Late november 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Ringeding, 12 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Susan nee haha ik geef spullen aan me nichtjes en dat mogen zij verkopen en het geld ook houden, nee vind dit wel grappig eigenlijk. Mijn vader is ook een handelaartje dus zit een beetje in de genen.
    Alles goed dus met Sophie, fijn hoor!!
    Volgens mij is ze wel de slankste van hier of niet?
    Maar een pond is prima hoor, zoiets groeit Britt ook per maand.
    Wat jij zegt over die tampon dat heb ik dus ook, gebruik dus alleen maandverband op het moment, met sex eigenlijk geen last.
    Raar eigenlijk als je bedenkt dat je een ks hebt gehad, maar zal wel hormoontechnisch zijn denk ik zo...

    Rianne wat goed zeg van Lieke dat ze op haar zij draait!
     
  2. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Oh ja ben dinsdag voor het eerst naar de kinderfysio geweest en ja ze heeft een achterstand opgelopen ook omdat ze zo ziek is geweest maar het is nog niet echt heel erg ernstig.
    Heb oefeningen meegekregen en oefenen maar!

    Ze vond wel dat Britt heel veel brabbelt voor haar leeftijd, dus die zal later ook wel de oren van mijn hoofd afkletsen net als Amy haha
     
  3. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    @Susan
    Thx voor je antwoord! Mijn man heeft hooikoorts :( maar niet heel erg ofzo. Denk dat ik toch langzaamaan ga beginnen met 4 maanden!

    @Rianne
    Voel je je al wat beter?
    Wat goed dat ze op der zij ging liggen. Zul je altijd zien dat ze het daarna niet meer doet :)
     
  4. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    @Lafo
    Succes met de fysio voor Britt!
     
  5. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Thanks Amore, weer lekker aan het werk??

    Het is rustig hier meiden, wel makkelijk bijhouden hihi

    Ik ga zo naar de kinderboerderij met mijn meiden
     
  6. Ringeding

    Ringeding Bekend lid

    14 jan 2009
    646
    0
    0
    moeder
    Alkmaar
    Zeker rustig hier.
    Ik ga zo met Rosanne naar het CB, zit in nieuw gebouw dichter bij ons huis.. altijd handig hihi. Daarna even een jasje terugbrengen naar de winkel die te klein is.

    Veel plezier bij de kinderboerderij
     
  7. riannetja

    riannetja Actief lid

    24 mrt 2009
    192
    0
    16
    voel me gelukkig weer beter vandaag.
    Lieke heeft gisteren voor het eerst na de fles van 7 uur een half uurtje in haar bed geslapen!!! Normaal krijst ze de hele buurt bij elkaar, maar gisteren was ze waarschijnlijk zo moe dat ze toch een half uurtje heeft geslapen... Het begin is er :)

    Verder eigenlijk nog niets nieuws te vertellen :)
    Vandaag wordt het weer lekker weer... dus ga lekker aan de wandel, Heerlijk!!
     
  8. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Amore, nog een maandje wachten dus... :)

    Ringeding, ben benieuwd hoe Rosanne is gegroeid!

    Lafo, veel plezier bij de kinderboerderij!

    Rianne, zeker lekker weer vandaag dus een wandeling is nu goed te doen! En bravo Lieke!!! Eigen bedje slaapt ook lekker en hopelijk heeft Lieke dat nu ook door ;)

    Sophie heeft weinig last gehad van de prikjes. Was hartstikke lief: niet huilerig/hangerig, geen verhoging maar gewoon lekker geslapen! Ga haar zo haar flesje maar geven want om 12.45uur gaan we naar de kapper (voor mij dan hoor :D)...
     
  9. Ringeding

    Ringeding Bekend lid

    14 jan 2009
    646
    0
    0
    moeder
    Alkmaar
    net bij het CB geweest. Rosanne doet het goed. stijgt in haar eigen lijntje. rosanne weegt 5720 gram en is 59,5 cm lang
     
  10. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    Hey meisjes

    Ik moet even wat kwijt. Volgens mij komt Elena ook in de "ik wil bij mama zijn-fase". Dinsdag bij mijn schoonmoeder was het veel huilen, mijn schoonmoeder dacht dat ze der dag niet had. Alleen thuis bij mij was alles prima! Lekker kletsen en lachen! Vandaag is ze bij mijn ouders, was het ook weer meer huilen dan normaal. :(
    Ik vind dat zo moeilijk!! Het liefst ging ik Elena nu ophalen en nooit meer werken! Nou weet ik ook wel dat dat niet kan, maar toch.. Ik voel me dan zo'n slechte mama...

    @Lafo en Rianne
    Geniet lekker van het mooie weer!

    @Susan
    Wat lekker dat Sophie weinig last had vd prikjes! Wat ga je doen bij de kapper?

    @Ringeding
    Fijn dat Rosanne het zo goed doet!
     
  11. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Amore, ik snap je helemaal hoor! Wellicht zit Elena in een sprongetje?? (denk dan de 12 wkn sprong) En helaas is het niet anders maar moeten wij mama's ook weer werken maar ik zou het, net als jij denk ik, helemaal niet erg vinden om alleen maar met Sophie bezig te zijn de hele dag :D Het komt uiteindelijk allemaal goed hoor... Het is voor Elena ook even wennen om niet mama boven haar te zien 'hangen' maar opa en oma.

    Net terug van de kapper. Heb alleen even laten knippen. Achterkant in lekker veel laagjes en pony een stukje korter! Laatste keer was 27 november!! (schaam schaam) Moet echt vaker........................maar vergeet het omdat ik altijd mn haar in een staart draag. :)

    Ik ga maar ns wandelen buiten met de hond en Sophie! Sophie heeft zich keurig gedragen bij de kapper! geen kik gegeven en lekker in slaap gevallen uiteindelijk. Nu dus maar meteen wandelen en dan om 14.30 uur weer haar flesje....... (en dan is de halve dag alweer om!)
     
  12. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Amore ach gut, ik snap het meid, maar hoe rot het ook klinkt ze moet er even doorheen, nu natuurlijk weer andere mensen dan gister maar straks raakt ze daar ook steeds meer gewend aan en gaat het beter, heus!!

    Rianne niet in haar eigen bedje willen slapen, poeh...dat is lastig!
    En 's nachts dan??
    Hier slaapt Britt tot 12.00 in haar eigen bedje als ik 's ochtends niks heb en daarna ligt ze gewoon beneden in de box of in de schommel/wipstoel.

    Susan wat fijn dat Sophie geen last had van d'r prikjes!!

    Ringeding netjes hoor van Rosanne, blijft een klein poppeke geloof ik!

    Hier terug van de kinderboerderij, vond het toch wel koud brrrrr die rotwind.
    Maar Amy vond het allemaal geweldig, weer een paar cavia's kunnen redden uit Amy d'r handjes, die is nergens bang van en wil dus alles oppakken en aaien op haar manier...

    Andere vriendin kwam ook net langs, een van de weinige kinderloze vriendinnen maar dat gaat geloof ik niet lang meer duren hihi
     
  13. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Lafo, leuk middagje gehad dus, zo te horen!

    Hier lekker gewandeld met Sophie en Joep (de hond)! Voor het eerst met zn 3tjes want onze hond wil nog wel ns trekken aan de lijn. Nu hij een tuigje om heeft, gaat het stukken beter en het ging dan ook perfect!!! Kan nog ff snel een beginnetje maken met mn salade en dan Sophie het flesje maar geven :D

    Het is stil hier trouwens...
    (het is zeker te merken dat Manon is begonnen met werken ;))
     
  14. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ja haha idd Sophie, Manonn hoe gaat het met je???????

    Ik moet zo ook nog de deur uit, boodschappen doen, maar alles is hier in ruste heerlijk!

    Kapper, ik ga maar 1x in het halfjaar.....dus kan nog erger Susan hihi
     
  15. riannetja

    riannetja Actief lid

    24 mrt 2009
    192
    0
    16
    GRRRR moet echt ff wat kwijt hoor...
    Kreeg vanmiddag een bekeuring op de mat. Maar die is echt niet van ons!!!
    We zouden rechts hebben ingehaald waar dat verboden is. In Velsen. Wist bij god niet waar dat lag, dus ff opgezocht. 180 km hier vandaan!!!
    Ik gebeld om foto op te vragen, maar die was er niet. Een motor agent had het geconstateerd. Moest ik maar in beroep gaan. Nou dat ga ik zeker doen. Vriend was die dag met de auto naar het werk, nog geen 30 km hier vandaan. Heb hem gebeld en gevraagd of hij de auto misschien had uitgeleend, maar ook niet. Dus of het kentekennummer is verkeerd genoteerd, of er rijd iemand met hezelfde kentekennummer rond als ons.
    Bah, baal hier zo van he. Weer zo'n gedoe. En nog maar afwachtten of we ook "winnen". 't wordt waarschijnlijk toch hun woord tegen de onze.

    @ Lafo: Lieke slaapt verder wel heel goed in haar bedje hoor. Alleen na de fles van 7 uur wil ze er niet in. Dan gaat ze echt keihard huilen, en soms raakt ze zelfs helemaal overstuur. Ze slaapt dan meestal maar bij ons op de arm op de bank. Maar probeer het elke dag weer om haar toch in bed te leggen.

    @ Suzan: Lekker met z'n 3en gewandeld. leuke naam van je hond:) Onze hond heet ook zo! :) En hier hetzelfde met de hond, lekker trekken. Hebben nu ook een tijdje een tuigje, en dat loopt echt stukken beter.
    Weer lekker bij de kapper geweest dus. Ik ben na de bevalling ook pas 1 keer weer geweest, dus schaam je niet :)
    Fijn dat Sophie geen last heeft gehad van de prikjes! Houden zo :)

    @ Ringeding: Alles was dus weer goed bij het CB. Fijn!! En wat is Rosanne een lekker klein ding nog. Lieke is een maand jonger en maar 200 gram lichter. Maar zolang ze het goed doet is het prima toch?? En ze worden al veel te snel groot.
     
  16. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Rianne, wat ontzettend irritant van die boete!! Maarre, zij kunnen toch ook niet bewijzen dat jullie het zijn als ze geen foto hebben? Enne, jullie wonen er 180 km vandaan!!! Dussssss, als je logisch nadenkt................maar gedoe heb je er wel van ja. :(

    En jullie dus ook een Joep!! Wat voor soort hond is het? Wij hebben een (zwarte) labrador, echt een schatje, en met het tuigje trekt jullie hond dus ook minder? Fijn ding he?!
     
  17. loontje24

    loontje24 Niet meer actief

    @amore: Wil ff snel zeggen dat het hier hetzelfde is hoor. Vandaag alweer krijsen bij opa en oma... En bij mij is het helemaal goed. Bij papa is het ook mis. Ik ben laatst ff beneden gebleven om te kijken hoe het ging met papa in badje, maar jeee dat was echt krijsen!! Toen ik boven kwam was het goed. Ik denk idd ook een sprongetje of een fase. Het is wel lastig idd en ik wil hem dan ook het liefst nie alleen laten, maar je moet soms he.. Hopen dat het snel voorbij gaat!

    Liefs
     
  18. riannetja

    riannetja Actief lid

    24 mrt 2009
    192
    0
    16
    @ suzan: Onze Joep is een engelse bulldog. we hebben ook een zwarte labrador die heet Balou
    Wij hebben voor Balou een U-lead tuig, is een (diervriendelijke) anti-trektuig. Vind het echt een ideaal ding. Kan nu zelfs met 2 honden met de kinderwagen lopen. Dat had ik nooit kunnen dromen :)
     
  19. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    Ahh thx voor jullie lieve reacties meissies. Laten we idd maar hopen dat het snel minder wordt. Dat het bij mama het leukst is mag natuurlijk wel blijven :) maar ik wil niet dat ze ergens anders doodongelukkig is!!

    Ik ga snel doorwerken!
     
  20. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Zo Rianne, ook nog 2 honden!!! Hoe gaat dat dan als je werkt? Waar gaan die hondjes naartoe? Ik ken geen U-lead tuig! Wij hebben er 1 van Hunter... Is dat hetzelfde als die van jullie?
     

Deel Deze Pagina