Gewoon clomid 150 mg jah! Enneuh...die i would die for it is van mij....vond hem toen al mooi...duss..
ohja Desert: ik weet eignelijk niet wat voor spelletjes ik leuk vind, kun je niet wat spelletjes pben of mailen welke je hebt? *neemt een chocolade/caramel kauwgummetje* Kwie: roze niet jouw kleur?? écht wel!! Tenminste, ik hoop toch dat je dit jaar roze maakt Fijn dat jullie nu voor iui gaan en dat Jan dit ook gewoon tegen vrienden zegt. Maar hoe kan het dat jullie er nu wél voor in aanmerking komen? Ik heb geloof ik het hele verhaal gemist. Ik ben wel heel blij voor jullie! knuf Ik ga maar eens slapen
Kat, wij komen nu bij dit ziekenhuis eerder in aanmerking dat bij het Erasmus. Daar wilde ze dat we nog tot september 2010 zelf zouden proberen, terwijl het Ikazia geen bepaalde datum trekt. Als zij vinden dat een stel lang genoeg is bezig geweest, dan willen zij het wel eerder overnemen. Bij beide ziekenhuizen zouden ze trouwens IUI gaan doen hoor.
Me loves Lumeaman. Ok, moet er eerlijk bij zeggen dat hij aan komt lopen met een mini magnum voor mij . Goed zeg om weer even te lezen hoe het met jullie is. Mis jullie een beetje. @ Lieselke en Beebie: ik zit hier gewoon een beetje in spanning wanneer de volgende beeb zich aandient. Ik had al een aantal van jullie persoonlijk bedankt voor de kaart. En nu even goed denken van wie ik er nog meer heb gehad. Desert, Rootje, Suuz, Moor (ik ben gewoon Nepali size ja :x ) Loel, Katja. Echt superleuk al die kaarten! Hoop dat ik niemand vergeten ben.
haaa meiden!! kus voor het slapen gaan zusje is heel blij dat ik weer thuis ben. ik geloof dat ze meteen weer aan de pil gaat na dit avondje... Moorman was effies vergeten te vertellen dat d'r nichtje errug hard huilt. Dus, zus was zich de blubber geschrokken toen Lauren het op een krijsen zette en is als een gek naar boven gerend om het kind te reanimeren ofzo... In ieder geval, ze wil best vaker oppassen nu ze weet dat het niets ernstigs is als ze zo hard huilt. ik ga slapie doen, Maarten is werken morgenochtend is ie weer thuis.
Morgen! Zow, hier zitten we nog lekker rond en gezond J Gisteren nog even controle gehad: kleine weegt nu ong 3400gr en is 48-49cm groot. Hartslag was ok, ligt met zijn hoofdje tegen mijn schaambeen (nog niet volledig ingedaald dus), maar de gyn zei dat hij toch gaat moeten toegeven en zakken een van dees. Half cmtje ontsluiting, dus t is braafjes afwachten J Ben wel blij dat alles ok is met hem, maar heb achteraf wel meoten vragen of zijn tikkertje in orde was, want had tranen in mijn ogen van de rug- en liespijn op de tafel, poeh poeh! De begrafenis gisteren was heel mooi, sereen, maar mooi. En Marieke, wat prachtig dat ook Sterre* haar plaatsje heeft gekregen in de viering, dat deed me toch wel wat Eens kijken nu of er hier nog geen beebjes bijgekomen zijn @wendy: ohw zeg, wat erg van die man! Hoop dat ie er snel bovenop is en dat het lukt om de boel in tsstijd draaiende te houden. @meilan: wat een mooie foto! En zoooooooooooo lange haartjes al zeg, ik blijf er elke keer door verbaasd!!! Ze lijkt wel op jou hoor! Oh, en ze is alweer 6 maanden vandaag, HIP HOERAAA! EN al een modellencarriere in het vooruitzicht, zal niet zijn dat je trots bent! @beebie: heh, akelig he Was vorige zaterdag ook beetje over mn toeren, maar ook hier kwam het door de activiteit in de steeds kleiner wordende buik. Neem je rust nog maar een beetje, het gaat snel zover zijn hoor! @miran: dikke knuffel meis Hormonsters, Demoontjes, noem het hoe je wil, het kan je idd serieus van slag brengen @sas: das wel niet leuk nee, dat ze je niet meevragen. Maar lekker puh dan zou ik zeggen, zelf gaan zwemmen en 10 keer meer genieten! @kwietje: hihiii, daar wil ik ook wel een foto van zien he, van die flowerpowerparty!!! @lumea: ik zit ook in spanning hoor :-D Vandaag maar beetje lekker actief doen, wie weet helpt het! Zo, weet dat ik een paar stukjes heb overgeslaan, maar ik heb precies echt niet veel zin om te typen vandaag J Mss rijden we straks wel eens naar de Prenatal in Heerlen ofzo, wil ik al zo lang naartoe gaan. Iig niet stilzitten, op voorschrift van de gyn :-D
mogguh lieverds @lumea: je bent denk ik niet de enige die met smart aan het wachten is! Ik in ieder geval ook. Nina heb ik gisteravond om 20.00 uitgeput op bed gelegd, ze kwam pas om 6.45 Helaas was alles zeiknat. Ze had alles ondergespuugd, arm kind. Nu ben ik dus alles aan het wassen, van lakentjes tot pyjama en slaapzak aan toe. En nu moet ik dat matrasomhulsel nog met de hand doen.... Gelukkig blijft Nina wel vrolijk onder dit alles, vanmorgen gooide ze eerst haar melk er weer uit, moest toen een paar keer niezen en hoesten, het snot liep haar neusje uit en met waterige oogjes kijkt ze me aan.... meteen een grote lach. Gek kind. Ze kan nu bellen blazen uit haar neus hihihihi
Heh, arme Nina! En mama ook natuurlijk, want zo tussen de was en plas...blergh wel zalig als zo'n kind dan toch een lach op je gezicht kan toveren
Ik kwam ook even zien of er beebjes zijn. Ik denk niet dat ik vandaag nog online kan komen (gaan shoppen!). Ik zie het morgen dan wel. Hiep hiep! Ziva is een half jaar oud!!!! Niet te geloven hoe snel dat ging!!!
WAUW wat een knappe baby`s hebben we toch hè!!! @ Miranda: ((((((((((((knuffel)))))))))))) @ GOOOO PUPKE ( wij zijn ook gewoon super leuk ........en aardig ) De beurs ...................................hier ook sla-neigingen....1 keer, nooit meer!! @ Muis: 4 Dagen?????? Dan heb je het zeer errug druk @ Sas: WAT.....................SCHANDALIG, hoe kunnen ze jou nou niet vragen!!!! @ Kwie: ben het met Katjak eens, Roze word jouw kleur dit jaar @ Moor: Arme geschrokken zus Hoera voor Ziva!!!! En..............................nog geen beebies
Ook hier nog geen baby hoor, alles nog steeds hetzelfde. Ik hoop toch stiekem voor Beebie en Lies dat ze me voor zijn hoor! Voor hun veel fijner! Dusse meiden zet hem op, des te eerder mogen wij Ga nu maar weer even aan de middagdut, die heb ik wel nodig met al die slapeloze nachten steeds. Bye!
Middag! Lieselke, Beebie en Rootje.....ik wacht hier rustig af hoor *pinokkio smiley*. Trouwens, ben ongeduldiger voor jullie dan voor mezelf geloof ik Ik moet naar boven. Even een beetje bv afkolven voordat ik die kleine aanleg. Anders verslikt ze zich in de hoeveelheid melk. @ Syl: bedankt voor je kaartje!
hey meiden. Ook hier is het nog rustig. helaas Ik denk dat het nog wel even gaat duren ik voel echt nog helemaal niets. Vandaag maar weereens huis van boven tot onder schoon gemaakt. Ik geloof dat mijn lief nog meer nesteldrang heeft als ik. hihihi maar voel me goed wel last van mijn rug en de laatste 3 nachten was echt k*t ik lijk wel een olifant als ik om moet draaien hahahah Wel heel erg lief dat iedereen zo mee leeft niet alleen hier maar ook in mijn omgeving.. @lumea fijn dat het met tamsin zo goed gaat.. @lies beeb moet dus nog een beetje indalen.. nou dat gaat helemaal goed komen. en wat een mooi gewicht. @rootje het is echt spannend nu he wie van ons zal de eerste zijn .... ik denk lies!!! x beeb
...en ik denk beebie Namiddag lekker de stad in geweest, Noppiesshirtjes voor 5 euro gescoord en een jas voor christophe. Maar wat is die kleine onrustig vandaag zeg, en 'de voordeur' van zijn huisje is gisteren door de gyn vlg mij iets te duchtig onder handen genomen :s oef zeg! Nu lekker op de zetel en straks naar 'My name is Michael zien'. Fijne avond allemaal!
Dames ,ik ga naar ronde 2 voor een brusje ,dacht kom het jullie even meedelen! Groetjes en nakende bavaldames ZET HEM OP !!!!
@ Lies alweer 39 weken ik vind het zooo spannend weer voor jou en beebie @ wendy ow wat naar en wat druk voor jou zeg loop jezelf niet voorbij he meid @ meilan wat een schattige foto's weer van jou en ziva wat heeft ze een bos haar he zal straks eens opletten of Lisanne het ook al zolamg heeft als ze een half jaar is ooooooh model ziva gaaf @ Miranda gewoon lekker klagen dat weet je he we zijn er voor leuke en minder leuke dingen dat weet je toch dikke knuffel en als je zin hebt en het lukt met de bus en trein ben je welkom hier dat weet je @ Pupke zoooo je bent weer lekker direct maar ben het echt met jullie eens heike wegwezen als je wat wilt weten moet je het maar vragen maar niet alleen meelezen das achterbaks @ rootje als die kleine frummel van jou eruit is ben jij weer beter denk gewoon een zwangerschapskwaaltje die verkoudheid @ helma gezellig kunnen we mooi wat afspreken op de beurs ben benieuwd naar je live buikkie @ pupke vond het reuze je daar eens echt te zien en dan vooral ook nog de twijfel is ze het nou wel of niet uhmmm toch maar ff vragen zeiden rootje en ik tegen elkaar @ Helma hahaha sorry maar ik kom wel met karretje naar de beurs doe ik elk jaar anders moet ik veel te veel sjouwen @ hahaha vol= vol is een goede en ook wel de waarheid we zijn nu al vanaf november 2008 aan het kletsen we hebben al zoveel gedeeld dus vind ook dat er eigenlijk geen nieuwe meer bij kunnen wendy jij bent al lekker ingeburgerd dus geld niet meer voor jou @ Jutte heerlijk toch zo lekker lang lunchen @ Miranda zie echt niet dat e zwanger bent daar nee @ muissie is je vruchtbaar slijm nu eindelijk weg? @ sas ik wil ook wel babyzwemmen maar is een beetje ver naar purmerend iedere week @ moor weer een eerste party gehad hoe was het? @ sas das ook niet lief dat ze jou niet gevraagd hebben @ rootje ik zou de tas graag voor je meenemen maar langskomen brengen word wat lastig we zijn altijd tot laat daar en dan helemaal op als we naar huis gaan sorry @ katja hoe was de kleuren analyse? @ kwie ik spam graag hoor mijn kleine Lisanne en anders kun je ook ltijd even op sjoerdenconny.babysite.nl kijken daar staan de leukste foto's en updates over haar ik vind de heksenkethel altijd wel leuk ben benieuwd hoe jij het vind (ik vind udenhout wel leuker trouwens betere indeling) @ Lumea is die magnum tik nu nog niet over ik zal zo eerst je kaartje eens schrijven shame on me lijkt wel of ik het express doe maar elke keer komt er weer wat tussen @ moor hahah de volgende keer weet je zus het @ Lies 3400 gram al en een schatting van 48 á 49 cm zo lekker mannetje hoor. ben zoooo nieuwschierig naar hem @ katja heerlijk zo lang slapen hier komt het helaas heel vaak voor dat Lisanne gespuugd heeft in haar bedje. @ beebie hier voelde ik me ook op het laatst een olifant hoor en vooral in bed ow verschrikkelijk ik mis die buik echt niet hoor alleen wel de schopjes geniet daar nog maar goed van @ Lilalien balen zeg succes volgende ronde @ owben weer aan het eind hier is Lisanne weer wat ontregeld komt al 3 nachten rond 4 uur pfffff das niet zo fijn wanneer heeft ze weer de ruk tot 7 á 9 uur maar goed ik mag verder niet klagen ze doet het super goed. sjoerd was vanochtend werken en toen Lisanne dus ook weer om 7 uur riep maar flesje gemaakt en lekker samen in het grote bed van papa en mama nog even verder geslapen.