Buitenversiering

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Miran6, 2 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nijntje op de mac

    nijntje op de mac Actief lid

    20 jun 2009
    388
    0
    0
    ja dat is wel geheim, die slinger hangen we natuurlijk pas op als de baby er is :D:D
     
  2. Mirre

    Mirre Fanatiek lid

    4 jul 2006
    4.173
    4
    0
    Zwijndrecht
    Wij hadden met Dean een grote baby (verrassing van m'n partner die wilde het de hele wereld laten weten) Je moet er wel ruimte voor hebben, gelukkig hebben wij een soort oprit waar normaal 2 auto's staan en toen gewoon 1 en een voortuin.
    Voor het raam een naamslinger, aan de achterkant/tuin wit/blauwe balonnen.

    Denk dat het nu weer zoiets zal gaan worden....alleen hoeft de grote baby -wat mij betr- niet zo en mag het ook ietsje kleiner hihi maar ja mannen ;)
     
  3. Mirre

    Mirre Fanatiek lid

    4 jul 2006
    4.173
    4
    0
    Zwijndrecht
    En de slinger!

    Mirre
     
  4. nijntje op de mac

    nijntje op de mac Actief lid

    20 jun 2009
    388
    0
    0
    Wauw wat een megading, die baby! Tenminste geen last van nieuwsgierige buren ;) wel heel gaaf hoor!
     
  5. tummetje

    tummetje Fanatiek lid

    4 dec 2007
    4.270
    1
    0
    in mn holletje
    Ik maak straks zelf een levensgrote Woezel van hout, die met blokken aan het spelen is, en in die blokken staat ieder een letter van de naam.

    Verder wat zelfgemaakte raamversiering (staat een sneakje in mn album) en daar wil ik het bij laten... geloof dat manlief het tuinhek zelfs wil versieren :p Hij doet maar :p
     
  6. Miran6

    Miran6 Actief lid

    31 jan 2010
    322
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jullie wisten dus allemaal wat het zou worden ?? Wij weten dit dus niet en met zulke dingen is het wel een beetje een nadeel. Als je bevallen bent, en je besteld iets, duurt het toch wel een paar dagen voordat het binnen is ??
    Zit er ook aan te denken om familie in te schakelen, dat zodra het geboren is dat ze flink gaan shoppen en de boel gaan versieren. :) Van te voren wel een lijstje mee geven :D
     
  7. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Vorige keer hadden wij een ooievaar die naar binnen vloog, een bord met zijn naam en wat slingers.
    Nu gaan we alleen een raamsticker kopen, en wat ballonnen.
     
  8. Jacky78

    Jacky78 Fanatiek lid

    3 jun 2008
    3.425
    1
    0
    Wij hadden een nest (rieten mand) op een vlaggenstok gezet, hier een grote en een kleine ooievaarsknuffel erin. Deze in de muurhouder van de vlaggenstok geprikt en roze/witte balonnen eronder.
    Ook hadden we nog een 'hoera een dochter geboren'-slinger voor het raam hangen.

    Er hebben hier echt mensen voor de deur stil gestaan om naar ons ooievaarsnest te kijken.....
    Later hebben we er dus nog balonnen onder gemaakt.
     
  9. jewe

    jewe VIP lid

    16 feb 2009
    9.544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Wat een leuke dingen allemaal zeg.

    Die ooievaar in het nest vind ik echt heel origineel. Super leuk.

    De naam slinger van nijntje op de mac vind ik ook heel mooi gedaan.

    Ik ga zelf een krans maken voor aan de deur en de bedoeling is dat ik ook een bord voor in de tuin ga maken. Heb al wat leuke voorbeelden gevonden.

    Iemand misschien een idee hoe je een tekening op A4 formaat levensgroot op hout kunt krijgen?
     
  10. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
    Wij hebben via Bullby.nl een hele mooie raamsticker besteld met een kroontje met daaronder de naam van onze kleine....

    De rest van onze kleine voortuin zal hoogstwaarschijnlijk versiert gaan worden door schoonzusje + aanhang.. Waarschijnlijk zal er ook een ooievaar komen die door het raam naar binnenvliegt.. Die vind ik zooo leuk...

    Het liefst had ik een hoge paal in de voortuin gehad met daarbovenop een ooievaarsnest met een bord daaronder met daarop het woord landingsplaats. Op het moment dat de kleine is geboren plaats je op het nest een nep ooievaar... HELEMAAL LEUK! Helaas bij ons niet haalbaar omdat wij de voortuin volledig hebben bestraat...
     
  11. chantal84

    chantal84 Fanatiek lid

    17 apr 2008
    1.981
    2
    0
  12. giraf

    giraf Niet meer actief

    oei wat een leuke ideeen allemaal. Helaas kunnen wij niet zo veel, we wonen midden in de stad, dus we hebben geen voortuin.
    Ik denk dat we gewoon mooie slingers ophangen aan de binnenkant van ons raam.
    Die van die ooievaar in die vlaggemast is echt super!
     
  13. nijntje op de mac

    nijntje op de mac Actief lid

    20 jun 2009
    388
    0
    0
    Die ooievaar is ook geinig zeg! Was vandaag toevallig in een speciale feestwinkel, heppiestore heet die. Die hadden echt hele gave dingen, vooral heeeeel veel soorten ballonnen. Ze hadden ook een mega ballon met helium met daaronder een mandje speciaal voor geboortes, kostte wel 45 euro alles bij elkaar.

    @jewe: met carbonpapier kan je tekeningen overtrekken, of anders eerst de achterkant van je A4 dik insmeren met houtskool, zodat het afgeeft op je hout als je het overtrekt... Of je kan de onderdelen van je A4 plaatje in stukjes knippen als een puzzeltje en dan kan je de onderdelen makkelijk overtrekken op het hout?
     
  14. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Ik zie hierboven een foto met een nest met het bordje landingsbaan,, zoiets zag ik laatst bij ons in de buurt:

    Een nest met een bordje pas op landingsbaan en een weekje later stond er op het nest een ooievaar en stond er een bordje met de babynaam bij.

    Dit vond ik zooooo leuk!!
     
  15. zustertje

    zustertje Niet meer actief

    Mijn zwager en schoonzus hadden een giga pak beschuit met muisjes met hoera een meisje er op.
    Echt super leuk en dat was net iets nieuws volgens het verhuur bedrijf.
     
  16. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Ow dat lijkt me ook erg leuk, heb je daar geen foto van???
     
  17. guusje2001

    22 apr 2008
    56
    0
    0
    Valkenswaard
    ik was bij mijn dochter in december uitgerekend. En toen heeft mijn peettante met mijn peetoom een ooievaar van 2 meter hoog gemaakt, gelast van ijzer en daaromheen kerstlampjes. En hij kon dan aan het huis gehangen worden. (wij hebben geen voortuin)
     

Deel Deze Pagina