Wat heftig zeg na al die onzekerheid. Ik had na een miskraam ook altijd het gevoel, nu wil ik nóg liever en nóg sneller weer zwanger zijn dan daarvoor. Ondanks de pijn. Ik had het gevoel dat dat ook met hormonen te maken had. Je hebt tenslotte nog zat hcg in je lijf. Geef je man inderdaad de tijd. Hij heeft deze hormonen tenslotte niet Over een paar weken weer een keer over hebben. Heel veel sterkte de komende tijd!
Het vruchtje is zojuist naar buiten gekomen... Het was ongeveer zo groot als een kippen ei. We hebben er nog even afscheid van kunnen nemen... Iedereen bedankt voor de lieve woorden. Mijn man en ik hebben besloten eerst dit maar eens te gaan verwerken,en dan zien we wel verder.
Timiris, Ik wens je echt heel veel sterkte. Lijkt me heel akelig om het vruchtje zo te zien maar je kunt er inderdaad wel afscheid van nemen. Moeilijk en zwaar. Heel veel sterkte samen en hopelijk kunnen jullie dit samen verwerken en misschien over een tijdje toch nog een poging wagen.
Timis sterkte Weet precies hoe je je voelt zit in hetzelfde schuitje De emoties zijn niet mis ook voor je mannetje niet.Hier was het de tweede keer (eerste voor Sophie) en mannetje zei als het nu nog een keer gebeurd durf ik niet nog een keer..... Heb hem verteld dat hij dat beter niet kan zeggen want dat maakt de druk alleen maar groter. Mannen denken nou eenmaal anders. Geef het even de tijd en maak plannen zet je leven niet telang stil want dan wordt het alleen maar moeilijker. Knuffel