mk gehad, weer zwanger en weer bruinvloed, help!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Brig22, 24 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brig22

    Brig22 Actief lid

    5 dec 2009
    221
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    sorry maar ik ben ff enorm onzeker:(

    Ik heb vorige maand een mk gehad.. voelde goed, goede symptonen en krampjes.. daarna werd de kramp minder en kreeg ik bruinvloed.. een paar dagen erna kreeg ik een soort warm gevoel ik mjn buik en begon ik te bloeden, de dagen erna verloor ik van alles.

    Nu ben ik de maand erna weer zwanger (jippie!) en moest maandag zelfs naar huis.. heb vorige week inestelling gehad en afgelopen maandag dus naar huis vanwege over mijn nek gaan, krampen, diaree en bijna flauwvallen.. je zou denken.. dit zit wel goed! maaaaar nu begin ik weer met bruinnig vloed.... ben zo onzeker..

    Wie heeft dit ook meegemaakt en hoe liep dit af? Ik hoor het heel graag!
     
  2. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    11 feb 2010
    3.502
    0
    36
    Almere
    Ik heb helaas geen ervaring hiermee Brig maar ik wil je wel sterkte wensen. Ik duim voor je dat je zwangerschap voorspoedig zal verlopen!!
     
  3. Brig22

    Brig22 Actief lid

    5 dec 2009
    221
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dankje pindakoek! Lief van je
     
  4. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Geen ervaring hier maar ik duim voor je!
     
  5. Brig22

    Brig22 Actief lid

    5 dec 2009
    221
    0
    0
    NULL
    NULL
    dankje Juju, hoop dat t helpt:)
     
  6. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Ik snap heel goed dat je onzeker wordt van dat bruinverlies na je miskraam, maar volgens mij hoeft het niet altijd wat te betekenen :)

    Zelf heb ik ook af en toe wat bruinverlies, maar tot nu toe gaat het goed. De vk zegt dat het heel vaak voorkomt, juist doordat er van binnen zoveel gebeurt. Een klein bloedvaatje is dan zo geknapt, en dat zie je door bruin of een beetje bloed. Als er geen krampen of stolsels bij komen is het meestal onschuldig. Veel kindjes van mama's met bruinverlies zijn gewoon geboren hoor! Probeer er relaxed mee om te gaan, en als je echt bang bent gewoon de vk even bellen. Sterkte meis!
     
  7. Liz24

    Liz24 Lid

    18 dec 2007
    14
    0
    0
    He Meid,

    Ik wil je ook even (hopelijk) geruststellen.
    Ik heb bij mijn laatste zwangerschap vanaf de eerste dag t/m +/- 9 weken bijna dagelijks bruin verlies gehad, zelfs ook bloed verloren. Ik was hier natuurlijk ook erg ongerust over, ook na mijn eerste miskraam waarbij dit trouwens niet het geval was hoor. Heb toen bij 6, 7 en 8.5 week een echo gehad, waarbij gewoon alles goed was en ze in het ziekenhuis ook zeiden dat bruin verlies geen kwijt kan. Helaas hebben we toen bij de echo van 13wk gehoord dat het hartje bij 11wk en 1 dg is gestopt met kloppen. Uiteindelijk was een partientiele mola de oorzaak van die miskraam en had dat verder niks met het bruin verlies te maken wat toen een aantal weken daarvoor al was gestopt.

    Hopelijk heb ook ik je een beetje kunnen geruststellen, weet inmiddels na 2 miskramen ook hoe verschrikkelijk onzekerheid is.
     
  8. Brig22

    Brig22 Actief lid

    5 dec 2009
    221
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    bedankt voor jullie lieve reacties!
    Ik heb het gister weer even gehad.. en werd sjaggo en moe dus ben ff gaan liggen.. daarna was t weer over en voelde ik me ook weer een stuk beter! Die onzekerheid is echt lastig zeg:(.. denk wel steeds.. dit is anders.. t voelt nml ook anders.. en dit kindje kan het aan.. het is heel sterk dat gevoel. Maar ja we wachten maar af:)
     
  9. leyshena

    leyshena Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.959
    0
    0
    helpende niveau 2 in opleiding
    midden nederland
    ik heb vorige maand ook een vmk gehad...
    maar deze maand dus ergg veel bloed verloren...echt veeeeel
    de dokter zei dat dat nog van de miskraam kon zijn
    had jij dat ook ?
     
  10. Danjay

    Danjay Fanatiek lid

    3 dec 2009
    1.407
    1
    0
    smurfenland
    bruinvloed hoeft niks te betekenen, ik heb het tot 14 weken gehad en toch een mooie zoon op de wereld gezet maar ik begrijp je angst hoor!

    succes meid!
     
  11. Hopelijk is het inderdaad helemaal niks en zit het helemaal goed! Ik duim voor je!
     

Deel Deze Pagina