Zwanger?

Discussion in 'Zwangerschap' started by amber88, Jan 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    aaah wanneer was je nod?
    in principe is het beste om s`morgens te testen..
     
  2. Loki09

    Loki09 VIP lid

    Oct 2, 2009
    7,631
    2
    38
    Brabant
    NU!!

    1) Je bent dan wrs al na nod dus is ook urine van overdags goed

    2) Je hebt toch 2 tests als je de 2 voor 5 van de kv hebt gehaald dus desnoods morgen nog 1 :D
     
  3. Duchess

    Duchess VIP lid

    Jan 26, 2006
    11,503
    3
    38
    Eindhoven
    Idd gewoon nu testen!! :D
    Als je wat verder na je NOD zit test je waarschijnlijk wel positief nu en anders heb je idd nog de 2e test om morgenochtend te doen. :p
    Spannend!!
     
  4. amber88

    amber88 Nieuw lid

    Jan 12, 2010
    4
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb net getest en was negatief...toch stiekem wel jammer, alleen ik weet niet zo goed wanneer me NOD is aangezien ik het heel onregelmatig ben maar door die bloeding van 2/3 dagen van oud/rozig bloed vind ik het allemaal een beetje vreemd...doe ik er dan verstandig aan morgenochtend nog een keer te testen of een andere dag? Of is dit gewoon al duidelijk genoeg? :p
     
  5. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    Dec 21, 2009
    636
    265
    63
    Female
    Militair
    Tilburg
    Als je het zelf niet vertrouwd zou ik over een paar dagen nog een test doen. Ik heb het zelf gehad dat ik anderhalve week overtijd was en een paar negatieve testen had en een paar dagen later was de test postitief. Dus als je het zeker wilt weten gewoon nog een test doen.
     
  6. Je zou nog een keer 's ochtends met geconcentreerde urine kunnen testen. Wanneer je dat precies wilt doen hangt van jou af. Ik zou niet kunnen wachten en vanochtend nog een keer getest hebben. Wat zegt je vriend er eigenlijk van?
     

Share This Page