Augustus 2009 mama's -deel 2-

Discussion in 'De mama's' started by Skatje, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    4,062
    8
    0
    Thanks brusje, lief van je en het doet me goed! :)

    Ja, even kijken wat het CB zegt idd. Weet je, Mini heeft een internationale achtergrond dus dat ze onderin de (Hollands Glorie ;)) curve zit, is geen verrassing, ikzelf was ook een dunne baby. En misschien past ze ook niet in alle Hollandse voorschriften, zeg maar, dat ze minder nodig heeft. Mijn zorgen gaan uit naar het feit dat ze tot 1,5 maand geleden echt heel goed dronk, minstens 850cc op een dag en dat dat zo veranderd is. En dus dat ze wel wat dunner lijkt geworden, ondanks die 300 gram extra want ze zal ook wel in de lengte gegroeid zijn.

    Maar goed, ik hou jullie op de hoogte!
     
  2. Natasja74

    Natasja74 Actief lid

    Sep 8, 2008
    163
    0
    0
    Noord-Holland
    Hoi Meiden,

    Hier weer even een berichtje voor dat ik naar mijn werk ga.
    Ik denk dat ik volgende week ga beginnen met afbouwen van de borstvoeding.Rosa begint al onrustiger te drinken en soms bijt ze heel hard in mijn tepel(gelukkig heeft ze geen tanden).
    Als ze aan het drinken is,bij elk geluid wat ze hoort laat ze los en draait ze haar helemaal om,het is eigenlijk niet lekker voeden meer zo.

    @Miepie:Jeetje wat vervelend dat ze niet goed drinkt.
    Ik zou me ook zorgen maken en ook contact opnemen met het cb of de huisarts.
    Inderdaad horen baby's niet af te vallen,maar te groeien.
    Nou heel veel sterkte,ik ben benieuwd wat ze er aan gaan doen.
     
  3. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    4,062
    8
    0
    Nou, het CB heeft me weten gerust te stellen!
    Die 300 gram die Mini was aangekomen vond zij helemaal goed en ze was toevallig op onze cb-locatie dus heeft Mini's dossier er even bij gepakt en de curve bekeken en vond het er hartstikke goed uitzien want ze volgt nog steeds haar eigen lijn. Volgens het CB komt het zeker vaker voor dat baby's rond deze tijd wat minder behoefte krijgen aan melk en wat meer behoefte aan vast voedsel en met 6 maanden gaan baby's toch ook al over naar 3 voedingen van 200cc opvolgmelk (waarvan 1 papvoeding) en fruit en groenten enzo. Ze zei: zolang Mini maar 500cc binnen krijgt is dat zeker voldoende, alles extra is meegenomen. Zij wijt het aan een virus of dat Mini gewoon niet lekker is, ook omdat ze de rijstebloem vaak (niet altijd) weer uitspuugt want rijstebloem is zo'n beetje het meest veilige wat je aan bijvoeding kan geven. Bij spugen op haar plasluiers letten en dat was het eigenlijk zo'n beetje. Over een paar daagjes weer langzaam beginnen met wat fruit en/of groente.

    Nu kan ik zelf ook weer een beetje beter relativeren. Volgende week moeten we toch ook naar het CB en dan zien ze haar zelf en kunnen ze ook zien hoe vrolijk en ondernemend ze is. Hoop ik, want meestal doen ze hun kunstjes niet als je erom vraagt he? ;)

    Natasja, wat jammer als je de bv zou afbouwen. Ik heb weleens gehoord van moeders die dan hun baby's onder een doek laten drinken zodat ze iig niet afgeleid worden door wat ze zien. Ik vind het knap dat je het al die tijd al volgehouden hebt en je kleintje doet het er super op! :D Dus ik hoop voor je dat het nog niet nodig is...
     
  4. dniies16

    dniies16 Lid

    Dec 23, 2008
    18
    0
    0
    Daarlerveen
    Nou meiden ik had een foto van Milan belooft, hier is die 4 maand oud
     
  5. ldm

    ldm Actief lid

    Sep 1, 2009
    320
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi,

    @miepie, gelukkig dat je weer een beetje gerust gesteld bent. Fijn dat er even naar gekeken is bij het cb.

    @natasja, jij gaat ook de borstvoeding afbouwen? Ik ben vandaag voor het eerst begonnen. Manon heeft het ook heel erg dat ze maar een paar slokken neemt en dan weer vrolijk om zich heen kijkt. Gelukkig drinkt ze wel uit de fles.

    @dniies, wat een lief ventje is milan zeg!

    Nou van het weekend ben ik er niet. Wij gaan een weekendje naar Vaals, Limburg. Mijn zusje met haar vriend gaan mee en nog een goede vriend van ons. Erg gezellig dus. Maandag of dinsdag ben ik weer!

    Prettig weekend!
     
  6. fabsie

    fabsie Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,289
    0
    0
    @Miepie: fijn dat je gerust gesteld kon worden op het cb. Blijft toch akelig he als je iets aan je kind merkt dat niet "klopt". Hopelijk knapt mini snel weer op zodat ze weer goed drinkt.

    Heeeele leuke foto onder de douche zeg! Wat een plezier. Als ik dat zou doen dan zie je een heel verbaasd kijkend kindje, hahaha.

    Milan is ook een schatje zeg!

    Ik denk dat ik ook wel wat opgelucht zal zijn als ik ga stoppen met de borstvoeding. Ik kolf 's ochtends altijd te veel voor een voeding, maar 's middags te weinig. Het komt echt nét uit. Ik vind het wel een beetje gestress, maar ik wil per sé de 6 maanden vol maken en dan denk ik dat ik ook maar ga afbouwen. Denk ik... Kan maar zo zijn dat ik er dan weer anders over denk, hahaa. Vind het ook nog altijd wel knus als ik zelf kan voeden, maar elke keer dat kolven en dan hopen dat je genoeg krijgt, daar word ik wel moe van.

    Fabiënne hoest en snottert nog steeds wel, maar blijft ook nog steeds vrolijk. De antibiotica vindt ze erg lekker, ze pakte het spuitje gisteren zelfs uit m'n hand en stak 't zo in d'r mondje. Ook zij drinkt op dit moment minder dan normaal als ze de borstvoeding uit een flesje krijgt. Normaal 180 cc, nu de ene keer 170 en de andere keer 120...Komt wel weer goed.

    @Idm: veel plezier tijdens je weekendje weg!

    Oooh het is al bijna 7 uur, laat ik eens wat gaan eten.

    Dooeg
     
  7. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    Roos heeft een lichte longontsteking en ik maak me af en toe best een beetje zorgen om haar en Suze is nog snipverkouden. Heb dus mn handen vol aan de ziekenboeg. Ik had gelukkig vandaag vrij genomen en ben ook vr za en zon vrij

    @ dnies, wat een schatje die milan

    @ iemand wat een prachtige foto onder de douche
     
  8. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    Sep 9, 2007
    8,888
    0
    0
    Zuid-Holland
    MIepie, wat rot dat Mini niet goed drinkt.
    Ik heb het ook een tijd gehad met Svinthe... werd er onzeker van...
    Marr ze spuugde niet en was wel tevreden.
    De ene baby drinkt meer dan de andere, maar als je je zorgen blijft maken zou ik een afspraak maken bij de huisarts..
    Oh ik lees nu dat het CB je gerust heeft gesteld.
    Fijn hoor!

    dniies, wat een schattige fot van Milan zeg!

    ldm, fijn weekend!!

    Petra, hopelijk gaat het snel wat beter met je schatjes.
    Wat een superleuke foto zeg!

    Zo, bijgelezen en nu ga ik lekker slapen!
    Trusten allemaal!
     
  9. brusje

    brusje Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    2,625
    241
    63
    goedemorgen,
    het is dat ik de ervaring van de andere twee heb, anders was ik misschien ook ongerust geweest. maar deze drinkt nu ook veel minder, maar als ze echt honger heeft dan moet je haar zien happem!!! ik denk dat dat bij alle baby's zo is hoor.
    en dat ze snel afgeleid is hoort er ook bij. wat je kan doen is gewoon van de borst af halen en later aanbieden, zoals ik al hierboven schreef als ze echt honger hebben dan happen ze wel hoor!! en voor de meiden die willen stoppen, voelt het beter doen, denk je dat je zpijt gaat krijgen doe maar nog niet. ik ga niet stoppen omdatik het fijn vind zo;n lichaampje tegen mij aan die geniet van mijn melk ook al is dat niet meer zoveel als vroeger. maar ze komt ook nog steeds snacht hier.
     
  10. brusje

    brusje Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    2,625
    241
    63
    en niet vergeten succes met je zieken verzorgingding, sorry, baby op schoot!! ik ga later meiden
     
  11. Natasja74

    Natasja74 Actief lid

    Sep 8, 2008
    163
    0
    0
    Noord-Holland
    He meiden,

    @Miepie Wat fijn dat het cb je heb gerustgesteld.
    Ik ga dat proberen met de doek voeden,alhoewel ze vanmorgen achter elkaar dronk zonder los te laten.

    @Dniies Wat een lief kereltje is Milan.

    @Idm Na vanmorgen twijfel ik weer of ik zal afbouwen,ze dronk zonder om zich heen te kijken,de andere meiden waren al wel naar school dus was het wel rustig om haar heen.
    Heel veel plezier in Vaals.

    @Fabsie Ik kolf bijna niet meer af,want er komt bijna niks meer.
    Als ze op het kdv is krijgt ze gewoon de fles en als ik thuis ben dan geef ik zelf,ik werk 16 uur in de week dus niet echt heel veel.
    Rosa krijgt al sinds november de laatste voeding de fles en sinds dien slaapt ze de hele nacht door.
    En ze slaapt al langer,rond een uur half acht krijgt ze de fles en pas de volgende morgen rond half negen wordt ze wakker.

    @Petrabr Hopelijk worden je meisjes snel weer beter.
    Wat een leuke foto,wat zijn ze verschillend.
     
  12. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    Roos begint eindelijk een beetje op te knappen. ik vond het wel lastig hoor om te moederen ovber een ziek kind. Normaal kan ik me erg goed aan onze eigen " regels' houden zoals geen speen overdag en ik vind het ook echt niet erg als je zo ziek bent dat je extra verwend word en dus dan wel een speen mag, maar op de momenten dat ze zich goed voelt heb ik er zoveel moeite mee.

    Gisteren dus nog maar de hele dag de speen gegeven en vandaag speenloos en het gaat supergoed.

    ik heb het ook al met Suze, haar drinktijden zijn erg praktisch (7,11,15 en 19 uur) maar ze komt nog weleens eerder, ik probeer het altijd te rekken tot de "goede" tijd maar eigenlijk weet ik dat ze gewoon honger heeft. Wil het rekken niet lukken dan krijgt ze natuurlijk de fles
     
  13. petrabr

    petrabr VIP lid

    Oct 6, 2007
    8,000
    1
    0
    zuid holland
    jeetje wat rustig hier.
    Gaat het goed met iedereen?
    Hier gaat het langzaam maar zeker met allebei de dametjes wat beter.

    Suze kan bijna omrollen, ze heeft er een dagtaak aan. Is wel schattig als ze zo aan het proberen is
     
  14. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    4,062
    8
    0
    Morning!

    Zo hee, het is hier idd rustig zeg! Iedereen een druk weekend? ;)

    Dniies, wat een scheetje!

    Idm, hoe gaat het met afbouwen? Vind je het niet ook moeilijk? Hoop dat je een leuk weekend hebt in het zuiden des lands! :)

    Fabsie, ik begrijp wel dat het stress geeft als je net voldoende voeding weet te produceren. Mijn man zou zeggen: je hebt het toch gered? En ik zou zeggen: ja maar wat als ze een keer meer honger heeft, dan red ik het niet. Geef je ook weleens kv erbij of er doorheen? Kan op zich ook natuurlijk als je net niet voldoende hebt...

    Petra, wat een schattige foto van je leuke meiden weer! Ze zien er niet ziek uit iig op de foto. Gelukkig gaat het weer een beteje beter met ze. Moeilijk idd, je wil "streng" zijn (of eerder duidelijk) maar ja, als ze zo zielig en ziek zijn... Ik vond het moederschap eigenlijk sowieso wel een beetje een "gevecht" tussen hart en verstand hoor! Meestal gaat dat goed trouwens, maar soms.....
    Go Suze, die rolt deze week om, let maar goed op!

    Hanna: het is zelfs zo dat een baby de ene keer meer drinkt en de andere keer minder. Het gaat goed met haar, daar gaat het om. Donderdag moeten we trouwens ook weer naar het CB dus nog een keertje wegen en deze keer ook meten. Wanneer moeten jullie weer?

    Goh Brusje, je voedt nog 's nachts? Nou ja, eigenlijk is dat meer de regel en zijn wij de uitzondering geloof ik. Maar als je gewoon lekker aan kan leggen lijkt het me niet zo'n probleem (itt helemaal eruit, flesje maken, opwarmen, krijsende baby op de achtergrond... Jaja, de goede oude nachtvoedingtijd! :D)

    Natasja, heb je de doek-tip nog nodig gehad en zo ja, werkte het?

    Met Mini is alles OK, behalve dat ze nu verkouden is maar dat hoort er een beetje bij. Wel voor het eerst een schorre stem en hoesten maar nog niet heel erg. Ik heb het eet-gebeuren een beetje los kunnen laten gelukkig. Ze drinkt wat ze drinkt maar ze spuugt ook niet meer dus dat is fijn. Ze is nu iedere dag rond 6 uur wakker en oefent haar stemmetje: mamamamamamamama :D. Maar mamamamamamama wil slapen om 6 uur! :D Mini is nu juist even weer rustig in haar ontwikkeling, denk dat de sprong voorbij is, op naar de volgende!
    Gisteren is mijn man met haar gaan babyzwemmen (vandaar de verkoudheid?), lekker papa-tijd en mama kon even uitslapen en bijkomen van vorige week. Ik was nog aan het natollen van die buikgriep, iedere dag vroeg op/wakker, drie dagen werken waarvan 1 dag op pad, contact gehad met een collega van mij die op sterven ligt wat ook erg heftig is, en de beslissing genomen een hele goede vriendin even op een laag pitje te zetten omdat ze wat keuzes in haar leven maakt waar ik veel moeite mee heb en niet genoeg energie om ermee om te gaan. Zijn harde dingen maar heel soms moet je even aan jezelf denken... :(
     
  15. brusje

    brusje Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    2,625
    241
    63
    gah ik kon ervandaag niet op en dan nog zo weinig bij telezen, ergens wel wat jammer hoor!
    Meisen wel even meer je best doen hoor om hier leesmateriaal neer te gooien. Ik hoef niet perse 100den pagina's bij te lezen maar 2 of misschien 3 is wel leuk na 48 uur niet op internet kunnen.

    Tja miepie daar heb je wel gelijk in, ik hoef gelukkig alleen aan te leggen eruit gaan om flesjes te maken lijkt mij nachtbrakend al snak ik naar een doorslaap nacht. Nou ja alles op zn tijd.

    hier geen echt nieuws. Ik krijg echt de balen van dat sneeuw, wanneer trekt het nou weg?? maar aan de andere kant beter sneeuw dan ijzige kou (wij moeten nml ver fietsen)

    Nou Ik ga weer off, kids moeten naar bed. Ik ben er morgen weer.
     
  16. mamamoon24

    mamamoon24 Actief lid

    Feb 16, 2009
    134
    0
    0
    Hallo dames,

    Ik heb ooit meegeschreven bij jullie, maar na de geboorte van mijn zoontje ben ik er niet echt meer mee bezig geweest. Ik post af en toe wel eens hier en daar iets op het forum, maar echt in een topic meeschrijven kwam er niet echt van. Nu heb ik met mezelf afgeproken;) dat ik ook wel eens een beetje tijd voor mezelf mag hebben en zodoende ga ik "proberen" om hier weer wat actiever mee te schrijven. Als dat van jullie ook mag ;):p

    Ik zou eigenlijk een augustusmama worden, maar mijn zoontje besloot om in plaats van op 12 augustus te komen al op 14 juli het levenslicht te willen zien. VOlgens mij is het nu een hele kromme zin geworden, maar ik krijg het even niet anders verwoord.;) Finnley woog toen 3.220 kilo en was 48 cm! Hij heeft twee weekjes op de couveuse-afdeling doorgebracht. Nu doet hij het op zich wel goed. Qua ontwikkeling in de zin van dingen leren enzo gaat hij echt goed. Hele dag lekker babbelen. Omrollen is hier nog niet zo n ding wat hij doet. Hij vind het wel allemaal goed zo.

    @ Minimiepie: Ik heb ook zo'n "slechte" drinker. Aan de borst dronk hij maar 50 tot 80 en dan liet hij er weer gewoon 4 uur tussen zitten:$ Hij krijgt nu alles afgekolfd aangeboden, maar het is echt een gedoe. SOms doet hij me versteld staan en drinkt in 1 keer 130 weg, maar vaak duurt het tot de volgende voeding totdat hij het op heeft. Ik heb ook geprobeerd om het naast me neer te leggen, maar dat gaat helaas niet:(want Finnley komt ontzettend slecht bij. HIj is ook best magertjes. Ik ben met hem bij een kinderarts, maar zij nam mij totaal niet serieus. Finnley is zelfs nog opgenomen geweest in november. Ze zei in eerste instantie tegen mij dat ze dat deed om hem weer te laten bijkomen en weer te "leren" drinken. Later kreeg ik te horen van het verplegend personeel dat ze mij de schuld ervan gaf:$:(terwijl hij bij het verplegend personeel ook echt niet dronk. Gelukkig hebben zij het uiteindelijk voor me opgenomen. Wel vond ik het erg zielig om te zien dat ze hem de voeding echt naar binnen duwde. TOen hij uit het ziekenhuis mocht heb ik ze ook niet meer gebeld, want was er helemaal klaar mee. Ze deden toch niets. Ja mij de schuld geven:x.

    Nu heb ik wel weer een nieuwe afspraak gemaakt, omdat hij gewoon echt bijna niet bijkomt. HIj is wel nog vrolijk en ondernemend, maar ik begin nu echt zijn botten (ribben, schouders) heel goed te zien. Brrrr :)ik vind dat echt eng....Hij krijgt trouwens, op advies van de kinderarts, bij iedere voeding rijstebloem erbij zodat hij wat zou aankomen. Maar het werkt totaal niet. Ben benieuwd wat ze over twee weken te zeggen heeft. Gelukkig heb ik nu mensen die mee gaan en die haar wel even vertellen dat ik heel de dag met de fles rondren...en dat is echt slopend!!

    @ Brusje: Ik heb er ook voor gekozen om niet te enten. Of ja...hij heeft de eerste twee (maand 3 en 4) wel gehad. BIj de eerste inentingen liet hij een hele heftige reactie zien. Hij heeft echt 4 uur lang gekrijst en daarna werd hij helemaal bleek en reageerde niet meer:$...de tweede set inentingen hebben ze hem in het ziekenhuis gegeven en dat ging op zich wel goed. Alleen is daarna zijn groei enorm afgenomen. Hij krijgt ze ook niet meer.

    Ik las dat jij bepaalde prikken wel wilt geven? ik weet niet of je van een antroposofisch consultatiebureau hebt gehoord? Ik ga daar straks met Finnley naartoe. Ze kijken daar op een heel andere manier naar je kind, echt individueel. Daar kun je er wel voor kiezen om bepaalde entingen te laten zetten. Volgens mij moet je dan wel zelf het vaccin betalen, ik geloof een euro of 24 stond daarvoor.

    O jeetje:$ Het is een heel verhaal geworden;)....

    Nog even spammen met mijn moppie:)...Deze foto is wel van een maand geleden...morgen zoek ik even het kabeltje van het fototoestel!

    Liefs Ramona
     
  17. brusje

    brusje Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    2,625
    241
    63
    mamamoon, badankt voor je info.
    en ik zat zo te denken he, het zou best wel eens kunnen dat je zoon sl;echter drinkt vanwege de vaccins die hij heeft gehad. ik zeg niet dat het zo is hoor, maar en ik wil rivm niet onderuit halen, of hier een discussie beginnen, maar rivm verzwijgt bepaalde dingen voor ons. of zwakt het af. heb je al een kijkje genomen op nvkp, de site.
    erg leuk dat je ook probeert mee tekleppen. ik doe ook mijn best, maar vind het jammet dat meer dan de helft is overgestapt naar een priveforum. ik probeer dit topci levend te houden. ik hoop dast iedereen hier zn best wil doen, en dat we meer trekken
     
  18. brusje

    brusje Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    2,625
    241
    63
    ooo ennu, kom op meiden, baby foto's!!! leuk leuk leuk
    ,eer meer meer, ik zal denk ik vanmiddag weer spammen
     
  19. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    Oct 10, 2008
    4,062
    8
    0
    Nou Brusje, ik geef maar gehoor aan je oproep! :D (al vind ik dat ik aardig mijn best doe hoor, ik kan prima een lulverhaal ophangen ;))

    Maar met mamamoon erbij wordt het alweer wat drukker! Hopelijk heb je wel tijd als je de hele dag met voeden in de weer bent. Tjonge, ik las gisteren een soortgelijk verhaal van een andere mama. Ook zij had een kindje dat gewoon echt slecht drinkt, daarmee vergeken is Mini een drankwonder hoor! En Mini komt idd gelukkig wel aan. Wat een zorgen zal je hebben en ook niet serieus genomen door de medische wereld. Ik heb nu (voor zolang het duurt, ben niet altijd even stabiel hormoongewijs, hihi) de rust om te bedenken dat Mini neemt wat ze nodig heeft maar ik kan me voorstellen dat dat bij jou wel even anders is. Kan alleen zeggen: veel sterkte en laat je niet koeioneren door die kinderarts. Goed dat je iemand meeneemt de volgende keer! En je hebt sowieso recht op een second opinion, dat weet je he?
    Het is wel opvallend dat je zoontje er last van kreeg na de vaccinaties... Ik ben er ook wel kritisch over hoor, maar ik denk wel dat je (men) de site van de nvkp ook met een beetje gezond verstand moet lezen. Net zoals dat je de "voorlichting" van de rivm/cb/overheid met een beetje gezond verstand tot je moet nemen. Niet alles is een complot, al geloof ik best dat dingen worden afgezwakt of juist aangedikt hoor. Ik had ook graag de keuze gehad om bijvoorbeeld wel voor polio te laten vaccineren maar niet voor mazelen (iig niet hier in NL). Maar wat ik al eerder zei: ik vind het jammer (eigenlijk een schande) dat de voorlichting zo eenzijdig is, zowel vanuit de nvkp als vanuit de overheid.
    Hij zag er een maand geleden erg schattig uit! :D

    Mini is nu ook heel erg verkouden, heeft zo'n schattig hees stemmetje, hihi. Gisteren met haar naar een verjaardag geweest en ze heeft zich voorbeeldig gedragen! Nou ja, had niet anders verwacht, ze is heel makkelijk mee te nemen, totaal niet verlegen of eenkennig. Was wel blij verrast dat ze daar ook heerlijk heeft geslapen in die krabbe reiswieg, die begint nu toch echt een beetje krap te worden, zelfs voor ons dunne moppie.
    Gisteren heeft ze ALLE flessen leeg gedronken, jippie! En die van vanochtend ook weer. Kan zo weer veranderen maar voor nu is het wel even heel prettig hoor, eventjes ademhalen.
     
  20. mamamoon24

    mamamoon24 Actief lid

    Feb 16, 2009
    134
    0
    0
    Goedemiddag!

    Oww nu begrijp ik waar die meeting dan vandaan is gekomen. Ik heb nog een paar augustusmama's in mijn hyves en ik zag daar foto's voorbij komen van een meeting met alle ukkies. Ik vroeg me al af waarom er hier niets over stond. Wel jammer:(.

    @Brusje. Daar heb ik ook wel over nagedacht. Toen ik voor het eerst met Finnley naar het cb moest gaven ze mij in eerste instantie een aardig verkeerd voedingsadvies:x..Ze zei tegen mij (Finnley was 4 weken) uw zoon moet 8 x 150 cc drinken. Nou had ik dat in eerste instantie niet berekend:) en gaf het hem gewoon. Hij dronkt dat ook steeds op, totdat alles in golven eruit kwam. In het ziekenhuis geloofde ze niet dat iemand van het cb mij zo'n verkeerd advies had gegeven, gelukkig had die domme muts dat in het boekje geschreven! En idd, na zijn eerste prikken begon het gedoe met die fles. Hij had eerst een mooie stijgende curve en nu bungelt hij nog net boven de onderste lijn:( Hij weegt nu 6.900 gram en zal ongeveer 69/70 cm zijn. Hij zou nu eigenlijk rond de 8 kilo moeten wegen geloof ik.

    @miepie74: Ja van die second opinion ben ik op de hoogte!! Ga ik ook zeker aanvragen als er 19 februari weer niks wordt "gedaan". Het enige wat er tot nu steeds werd gedaan was hem wegen en verder niks. Fijn dat jou meisje wel goed groeit, dat geeft al een hoop rust!

    Een vriendin van me heeft een zoontje die wel gewoon eet, maar die komt ook niet bij en viel zelfs af. Hij is sinds vrijdag een jaar en weegt 7 kilo en is 69 cm! Hij heeft de afgelopen maand in het ziekenhuis doorgebracht, maar ze hebben helemaal niks kunnen vinden.

    Finnley is ook al ziekjes:(. Vrijdag en zaterdag had hij koorts en nu zit zijn neus nog helemaal dicht. Als hij me met een zakdoek ziet aankomen begint hij al te huilen, hij heeft er echt een hekel aan om zijn neus schoon te maken. De afgelopen twee nachten is hij een paar keer huilend wakker geworden. Echt zo'n klaag/kreunhuiltje. Als hij vannacht nog zo'n nacht heeft ga ik morgen wel naar de dokter. Volgens mijn zus zitten er tanden aan te komen, maar ik zie of voel echt helemaal niets!

    Hier is het alweer heel de ochtend aan het sneeuwen...ik word er nu wel echt een beetje gek van. Wij hebben hier om de hoek snowworld liggen, genoeg sneeuw lijkt me zo;)

    Ik ga eens opruimen hier...misschien tot later!
     

Share This Page