Na 1,5 jaar eindelijk zwanger

Discussie in 'Ik ben zwanger' gestart door babygirl27, 20 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yustin

    Yustin Fanatiek lid

    6 jun 2007
    1.014
    0
    0
    gefeliciteerd, geniet ervan x
     
  2. babygirl27

    babygirl27 Actief lid

    8 dec 2008
    257
    0
    0
    leerkracht
    Hee Marieke,

    Morgen maken we meteen een afspraak voor een echo! Je verhaal is zo herkenbaar. Ik ben ook zo bang om inderdaad weer niets te zien op de echo! Dat was zo erg vorig jaar! Heb je nu al wel last van kwaaltjes of nog steeds niet? Ik voel me anders als vorig jaar. Durf nog niet 100% te genieten maar heb wel het idee dat het dit x wel helemaal goed zit. Die zekerheid zal pas komen als de eerste twaalf weken voorbij zijn, maar dat zal voor jou vast hetzelfde gelden!
    Wat lijkt me het heerlijk om trouwens een kloppend hartje gezien te hebben! Echt een super gevoel lijkt me dat! Ik hoop dat wij dat ook gaan meemaken.

    Liefs Yvonne
     
  3. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Hey Yvonne,

    Aha dus nog even afwachten wanneer jullie de eerste echo hebben.. Ja ik vond het wel apart om je berichtje te lezen wat zoveel op ons verhaal lijkt! Als ik 't zo zag in je onderschrift waren jullie de 1e keer ook snel zwanger. Apart en frustrerend dat 't dan daarna zo lang op zich laat wachten hè?!
    We waren zeker erg blij dat we een kloppend hartje gezien hebben! Vind het nog steeds wel een beetje onwerkelijk en heel spannend. Inderdaad als die eerste 12 weken maar 's voorbij zijn zal ik ook erg blij zijn! Met de kwaaltjes valt erg mee. Wel sneller moe, met vlagen flink misselijk en nu 's avonds wat opgezette buik.
    Nou, ik hoop op een mooie zwangerschap voor jullie! Wellicht dat we elkaar op 't forum nog vaker treffen.

    Groetjes,
    Mariek
     
  4. babygirl27

    babygirl27 Actief lid

    8 dec 2008
    257
    0
    0
    leerkracht
    Heey Marieke,

    Ja inderdaad, de eerste keer waren wij in de tweede ronde al zwanger. Op de 11 weken echo bleek het kindje niet meer in leven te zijn. Het hartje was gestopt met kloppen met ongeveer 7 weken. Het heeft nog vrij lang in mijn lichaam gezeten want met 12 weken is het eruit gekomen. Heb jij het ook zelf laten komen toen of niet?
    En inderdaad heel raar dat het daarna zo lang op zich laat wachten. Ik denk ook dat wij het te graag wilde. We waren alleen maar daar mee bezig. Een kinderwens kan je leven zo gaan beheersen.
    We gaan nu vol goede moed deze zwangerschap in. Ik ben heel blij dat ik nu onder behandeling ben. Morgen ga ik ook al mijn vragen stellen waar ik graag nog een antwoord op zou willen.
    Lijkt me inderdaad leuk zo nu en dan nog iets van je te horen. Ben heel benieuwd hoe onze zwangerschappen gaan verlopen.
     
  5. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Hey Yvonne,

    Ben je vandaag wat wijzer geworden bij de gyn? Ik hoop 't.. Nu aftellen tot de eerste echo?
    Om nog even op je vraag terug te komen. Ik heb in december 2008 een curretage gehad. Wij kwamen er met 11 weken achter bij de eerste echo dat er alleen een lege vruchtzak aanwezig was.. Die zat er dus al erg lang. Er werd toen gezegd dat we met behulp van een bepaald medicijn het op konden wekken maar dat de kans groot was dat dan nog niet alles weg zou zijn en ik alsnog een curretage zou moeten. Dat was voor mij reden dat ik dacht haal dan maar weg.. De curretage op zich viel me lichamelijk erg mee. Wel herkenbaar ja dat een kinderwens je leven kan beheersen. Je bent er bewust en onbewust toch voortdurend mee bezig. Ook met het maken van plannen enz.

    Groetjes,
    Mariek
     
  6. babygirl27

    babygirl27 Actief lid

    8 dec 2008
    257
    0
    0
    leerkracht
    Hee Mariek,

    Ja we zijn veel wijzer geworden. Ben ook meteen een stuk minder onzeker. Volgens mijn gynaecoloog was er op de inwendige echo mooi verdikt slijmvlies te zien waarin volgens haar het "kindje" een mooi bedje kon maken. Over 3 weken hebben we onze eerste echo! Spannend! Ben heel benieuwd! Hoop echt dat we die weken gaan halen.
    Verder even kort gehad over de uitslag van het zaadonderzoek. Zaad was minder beweeglijk. Verder niet naar cijfers gevraagd. Vind het nu even niet zo van belang.
    En hoe is het met jou?

    x Yvon
     
  7. Gonca

    Gonca Bekend lid

    27 okt 2009
    743
    0
    0
    Gefeliciteerd !!!!!!!!!!
     
  8. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Das mooi!! Goed teken in elk geval wat er op de echo te zien was. De uitslag van het zaadonderzoek doet er nu even niet toe, er is blijkbaar toch een zaadje geweest die z'n werk goed gedaan heeft :) Als dat kleintje nou maar mooi z'n bedje daar bouwt dan komt het goed! Nu aftellen tot 18 maart zie ik in je onderschrift.. Probeer er van te genieten!!
    Hier gaat het goed. Nog steeds weinig symptomen, maar als alles maar goed gaat daarbinnen dan teken ik voor zo'n zwangerschap! Wel kwaaltjes geven toch ook geen garantie weet ik uit 't verleden..

    Liefs,
    Marieke
     
  9. babygirl27

    babygirl27 Actief lid

    8 dec 2008
    257
    0
    0
    leerkracht
    En je hebt natuurlijk al een super positieve echo in je handen gehad! Dan geeft toch ook een hoop geruststelling! Wanneer is jullie volgende echo?
    Heb je helemaal geen last van kwaaltjes? Ik juist heel erg deze keer. Had er vorig jaar helemaal geen last van. Nu wel, misselijk, pijnlijke borsten, vanalles, maar ik vind het niet erg. Begin me steeds meer "echt" zwanger te voelen.
     
  10. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Ja das waar... Ik moet ook gewoon genieten en van 't positieve uitgaan, maar als je je dan zo goed voelt ga je toch denken 'zit 't nou nog allemaal wel goed daarbinnen?!' 8 maart hebben we de 2e echo. Als die goed is, is ons gezegd dat de kans dat 't dan nog mis gaat al vele malen kleiner is dus we tellen af!! Heb wel andere kwaaltjes dan de vorige zwangerschap. Veel meer moe, flink misselijk geweest.. En ow ja, ben nu verkouden, las bij week 9 dat dat ook een kwaaltje kan zijn :)
    Hebben jullie 't ook al aan anderen verteld of nog niet?
    x
    Marieke
     
  11. babygirl27

    babygirl27 Actief lid

    8 dec 2008
    257
    0
    0
    leerkracht
    Ik ben ook super verkouden. Al een week. Mijn hele neus zit dicht! Is ook een kwaal!
    Ja we hebben het onze ouders vertelt, ik mijn twee beste vriendinnen en allebei tegen een collega. Verder houden we het nog even voor ons, hoewel we het het liefst van de daken zouden willen afschreeuwen.
    En jullie?
    En snap heel goed wat je bedoelt; of het daarbinnen wel allemaal goed zit! Ben heel benieuwd naar je volgende echo! Ga heel hard duimen voor ons allebei en dat het bij ons allebei helemaal goed mag komen.
     
  12. Mariek84

    Mariek84 Lid

    6 dec 2008
    43
    0
    0
    Wij hebben 't ook aan onze ouders verteld, en aan broers en zus. Die waren ook op de hoogte van de voorgeschiedenis. Verder weten bij mij ook 2 goeie vriendinnen 't. Als de echo 8 maart goed is, dan mag heel de wereld het weten ;) En inderdaad, zou 't liefst nu al van de daken schreeuwen!! Maar nog maar even mee wachten ;)
    Ik ga ook voor ons duimen, dat er maar mooi 2 gezonde wereldburgers bij mogen komen!!
     
  13. babygirl27

    babygirl27 Actief lid

    8 dec 2008
    257
    0
    0
    leerkracht
    Ja ik heb ook zoiets van, als onze echo 18 maart goed is ga ik het al tegen meer mensen vertellen. Als we daarna nog een goede echo hebben mag inderdaad ook de hele wereld het weten!!
     
  14. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    GEFELICITEERD!!!

    Geniet er van!

    Groetjes
     
  15. MamaNienke

    MamaNienke Niet meer actief

    Gefeliciteerd :D:D
     
  16. Nisa

    Nisa Fanatiek lid

    17 nov 2008
    2.007
    1
    38
    Turkije!!!!!
    super!!! gefeliciteerrrrrrrrrrrrrd hoor :D
     

Deel Deze Pagina