Zwangere dames van het PCO - clubje deel 2

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Ryanne, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    veel plezier 1e kindje!!!
    Wat een gedoe met die spenen!!! Jens wil hem al niet meer sinds hij 8 maanden is. Makkelijk!!!! ;) Hij heeft hem nooit meer in gehad, terwijl het een spenen jongetje was vanaf zijn geboorte!
     
  2. 1ekindje

    1ekindje Bekend lid

    4 jun 2006
    506
    0
    0
    ik wou dat myrthe dat had heb er tien maar 3 in bed gelegd, dan kan ze zichzelf redden en een speen pakken. myrthe heeft alleen in bed nog een speen en als ze verdrietig is.
     
  3. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    19 jul 2008
    3.421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    Pooh wij vieren mijn verjaardag vanavond! Lekker dat Jens a zo snel van zijn speen af is!
    Ik probeer Jesse met 2,5 jaar af te leren van zijn speen, hij heeft gelukkig ook nog een doekje waar hij zich aan kan hechten

    1e kindje heb dat ook maandne gehad dat Jesse zijn speen kwijt was! Nu vind hij hem gelukkig zelf! Je kan er ook een doekje aan binden door de ring? Hier hielp het niet maarmisschien bij jullie wel!
     
  4. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @debjes, ik vind 2,5 best oud voor een speen???? Als ik naar de pfaffs kijk word ik er altijd misselijk van, die grote kids met een speen in hun mond. Wij hadden zelf gedacht na een jaar om hem af te bouwen, mara hij wil hem zelf niet meer...gooit hem weg!
     
  5. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Ooo gelukkig goed nieuws van MvJ!! Fijn meid, nu je suikers nog onder controle... klinkt heftig zeg met J.... geen schande dat je hulp gaat zoeken hoor, juist goed! Juist straks met de nieuwe baby, je wilt natuurlijk niet dat het dan nog meer uit de hand gaat lopen!

    Sas, ooooh bah, wat een stuntman die van jullie! Wat schrikken zeg!

    taliaa, ik wil je dit weekend hier niet meer zien hoor, je hebt andere dingen te doen thuis met je mannetje.... whahahaha! (en er wordt dan nog geen provocatietest gedaan, tis meer een controle/gesprek over hoe koemelk te introduceren)

    Pooh, hopelijk geen hoge koorts meer voor Jens, ik wil ook de zon, warmte en GEEN ziektekiemen meer!

    MvS, en was het een geslaagde avond? Balen voor je man, mannen kunnen dan echt een beetje gekrengt zijn in hun mannelijkheid he? Hihihi laatst had mijn vader een paaltje geraakt, nou hij wilde er eigelijk niet over praten whahaha.

    1ekindje, veel plezier vandaag! Heb je er toch wel zin in??

    Hier alles goed, lekker geslapen. Mijn buik doet een beetje raar, lijkt op een harde buik maar ook weer niet... en ik ben niet druk geweest ofzo... nou ja, komt wel goed. Vanmiddag even traphekjes halen voor boven en verder lekker niets.

    Oja, Seth heeft ook nog zijn speen met slapen en als hij verdrietig/ziekjes is. Verder overdag niet. Ik heb niets tegen een speen, maar het moet geen jaren duren natuurlijk.

    fijn weekend meiden!
     
  6. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.085
    2.221
    113
    Brabant
    @makkie, misschien ene groeispurt?? en wat extra bandenpijn enzo?? doe maar lekker rustig aan...
    oops, ben ik toch online;) tja isab is wakker he...

    @spenen, isa heeft geen speen gehad, ja de eerste week ofzo..En ben daar héél blij mee!!!!:)
     
  7. Milla

    Milla Niet meer actief

    hoi,

    lekker rustig aan doen Makkie!

    Hier ook geen spenen, alleen de oudste heeft er behoefte aan gehad, maar had er na een jaar geen behoefte meer aan.
    D. en B.irgit wilden geen speen, alle drie ook geen duim of vinger trouwens, ik ben daar wel blij mee, waarschijnlijk geen scheve tanden en over 10 jaar geen torenhoge kosten voor een orthodontist:D
     
  8. Linda

    Linda VIP lid

    24 sep 2006
    7.819
    0
    36
    Gelderland
    @all: kom me even melden, met olifantje gaat alles goed, alleen zóóóóóóó'moe, ga dus zo weer liggen, ben weer van alles op de hoogte maar heb even niet de kracht om op iedereen te reageren.

    @mvj: wilde alleen nog even zeggen dat ik mijn meisje de hele zwangerschap zoveel minder voel als het jongetje, elke dag zit ik weer, heb ik haar nou ook gevoeld?
     
  9. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    19 jul 2008
    3.421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    ik vind zelf dat je een kind van 1,5 k moeilijk nu ineens geen speen meer kan geven als je hem zelf altijd heb gegeven, tenzij je kind er niet aan gehecht is! Ik heb hier dus echt een spenen kind! Overdag heeft hij hem niet in, dan geeft hij hem netjes aan mij! Tegen de middag als hij moet slapen gaat hij zelf opzoek er naar/ of vraagt erom
    Dalijk als hij 2 is wil ik hem alleen een speen geven als hij 's avonds naar bed gaat en met 2,5 wil ik de speen weg hebben.
    Een kind tussen de 2 a 2,5 begrijpt ook meer.

    Dat is net zo hier met zijn woezel en pip doekjes die gaan dus overal mee, ,mee! Soms wordt er echt moe van! Heb toen 2 weken lang de doekjes thuis gelaten maar overal waar ik was zeurde hij om pipi! Ik heb toen gelezen in het boekje wij jongen ouders dat je een kind zijn lievelings ding niet zomaar moet afpakken/achterlaten ze kunnen zo heel lang in hun verlatingsangst blijven hangen, omdat ze niks hebben om zich mee te troosten! Jesse is dus heel lang eenkenning geweest en als ik maar weg ging, ging hij huilen! En zocht hij troost bij zijn speen en doekje.
     
  10. mama van Suze

    mama van Suze Bekend lid

    9 jul 2009
    541
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier lekker een speentje hoor! Aleen met slapen of als we een eind gaan rijden met de auto. En waneer we er mee gaan stoppen geen idee! Dat zien we wel! Kindjes moeten al zo snel groot worden en moeten van alles. Ik laat Suze lekker ontwikkelen in haar eigen tempo. Merk dat dan heel veel dingen vanzelf komen of juist gaan, wellicht dat het zo ook met haar speentje gaat en anders geven de speen mee aan Sinterklaas in 2011!

    Ik ga lekker sporten! Ajuuuuuuuuuuuuuuuuus!!
     
  11. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    19 jul 2008
    3.421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen

    Chan zo denk ik er ook over hoor ;)

    heef suze eigenlijk ook een lievelins knuffel?
     
  12. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.085
    2.221
    113
    Brabant
    @spenen, nee vind ook niet dat je het ineens af kunt schaffen ofzo. ben gewoon erg blij dat ze geen speen heeft, hoef ik er 's nachts niet uit om hem terug te geven enzo. Maar goed, dat ze geen speen heeft, ligt aan haar zelf. ze heeft het nooit nodig gehad, alleen die eerste week. Verder wilde ze hem niet...

    @mvs, sportze!! GOED bezuuugggggggg;) Hoe voel je je??

    @linda,succes met de laatste loodjes! Ik heb het idee dat je net voor de 37 weken gaat bevallen, waarom weet ik niet...

    @ll, vanmiddag even naar mn schoonouders en morgen naar mn schoonzusje. Heerlijk een HEEL weekend vrij!!!
     
  13. mama van Suze

    mama van Suze Bekend lid

    9 jul 2009
    541
    0
    0
    NULL
    NULL
    Deb: Suze heeft een lieveningsknuffel, een konijntje van de hema (helaas niet meer te koop)

    Taliaa: geniet van je vrije weekend! Nouja, vrij???? Er moet hard gewerkt worden (tussen de lakens) hihi
    Ik voel me de hele dag stoned! Ligt in mijn hoofd, beetje wazig en afwezig, erg kort lontje (of met een d?) en behóórlijk emo!! En vreselijk moe!!

    Voor vanavond 2 filmpjes gehuurd, we gaan lekker bankhangen en morgen is mijn schoonmoeder jarig. We geven haar een brommer en we gaan met z'n allen naar Blijdorp! Gezellige dag dus!

    liefs voor iedereen!
     
  14. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @all, sorry, ben van mn werk naar huis geroepen dor mn vriend. Jens had 40.3 koorts. Eerst mochten we niet bij husiarts komen, maar na 2x bellen toch wel. Hij lijkt een virus te hebben en moet "gewoon uitzieken". Hij zat te flirten met iedereen in de wachtkamer en te zwaaien....dus vrolijk genoeg. Ik kan haast een ei op hem bakken, maar hij blijft vrolijk! Als hij maandag nog koorts heeft moeten we de huisarts bellen.

    oh en spenen geen probleem, maar niet als ze 4 of 5 zijn zoals bij de pfaffs....
     
  15. mama van Suze

    mama van Suze Bekend lid

    9 jul 2009
    541
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pooh: arme Jens!! Dikke beterschapsknuffel!!
     
  16. lot23

    lot23 VIP lid

    13 aug 2006
    6.130
    0
    0
    gelderland
    #656 lot23, 20 feb 2010
    Laatst bewerkt: 20 feb 2010
    Taliaa het was op sommige plekken erg druk maar wel te doen.
    Het hartje van de kleine van mijn vriendin gehoord dat kon was wel mooi zeg.

    Makkie op zich is hij met de vorige keer met 11 mnd 1 kg aangekomen en 1,5 cm gegroeid dus dat vond ik
    wel meevallen. Hij probeert een hoop na te zeggen het klinkt niet altijd perfect, papa/mama/bal/beebie/die/daar/klaar/dank/kan niet/koekoek/ja/hey/dagdag en nog wel meer die wat onduidelijker zijn.
    Over het geslacht weten ja ik zou het willen weten maar dat is persoonlijk he. Ik vond het erg leuk om te weten en ook zeker handig.

    Mvj niet boos hoor gelukkig is alles goed met jullie beeb! Ik had nog even snel gekeken op de nov. site maar je was er toen nog niet geweest en ik was weg, maar gelukkig weten we het nu.
    Als J. steeds oorontstekingen heeft is het misschien toch een idee na te denken over de buisjes.

    Milla gefeliciteerd met jullie nieuwe huis en hoop dat jullie je eigen huis snel verkopen.

    Sas dat is wel schrikken als Thijs ineen bloed spuugt, snap dat je niet eerste gebeld hebt gelukkig viel het mee.

    Linda lekker toegeven aan je moeheid en wat mooi dat je weet welk kindje je voelt.

    Mvs de clomid doet dus weer van alles met je! Vervelend zeg hoop dat je je snel wat beter voelt.

    Jens beterschap ventje.

    Thamara knap jij al iets op?

    Vandaag zijn wij op pad geweest voor meubels, Tygo was gezellig bij opa en oma. Hij was vanmiddag wat jengelig en keek niet fit van hem af en eind van de middag heeft hij oma haar huis goed ingewijd want hij heeft de hele vloer eronder gespuugt, echt heel veel. Nu is zijn buikje leeg en jengelt weer dus ben benieuwd of er nog meer komt, de buikgriep is ons huis binnengeslopen denk ik hoop dat het snel weer naar buiten is. Ik had ovutesten gehaald dacht zal het eens proberen gister begonnen maar nog geen ei in aantocht of hij moet al geweest zijn, vorige 2 rondes dag 18 of 19 volgens mij een ei gehad dus morgen is dag 18 we zien het wel. Gister met mijn werk zijn we wezen lasergamen was wel lachen en daarna gezellig eten en karaoke. Was wel een beetje laat thuis dus vandaag een beetje brak, vanavond op tijd slapen.
     
  17. Sas7

    Sas7 Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.092
    0
    0
    spenen. Thijs heeft er 3 in zn bed liggen en die blijven daar altijd liggen. Het CB adviseerde om als ie 2 is het voorzichtig te gaan proberen af te leren. Want anders kan ie misschien toch nog gaan duimen als je het te vroeg af leerd.
    Nou vanacht om de 2 uur Thijs wakke rmoeten maken. pfff wat een gedoe zeg. Hij is normaal in de ochtend al niet wakker te krijgen en nu s'nachts ben je echt een tijd bezig om hem wakker te krijgen. Maar ja alles ging steeds goed. Vanochtend was ie om 08.00 uur wakker, maar om 09.30 had ik hem al weer in bed liggen, want hij was super vervelend. Maar hij heeft toen lekker nog 2 uur geslapen. Enneh de eerste waterpokken zijn gesignaleerd. Heel zielig een paar in zn lies en op zn balletjes. En tussen zn haren en een paar op zn buik en rug. Ik heb gelijk spul in huis gehaald voor als het straks erger wordt. Vanmiddag om 16.00 uur nog even een uurtje laten slapen. En toen ik hem net in bed legde had ie ineens 39.1. Dus hij ligt nu lekker te slapen met een zetpilletje. Hopelijk wordt ie niet zieker. en komt ie niet zo heel erg onder de waterpokken te zitten.
     
  18. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    meiden, wat een ziekenboeg overal!!! Alle moeders en vaders sterkte en alle kindjes beterschap!
    Jens heeft dik 2 uur geslapen en werd om 1945 wakker. Hij heeft wat rijst en snijboontjes gegeten en bakje val en een fles. Nu gaat ie naar bed met 38.7. Hij zat net te rillen van de kou toen ik hem schone kleren aan deed na het wassen. Arm kind!!!
     
  19. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.085
    2.221
    113
    Brabant
    ach arme jens:( beterschap!!! En thijs ook, schrikken zeg!!

    hier hangen we de vlag uit: isa lijkt opgeknapt!!!!!!!! Heeft echt super goed gespeeld vandaag enzo, wist niet wat ik zag.... *shock*

    mijn ovutest van vandaag leek nog steeds posi. maar minder knal dan gisteren:) dus nu nog mn temp en dan ga ik ervan uit dat mn ei is geweest!!!!!:)

    liefss, Taliaa
     
  20. 1ekindje

    1ekindje Bekend lid

    4 jun 2006
    506
    0
    0
    ik heb de huishoudbeurs weer overleeft, wat was het druk.

    wat betreft de spenen, myrthe kan echt nog niet zonder ik haar ophaal van de creche als we dan thuis komen wil ze het liefst een tijdje bij mij op de bank liggen met haar speen. en in bed kan ze niet zonder. ik heb liever dat ze een speen heeft dan dat ze haar duim gebruikt. en haar knuffel is die van de difrax, maar die wordt ook niet meer gemaakt maar als het goed is liggen ze nog wel in de winkel dus ga maandag even een reserve halen.
     

Deel Deze Pagina