Ja, heb nog wel een beetje hoop hihi.. Ze is nog steeds erg druk in m'n buik dus wie weet denkt ze op een dag ik zal eens gaan draaien haha! Wat leuk dat jullie ook foto's gaan maken, zullen vast net zo leuk worden. Ben benieuwd..
Hey dames, Hier - ben net wakker ga zo ff wat eten en dan ga ik de was vouwen en nog een witte was doen, en dan voor dat ik dochterlief ga halen ga ik nog ff wat lekkers halen bij de franse bakker hier voor mij en manlief. Die neusgel doet goed zijn werk, jammer alleen dat ik hem maar 2x pd mag.. Daarnaast heb ik nog wel pijn van mijn oogkas, aangezien manlief tijdens 't slapen mij een x een elleboogje heeft gegeven. Franny - Je ticker staat er mooi op... Babystuff - Wat goed dat de baby je heeft gerustgesteld, komt allemaal goed. marye - Nog zo'n skatje, ze zijn leuk hoor spam maar raak... Lynette84 - Wat balen zeg. Heb je wel eens gedacht aan een voetmassage door een schoonheidsspecialiste die er in gespecialiseerd is, want sommige punten op je voet kunnen de bevalling bevorderen.. Eliesah - Die heeft te veel lol daarbinnen vandaar dat ze zo aan 't draaien is. Hopelijk gaat ze nog draaien en gaat ze gewoon indalen. Want anders? Gaan ze nog proberen haar te draaien of hebben ze dat niet gezegd.. Kussie - lekker naar je bedje & beterschap... Nou ga maar ff wat eten voor ik van mijn stokje ga hier, dat is ook weer niet de bedoeling... Lees jullie later shez
Wat fijn Shezze dat die neusgel zo goed werkt! Heerlijk als je dan weer goed slaapt , alleen een elleboog in je oog is wat minder hahaha.. Als ze dinsdag nog niet gedraaid is moeten we een afspraak maken bij de gyn en dan waarschijnlijk een draai-poging.. Ze is zo druk en beweeglijk maar draaien met dr hoofdje naar beneden ho maar haha. Nu al zo eigenwijs!
IK vroeg van de week volgens mij aan kleintje over een site met filmpjes, maar heb t gevonden.. Namelijk deze Bobolino.tv: videofilm en filmpjes over zwangerschap, bevalling, jou en je baby Wat is het trouwens rustig hier, kan ik weer laptoppen is het hier zoo rustig hahaha!
Wel even lekker dat het zo rustig is, kan ik het tenminste bijhouden stroopie, fijn dat nienke thuis is!! lijkt me erg moeilijk als je kindje in het ziekenhuis is en jij thuis! setti, ik smelt gewoon bij die foto's!! vooral die in dat jasje zooooooooooo schattig!! eliesah, balen dat ze nog niet gedraaid is! ik hoop voor je dat ze zich nog bedenkt!! ano, ik hoop met je mee voor je man!! en balen dat je zo'n last hebt van je buik. geen idee wat het zou kunnen zijn. Morgen dus weer naar het ziekenhuis, ben benieuwd. Ga er vooralsnog vanuit dat ik gewoon weer lekker naar huis mag. Hoop dat mijn bloeddruk gedaald is.
ff een vraagje voor de meiden die reeds bevallen zijn, welke maat kleertjes heeft je kindje nu het meeste aan?? ik heb namelijk het meeste in maatje 56 gekocht..
ZO ik ben weer bijgelezen. Heb geen puf om te reageren dus ik stroom gewoon hier weer in. Ben vanmorgen heerlijk bij de kapper geweest, geknipt, kleurtje erin, gewassen en in model gefohnt. Was heerlijk! Even 2 uurtjes voor mezelf. Daarna naar de hema. 2 dekbedjes voor de meiden gekocht en wat hempjes en onderbroekjes (wil van de zomer kijken of we kunnen beginnen met de zindelijkheidstraining en dan zijn onderbroekjes makkelijker dan rompers voor ze) En nu hadden ze nog kleine maatjes (86/92 is de kleinste en nu zelfs met luier nog veel te groot) ook nog voor allebei een leuk shirtje gescoord! Hebben jullie dat ook? Ik zie nog zoveel dingen die in huis gedaan moeten worden, maar ik kan gewoon niet meer. Ik ben zo moe!!
Shezze fijn dat de neusgel zijn werk doet. Wat zei je tegen je mannetje en bedankt voor de dreun au niet fijn hoor. Ano ik hoop dat het gaat lukken met zijn abbo kun je nu net niet gebruiken zijn al van die dure maanden:x Setti wat een geweldige foto's zeg en was het lekker om ff buiten te zijn? Kussiexx nog maals beterschap meid.. Chantal ik heb ook het meeste van 56 gekocht heb 2pakjes 50. Hier ik ben vreselijk verkouden aan het worden niet fijn meer tranen lopen me over de wangen. Hoop dat ik straks wel kan slapen.
Chantal ik heb ook veel in 56! Ons kleintje gaat waarschijnlijk toch geen 50 passen Al had ik daar wel wat spul van! Ik was zelfs bang dat 56 misschien niet zou passen Maar de VK heeft me gerustgesteld dat het hoogstwaarschijnlijk niet zoooooo groot wordt dat het meteen in 62 zou zitten
Pfff dacht dat mn vriend voortaan wel op tijd thuis zou zijn nu hij de komende weken in een loods werk in plaats van op de vrachtwagen.... Maar nu is hij nog niet thuis Ze moesten een trailer af hebben voor morgen omdat hij dan weer gekeurd moet worden ofzo en daar zijn ze vanaf vanmorgen 7.30 al mee bezig..... maar goed als deze af is dan komt hij waarschijnlijk voortaan wel op tijd thuis zoals vorige week en begin deze week... Maar ja ik heb nog steeds een bewaker naast me die me gezelschap houdt
Vk zei dat die van ons nu zoveel zou wegen.... Op de echo kwam uit dat vorige week ons kleintje 3521 zou wegen maar goed we zullen het zien als de kleine is geboren want ze kunnen het nooit met zekerheid zeggen... Maar het ligt qua benen en hoofd bijna helemaal aan het einde van de groeilijn! En met het buikje ligt het ook voor op gemiddelde.... Dus misschien wordt het dan wel een "lange" baby...
even meld plicht!! ben nog niet bevallen hoor. maar het gaat momenteel niet lekker ben ontzettend moe. vanmorgen bij de gyn geweest en ondanks de harde buiken en voorweeen nog geen ontsluiting alles zit nog potdicht helaas. kindje is wel een stuk rustiger vanmorgen kon de gyn het hartje ook niet goed vinden lag diep weg zei die. ik lag daar met zweet in mijn handen. ik kijk het even aan morgen en anders bel ik gewoon. moeten ze een ctg maken vind dit ook niks. vanavond even geshopt dochter moest nodig nieuwe shirts hebben. heb gelijk maat 104 genomen zit nu in 92/98 en er zit niet veel verschil in 92/98 dus met 104 kan ze even veder ze groeit ontzetend. maar pff wat is dat dan vermoeiend zeg. ik zweet me steeds te plures. oja ik heb trouwens slaappillen gekregen van de gyn omdat ik niet meer slaap snachts maar mag het niet gebruiken als ik alleen ben met dochter. dus dat wordt van weekend lekker uitslapen.
Kleintje zo zat het ik dacht al dat ik zoiets gelezen had van je maar wist het niet meer zeker. Is je mannetje al thuis ondertussen? Joepie ik hoop dat je heerlijk kan uitslapen het weekend kan je wel gebruiken nu. Dikke knuffel
Hier ook ff snel meldplicht. Voel me ook niet zo lekker. Vanmiddag toch nog ff de VK gebeld ivm de verhoogde bloeddruk van gisteren.. Had alles ff op een rijtje gezet en ben eigenlijk de laatste dagen ook niet meer zo fit, steeds hoofdpijn, misselijk en hou best veel vocht vast. Mocht gelijk ff langs komen voor nog een keer bloeddruk en nu was hij gewoon netjes.. gelukkig. Moet wel ff in de gaten houden of ik de beeb goed blijf voelen anders morgen ctg. Vk zei dat in het laatste gedeelte je de beeb elke 3 uur wel ff "moet" kunnen voelen. Ik duik mijn bed in en lees morgen bij.
Klinkt inderdaad heftig. Is het misschien ook mogelijk om tegelijk te voeden en te kolven? Of is er dan niet genoeg over voor de andere baby? Dat zou in ieder geval wat tijd kunnen schelen. Als ik me er teveel ongevraagd mee bemoei, dan moet je het maar zeggen, hoor, of gewoon naast je neer leggen!
Hey dames, Vanmiddag weer de neusgel opgedaan en heerlijk geslapen. Eliesah - Ja inderdaad nu al een eigen willetje, dat word wat straks hahaha.. channes - Hoefte niks te zeggen hij werd meteen wakker om zich te veronschuldigen. Goed h'e. Heb er nu dagen later wel last van... Joepie - Das 'n fijn vooruitzicht lekker uitslapen van het weekend..... Hier - Net mijn dochter gehaald nu wachten tot manlief thuis komt om te koken want lang staan is nu niet voor mij weg gelegd. We gaan zo spaghetti eten ff kijken of 't goed valt. Nou meiden lees jullie later, ff kijken wie er nog komt piepen... Groetjes shez
zo tis rustig hier.. Ligt iedereen te slapen of te bevallen, hahaha Nou ik ga iig slapen. Morgen om 9 uur naar de verloskundige...
Hier weer een slechte nacht gehad. Heb buikpijn en rugpijn. En ik ben heel onrustig. Zal vast niets te betekenen hebben.... Volgens mn vader ga ik vandaag bevallen maar ja ik vrees het niet hoor!
Goedemorgen! Hier voel ik me weer fit! Heb gisteren nacht goed geslapen en vannacht weer! Zo wil ik me vaker voelen!! Dan heb ik ook niet zo last van al die pijntjes enzo. Marye ik heb zowieso al respect voor je dat je borstvoeding geeft! Ik vind dat echt heel erg knap met twee kindjes en dan vooral als je nog zo weinig tijd voor jezelf overhoud. Dus diepe Respect voor jou hoor! Kleintje mijn vriend is nu juist in de laatste weken ook ontzettend vaak weg. Nu ik in mijn laatste weken zit is het ineens super druk op zijn werk..nu moet die dus ook weer morgen terug komen om te werken. Leuk is het niet nee. Joepie ik ga duimen op een super goed slaapweekend voor jou! Ik denk als je eenmaal de rust goed hebt gehad dat je daarna wel bevalt. Ik had dat namelijk bij mijn eerste dochter..ik was zo oververmoeid van al die voorweeën dat de verloskundige zei van hier heb je een slaappil en als je lichaam goed is uitgerust dan beval je. Dit was echt zo! Naatje80 hoop dat je je snel wat beter voelt. Ik voel die kleine trouwens echt niet iedere drie uur hoor..maar maak me verder geen zorgen want haar beweegpatroon is verder weer hetzelfde als normaal. Heb jij der al wat beter gevoeld? Anders idd toch maar even ctg. Shezze ik moest echt even kijken van uhh zo laat avond eten! Maar toen dacht ik oohja andere tijden hahaha. Heeft het gesmaakt? Funnyme ik hoop dat jij ook snel een paar goede nachten maakt. Is de buikpijn en rugpijn al wat weg getrokken? Zo ik ga straks even naar een verjaardag dus hopelijk regent het niet al te hard want ik moet lopend hahaha. Verder maar even zien wat we vandaag gaan doen. Groetjess