al gedaan en er stond 1-2 weken en dat is dan 4 weken ofzo, maar heb al verschijnselen, kan je die al zo vroeg krijgen dan want ik kan het me niet meer herinneren van de eerste zwangerschap
De enige manier om het zeker te weten is met een echo. Ik heb hetzelfde "probleem" en krijg om deze reden al redelijk snel een echo.
ok beter, ja moet 27 januari naar de verloskundige, ik hoop dat ik dan gelijk een echo krijg, of dat het eerst een gesprek is, ik weet het nog niet
Naja...de eerste klachten kun je al enkele dagen na de bevruchting krijgen dus daar kun je niet veel conclusies uit trekken. Maar ik zou zeggen dat de clear-blue een goede indicatie geeft. Voorlopig dus maar een "verwachte leverdatum" aanhouden en wachten op de termijn-echo. Ook voor vrouwen met een regelmatige cyclus is het altijd even afwachten wanneer je precies zwanger bent geworden, de eerste dag laatste menstruatie is in ieder geval een gangbaar begrip. Maar uh...gefeliciteerd natuurlijk!!!!
dank je, maar dus je moet rekenen vanaf de eerste dag van de menstruatie dat was 19 nov, dus denk dan zo'n 5 a 6 weken of niet
In principe zou dat kloppen maar als je een onregelmatige cyclus hebt gata dat niet op. Ik zou de test aanhouden 1a2 weken en dan de 2 "gratis" weken erbij optellen dus dat is 3 a 4 weken zwanger. Wat je ook zou kunnen doen is je langste cyclus aanhouden en dan de berekening doen via het internet maar erg zeker weet je het dan ook nog niet. Behalve dan dat je zeker weet hoelang je minimaal zwanger zou moeten zijn. Hoeveel dagen verschil zaten er tussen de cyclussen? Ik denk dat in dit geval een echo de enige duidelijke uitslag kan geven.
Ja maar heb je dat uitgerekend met een cyclus van 28 of van 53 dagen? Anders is het best vreemd dat de test 1a2 weken aangeeft.
Aangezien je conceptietest nogal afwijkt van je menstruatiedatum (vanwege de onregelmatige cyclus) zou ik inderdaad maar de 1-2 weken van de clearblue aanhouden, daarbij opgeteld de extra 2 weken natuurlijk. Dan zou je nu 3-4 weken zwanger zijn. Houdt dan voor het gemak 4 weken aan en wacht op de echo, dat is echt de enige mannier om zeker te zijn. Je kunt ook nog een keer een conceptie-test doen en kijken wat daar uitkomt. Die zal dan ondertussen wellicht 2-3 weken aangeven.
ja maar die test geeft 1a2 weken aan maar dan staat er op de verpakking dat volgens de huisarts het dan 4a5 weken is
Je krijgt altijd 2 weken gratis in het begin van je zwangerschap. dus als de test 1a2 weken aangaf zou je nu 3a4 weken moeten zijn. Ik zou gewoon dit aanhouden, dan kan het altijd meevallen bij de echo. 6 weken kan het bijna niet zijn als de test 1a2 aangeeft en je langste cyclus 53 dagen is. Ik heb hem het net via internet opgezocht. 1e dag laatste menstruatie 19-11-2009 met een cyclus van 53 dagen: uitgerekend op: 20-09-2010 zwangerschapsduur: 2 weken en 6 dagen + de 2 gratis weken ben je nu dus ongeveer 4 weken en 6 dagen zwanger.
ok maar waarom heb ik alle symptonen al zo snel dan, want meestal voel de groei rond 8 weken toch, en dat je dan last van je borsten hebt ook toch,,,, en een trage stoelgang. ik weet het allemaal niet meer!!!!
Bij de een beginnen de klachten eerder dan bij de ander. Er zijn meiden die voor hun NOD al voelen dat ze zwanger zijn en anderen die hun hele zwangerschap geen kwaaltjes hebben. Mijn eerste zwangerschap ben ik 7 maanden ziek geweest. De 2e keer misselijk vanaf 6 weken tot 12 weken en de derde zo goed als niet ziek dus elke zwangerschap is anders
Ik snap je onzekerheid en twijfel. Maar je kunt de eerste klachten al enkele dagen na de conceptie krijgen. Ze kunnen al beginnen direct na de innesteling die tussen de 3 en 7 dagen na conceptie plaatsvindt. Het is dus helemaal niet vreemd om al in de 3e week (dus 1 week na conceptie) duidelijke klachten te voelen zoals trage darmen, veel plassen, opgezette pijnlijke borsten en misselijkheid. Maar op je vraag hoe lang je nu precies zwanger bent kan bij een onregelmatige cyclus, wanneer je geen ovulatietesten hebt gebruikt, echt alleen een termijn echo antwoord geven. Daar zul je toch even op moeten wachten.
ok maar wat ik ook raar vind is dat ik nu al een positieve test hebt terwijl ik heb uitgerekend dat ik ong 7 januari mijn mens moest krijgen,...
Ik zou gewoon even bellen voor een afspraak voor een echo. Ik denk niet dat we nog meer kunnen vertellen als dat we al gedaan hebben. Ik zeg ook niet dat je nog maar erg kort zwanger bent maar bij een onregelmatige cyclus moet je uitgaan van je langste cyclus en daarvandaan rekenen. Dan heb je het minst aantal weken dat je zwanger bent. Het zou best kunnen dat je eisprong eerder was maar dat weet je nu niet. Dat kan alleen een echo uitwijzen.