Ja dat kan inderdaad wel, zodra ik de 6 weken (daar ging het bij mij steeds mis) zo'n beetje voorbij ben dan is voor mij het gevaar eigenlijk geweken, wat ik van de gyn begrepen heb.
Noukje; veel sterkte morgen en natuurlijk ook daarna. Ook hier wordt vreselijk met jullie beide meegeleefd! (Laten we de mannen niet vergeten hè, die hebben het ook moeilijk!)
@ Nynke: pff wat een spanning brengt dat met zich mee zeg.. En kunnen ze dan helemaal niets voor jullie betekenen in het ziekenhuis? @ Ano & tupp: bedankt meiden
Nu heb ik donkerrood/ oud bruin slijmverlies. Pff als dit nu twee dagen eerder begonnen was had ik niet eens gebeld voor een curretage. Ik weet even niet meer wat ik moet doen. Mn verstand zegt dat ik morgen voor de curretage moet gaan en mn gevoel zegt van niet. Ik word helemaal gek van mezelf..
Ik zeg: je gevoel volgen! Maar ik mag het niet zeggen (bovendien ben ik bevooroordeeld)... Je moet doen wat voor JOU het beste is, Noukje! Als je het liever voor de zekerheid nog een paar dagen uitsteld, moet je dat gewoon doen! Sterkte
Ik zou dat diep in mn hart ook wel willen, uitstellen, of nog even afwachten. Ik zit ook al een week thuis van mn werk nu, en alles is al geregeld voor de opname morgen.. Pff ik weet het allemaal niet meer hoor. Gevoel, verstand, gevoel, verstand..
Pfff die 2strijd is altijd zo lastig! Ik kan me voorstellen dat je misschien ook bang bent voor de reactie vh ziekenhuis als je afzegt. Hoe laat moet je daar zijn?
Ik moet er om 11.30 uur zijn. En mag om 7.00 uur nog een licht ontbijtje. Een curretage is sowieso niet mijn eerste keuze. Ik heb afgelopend dinsdag het ziekenhuis gebeld omdat er nog steeds geen enkel teken van een mk was. Als het vandaag afgelopen dindsag was, had ik nooit gebeld voor een curretage. Mijn vorige miskraam begon ook zo. Eerst een week donkerrood/ oud bruin slijm verlies en precies een week daarna ben ik ons kindje verloren.
Op dit moment niet eigenlijk... Misschien in Groningen, maar dat weet ik (nog) niet. Ik heb wel ook nog bloed laten prikken voor een stollingsonderzoek maar ik ben bang dat daar niks uit komt, het zou wel heel toevallig zijn in elk geval. Enne meid, veel sterkte vandaag, ook voor je partner, welke keuze jij/jullie ook maken.
heel veel succes vandaag... ik snap helemaal je onzekerheid en het vervelende gevoel bij een curettage. ik wacht ook al even op mijn miskraam en dacht hem zaterdag te hebben gehad, maar woensdag op de echo zagen we dat alles er nog zat. nu mag ik nog een week afwachten omdat ik anders te dicht bij de 12 weken zou komen en je dan meer kans maakt op infectie. nog steeds hoop ik dat het zelf komt. mijn curettage staat gepland voor woensdag.. ik hoop voor jou dat het vannacht nog heeft doorgezet en anders heel veel sterkte vandaag...
Noukje, ik hoop dat je vrede hebt met de keuze die je hebt gemaakt. Uiteraard weet ik niet welke dit uiteindelijk is, omdat ik net las dat je al wat bloed begon te verliezen, dus kan me voorstellen dat je misschien hebt gekozen het toch vanzelf te laten komen. Misschien heb je wel voor de curettage gekozen. In beide gevallen wil ik jou en je gezin veel sterkte wensen in deze verdrietige periode.
Noukje, ik heb veel aan je gedacht vandaag! Ik hoop dat je voor jezelf de juiste keuze gemaakt heb en dat je je goed voelt! Nogmaals, sterkte.
ook hier is veel aan je gedacht vandaag. Hoop dat het naar omstandigheden goed gaat?? En dat het een beetje meegevallen is. Heel veel sterkte
Hallo meiden, Ik ben weer thuis. Ik heb uiteindelijk toch de curretage door laten gaan. Het is me lichamelijk best meegevallen. Alleen het prikje van het infuus was een beetje vervelend, maar ook dat viel achteraf best mee. Nu weer thuis op de bank. Ik ga zo eten en dan lekker mn bedje in. Groetjes, Noukje