@Nbroen, super!! @babyproject, waaaah spannend!!! Niemand een idee op mijn vraag? Welke temp moet ik nu gebruiken? Die van 36,54 om 07.15 (normaal tijdstip dat ik temp) of die van 37.07 om half 9?? Als ik die van 36.54 gebruik dan gaat mijn temp echt onwijs naar beneden. Om 06.00 moest ik eruit voor een fles. Help!
whaaa, babyproject... ben je al terug van de kv??? ziet er goed uit hoor!!!!! Jippie weer een die bij ons cluppie komt .
Sorry, was even in shock! Ik zou altijd je gewone tijd aanhouden. Het verschilt per vrouw of 's nachts naar de wc gaan en/of eruit voor een fles veel invloed heeft op je temp. Misschien een open rondje ervan maken, zodat je weet dat ie mssn niet helemaal klopt. Een daling in het midden van je LF is helemaal niet erg verder en zegt nog niks over een eventuele zwangerschap. Ik denk dat die eerder klopt dan de hele hoge van 37.
Denk je dat dat het is? Ik vind dat ie wel heel stijl naar beneden gaat. @Bp, ben je al terug van de KV? En en en??
wow BP ik dacht er ineens ga even kijkenhoe je temp is en wat ik zu 2 streepjes wow . Ik wacht ook op je KV test hoor. 5 km heen 5 km terugdat moet toch wel kunnen in 3 kwartier? ik zo zo weer terug om te kijken hoor!!
Heb net gestest, negatief..... zie geen tweede streep komen. Dat had ik ook wel verwacht, maarja waarom wordt ik niet ongi :x
Ik ben terug! 2 doosjes KV testen gehaald en een digitale CB met tijdsindicatie. Ik moest eigenlijk nog niet plassen, maar gelukkig werkt de KV met een pipet Nog 2 minuten!