Zo ontzettend lief. Ik zie zo vaak de banners van meiden hier. En dan voel ik me gewoon schuldig.. Omdat ik al tot 2x toe ongepland zwanger ben geraakt door anticonceptie heen. Heb nu één dochtertje van bijna 5 maanden.. Soms is het zo oneerlijk, meiden ik denk aan jullie! En jullie dag komt ook hoor.
Wat een lief initiatief!! Ook ik sluit me hier helemaal bij aan! Lieve meiden,ik hoop dat jullie allemaal snel zwanger mogen raken!! Dikke knuffel!
Wat ontzettend lief! Wij gaan het 9e jaar in voor een 2e maar voor mij is het einde oefening,met mijn huidige partner tenminste.
Wat lief!! Dank je wel voor het hart onder de riem . En tja, wij zijn alweer 2 jaar bezig, soms zakt de moed me in de schoenen maar de hoop zal ik nooit opgeven .
Wat lief van je ! Dit topic doet je wel goed als mensen aan mensen zoals wij denken. Iedere keer weer die harde klappen proberen op te vangen. En weer verder voor je kinderwens!
Inderdaad erg lief!!! ook ik weet dat het niet vanzelfsprekend is om mama te worden... wij hebben er 3 jaar over gedaan en de hele MMM... Maar meiden de aanhouder wint!!!!
Wat lief Yake. Ook ik sluit me hier van harte bij aan, en ik hoop dat het lange wachten en de moeilijke behandelingen voor iedereen beloond worden!
wat lief, ik ben al bijna 2 jaar bezig voor een babywens. ooit komt onze dag. soms heb ik ook dat ik heel verdrietig word, maar ik gun het iedereen zo
Ook ik weet dat het niet vanzelfsprekend is, maar ik heb altijd de hoop vast gehouden en heb het niet opgegeven. Het is een vreselijke tijd, als je zo graag wilt, maar het niet lukt. Ik wil tegen iedereen zeggen......... Blijf positief, hoe moeiljk dat ook is, hoe teleurstellend dat elke maand weer is, hoeveel pijn en verdriet dat steeds weer mee brengt......! Ik wil heel graag zeggen: "ooit zal iedereen haar wondertje in haar armen hebben", maar dat kan ik niet zeggen. Er zijn meiden/vrouwen waarbij het echt niet lukt. Ik ken mensen die alles hebben gedaan en het echt hebben opgegeven. Zo oneerlijk. Vriendin van mij ook, wil zoooo graag, maar het lukt gewoon niet. Ik merk gewoon aan haar dat ze best moeite heeft bij ons te zijn. Voel me dan zelf ook ongemakkelijk. Blijf positief, ook al duurt het lang!
wat een lief initiatief!!! ik sluit me er helemaal bij aan. Ik hoop dat het voor de meiden bij wie het nog niet gelukt is heel snel goed nieuws krijgen! dat ook voor jullie een wondertje is neergelegd (of een 2e enz voor de meiden de weer zwanger willen worden)
Ik wil ook alle meiden waarbij het niet vanzelfsprekend is een hart onder de riem steken... Hoop dat het heeeeeel snel raak mag zijn voor jullie... Bekijk bijlage 52564
aaah wat lief!! Ik sluit me hierbij aan! Wij zijn bijna een jaar bezig geweest en liepen al in het ziekenhuis, zou waarschijnlijk niet lukken spontaan. Dus was alleen nog wachten op de eerst volgende ongi om dan ook aan de mm te beginnen. En toen ineens spontaan zwanger!! Hoop mee voor vele wonderen!! Dat er maar veel zwangere zullen zijn dit jaar!
Daar ben ik het helaas wel mee eens. Er zijn mensen die zeggen: 'ooit krijg jij ook een baby' maar helaas is dit niet altijd waarheid, hoe hard het ook klinkt. Er blijven nu eenmaal altijd mensen die toch ongewenst kinderloos blijven. Dus ik snap dat mensen het goed bedoelen door zulke uitspraken te doen, maar helaas lukt het nu eenmaal niet bij iedereen. Ik kan alleen maar zeggen: geef de moed niet op. Wij blijven voor onszelf ook hopen. En ik persoonlijk heb ook veel steun aan mijn geloof.
Wow zit hier met traantjes!! wat doet dit mij goed zeg!! ben zelf nu 14 maanden bezig en loop zins kort ook in het ziekenhuis... Maar dit forum helpt mij soms zo goed lekker kletsen met de mensen die jou begrijpen..... Lieve meiden hartstikke lief al jullie berichtjes dat doet ons erg goed!! hele dikke kus
Ohhh wat een fijn bericht! Ook ik sluit me er bij aan en wil al de vrouwen die het moeilijk hebben een hart onder de riem steken!!!!! Ik hoop voor jullie dat ooit die ene mooie dag mag komen dat je een wondertje in je buik hebt!!!!!
Wat superlief! Hier is het ons gelukt na 16 maanden, na alle onderzoeken te hebben gehad en net voor het beginnen met de hormooninjecties, wij hadden nooit verwacht dat het ons zelf nog ging lukken. Duim voor alle meiden die nog steeds wachten op een klein wondertje.