Even voor de mama's met een vroege kruiper. Mijn dochter doet sinds een paar dagen verwoedde pogingen om haar knieën op te trekken onder haar billen. Ze graaft haar gezichtje meestal diep in het kleed, en ze komt ook niet echt voor/achteruit, maar ze krijgt haar knieën wel aardig er onder. Toen ik haar vanmiddag bij haar buik iets omhoog pakte, trok ze haar knieën er onder en keek ze heel triomfantelijk! Ze zakte vrij snel weer door haar armen heen, maar toch! Nu vraag ik me toch sterk af, hoe lang gaat dit nog duren? Ik ben natuurlijk trots, maar ook een beetje huiverig voor het gevolg van een baby van 7/8 maanden die kan kruipen!! De box is al naar beneden, omdat ze zich optrok aan de rand, maar kruipen is voor m'n gevoel nog even een stapje verder! Iemand ervaring hiermee met hoe snel het nu kan gaan? Met omrollen deed ze er 2/3 weken over vanaf het oefenen tot het echt lukte (rug naar buik). Ze ligt eigenlijk altijd op haar buik te spelen, dus oefent ook heel veel met die knietjes. Help... Oh, dit was een paar dagen geleden toen ik het voor het eerst zag. YouTube - Kruippoging van Julia! Je moet even je hoofd draaien en na ongeveer de helft zie je wat ze nu steeds ook doet: met gestrekte benen en die kont in de lucht!
ahh.. wat een schattig filmpje zeg! dat kontje! haha... helaas geen ervaring met een vroege kruiper, mijn zoontje kan nog niet eens rollen! Hij is een beetje lui!
grappig onze Daan doet sinds 14 dagen het zelfde. hij komt al wel vooruit als ie met opgetrokken beentjes zich met de voeten kan afzetten. merkte vandaag dat ie steeds meer kracht op zijn knieën zet. dus ik lees dit topic even aandachtig mee
Wupped, jep hier ook dat afzetten! In de box draaide ze al een poosje rondjes, en op het filmpje zie je ook dat ze zich tegen de rand van de bank afzet. Maar ja, afduwen is nog geen kruipen. Ik ben heel benieuwd naar ervaren mama's!!
haha wat een leuk gezicht! het zou weleens hard kunnen gaan, mijn oudste dochter kroop met 7,5 maanden en liep los met 9,5 maand. ben benieuwd, jouw meisje is ook erg snel!
Herkenbaar Sem deed dat ook, kont omhoog en knieen eronder proppen hihi Nu als ie op zijn buik ligt dan strekt ie zijn armen zodat zijn bovenlichaam omhoog komt, af en toe dan kruipt/glijdt hij naar achter, ik vind hem regelmatig ergens anders dan waar ik hem neergelegd heb Op het kdv zeiden ze het vandaag ook al dat ie achteruit kan kruipen...pfff wat gaat het snel allemaal, vind het echt niet normaal hoor (zou willen dat mijn buik ook SNEL weer in oude vorm is whahaha)
@gentle ik ben ook nieuwsgierig, daan vind het we leuk om te oefen dus daar gaan we ook vrolijk mee door. en ja rondjes draaien in de box vind Daan ook prachtig ben ok benieuwd naar ervaringen
Mijn zoontje kruipt nog niet echt, maar hij komt wel vooruit dmv buikschuiven (trekt zich met z'n armpjes vooruit). Hij gaat moeiteloos de hele kamer rond en doet niets liever dan dat, is nu wel een beetje lastig, want hij vind de 'verboden' dingen zoals de dvdspeler en kabels op de grond reuze interessant, dus ik moet echt heel snel de woonkamer babyveilig gaan maken!
Haha, maar goed dat je schreef dat we even ons hoofd moesten draaien, want ik dacht eerst dat ze ergens aan hing! Knap van haar hoor! Onze knul is vrijdag 6 maanden en nog lang niet zover! Groetjes, MissX
Onze meid 'hupste' met 5,5 maand. Dwz, dat ze in de kruiphouding vooruit sprong, als een kikkertje zeg maar. En met 7 maanden kroop ze..!!
hier 1 met 5 mdn al aan het kruipen(incl spreidbroekje) ze liep met 8mnd langs meubels(en ging ook alz lefstandig zitten) met 1 liep ze los (nu week of 5 los) je hoeft niet bang te zijn voor gevolgen
Schattig!! maak je niet druk joh om t kruipen! Onze dochter schoof met 5/6 maanden op haar buik overal heen, ze had het denk ik in een week door. en ja je moet zorgen dat je kamer dan helemaal is aangepast dwz veilig gemaakt qua stopcontacten, planten, snoeren en kwetsbare dingen. Hoe lang het nog duurt..... zo te zien is ze lekker aan t oefenen en misschien ontdekt ze dat ze kan schuiven, want met haar benen lukt het al aardig! Groetjes! Sas
O-oh, zo te horen is het dus echt wel het begin van het kruipen! Ik dacht nog, ik haal van alles in m'n hoofd en het zal wel meevallen... Ze is al zo'n snelle tante, dus ik zal me maar eens gaan verdiepen in een babyproof huis. Er liggen hier overal snoeren, grote planten op de grond, verwarmingen, de printer, losse spullen... Ik ga het maar eens goed in de gaten houden, en een beetje informatie inwinnen... Volgens mij gaat dat er heel grappig uit zien! Ze is nogal klein, en straks kruipt ze de kamer rond
Haha Gentle het is dat ik weet dat het Juul is anders had ik gedacht dat het het kontje van Tess was Die doet het namelijk precies hetzelfde en wordt echt boos na een paar verwoede pogingen om vooruit te komen. Het klinkt inderdaad wel erg als het begin van...... inderdaad maar goed in de gaten houden die kleine aapies
Ja, het kan snel gaan. Mijn zoontje ging met net 5 maanden al een meter ofzo vooruit, maar sinds een week of 3 komt hij overal, niet kruipend, maar tijgerend, en hij heeft echt al een behoorlijk tempo. Mijn dochtertje ging met 7 maanden tijgeren, dus ik was ook wel verbaasd. Ze ging als een hagedis, maar echt kruipen deed ze pas met 10 maanden. Zijn beentjes doet hij ook al een tijd onder zijn lijfje, maar dan blijft hij vaak gewoon zo staan op zijn handjes en knietjes, wat heen en weer wiebelend. Ik heb ook alles weer 'babyproof' gemaakt, planten weggehaald, want daar trok hij aan, het tafelkleed er af gehaald, daar hing hij aan etc. Bij het CB waren ze ook wel verbaasd dat hij al zoveel deed. Vandaag ging hij zelf zitten, ik zag hem al een paar pogingen wagen, met zijn knietjes onder zijn lijf en dan omhoog en 1 beentje opzij doen en dan op de andere kant gaan zitten (eehm, volg je me nog). Vandaag had hij het voor elkaar, alleen na een halve minuut viel hij om met zijn hoofd tegen de muur. Ach, hoe het verder gaat zien we wel, ik maak me geen illusies dat hij snel kan lopen of wat dan ook, het kan alle kanten op.
Jojo, dank je Ze is ook heel schattig!! Jo, oeps, dat is dan wel een hele snelle ja! Julia komt ook wel iets vooruit, maar vaak is het ook gladde vloer of een kleed, of ze ligt in de box. Is dus nog niet zo gemakkelijk! Debz, hey hoi! Ja lekkere kontjes hebben onze beebs he? Hihi, grappig dat Tess dat ook doet! We hebben een aantal hele snelle meiden in ons groeppie!!
Wat zijn alle kindjes toch snel! Thomas die probeert wel zijn knietjes onder zijn lijfje te doen en drukt zijn hoofd dan ook tegen de grond maar hij komt nog geen cm vooruit niet tijgeren doet hij ook niet. Ik lees hier vaak dat kindjes snel draaien en snel zelfstandig zitten. Mijn kleintje doet nog vrij weinig... Moet ik me nou zorgen maken????
Welnee joh, geen zorgen maken, mijn dochtertje ging met 7 maanden tijgeren en ook dat is geloof ik al netjes op tijd, sommige kinderen slaan kruipen helemaal over, of gaan eerst staan en dan kruipen, kan allemaal.
Mijn zoontje was ook lekker snel maar mijn dochtertje is nu acht maanden en die zie ik voorlopig echt nog niet kruipen. Wat een onwijs schattig filmpje trouwens! Haha mijn zoontje was trouwens met alles snel, had met acht maanden al zeven tandjes en mijn dochter? Zelfs nog geen tandje!