December 2006 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Otje, 1 dec 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. keizerin

    keizerin Niet meer actief

    @Lola Wessel kreeg krampen van Nutriton dus ik ben er gelijk mee gestopt.
    Ik heb over 2 flessen maar anderhalf schepje gebruikt dus hier staat een heel pak voor niks te staan.
     
  2. lies32

    lies32 Bekend lid

    26 jan 2007
    636
    0
    0
    Amsterdam
    Bij ons werkte de nutriton prima; Thijs spuugde erg veel en nu bijna niet meer. Ik doe op 150 cc twee schepjes, maar ga ook nog maar eens kijken wat hij met 1 schepje doet....

    Ik twijfel erg over het babyzwemmen. Uit onderzoek is gebleken dat babies die aan babyzwemmen hebben gedaan, een 30% grotere kans hebben op astma. Vind ik toch wel veel. Ik ga wel een keer met mijn cursus "bewegen met je baby".

    Veel plezier morgen! Het zal wel stil worden hier op het forum.....
     
  3. debbie1988

    debbie1988 Fanatiek lid

    6 nov 2005
    1.608
    0
    0
    Thuismoeder + Oppasmoeder
    amstelveen
    MEIDEN NIET VERGETEN MORGEN CAMERA MEENEMEN! MOETEN WEL VEEL FOTO'S GEMAAKT WORDEN NATUURLIJK EN ALLEMAAL AAN ELKAAR DOORSTUREN HE DIE FOTO'S, ZODAT IEDEREEN ALLE FOTO'S HEEFT. IK ZET ZE NAMELIJK OOK OP ME SITE, LIJKT ME ERG LEUK DUS NIET VERGETEN JE CAMERA!
     
  4. slingding

    slingding VIP lid

    9 apr 2006
    5.425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    nee staat al klaar net als de rest van de volksverhuizing
     
  5. duikster

    duikster VIP lid

    13 nov 2005
    5.714
    73
    48
    vergeet je kolf maar niet Slingding!
    maar serieus wat nemen jullie allemaal mee?

    Karin
     
  6. Wat neem ik mee naar de meeting:

    -baby (lijkt me het belangrijkste...)
    -maxi cosi
    -kinderwagen
    -luiers
    -rompertje
    -reservekleding (mocht Jasmijn toch weer gaan spugen...)
    -kolf (en batterijen!)
    -flesjes
    -flessenwarmer
    -poedermelk
    -babydoekjes
    -crème
    -slab
    -spuugdoekjes
    -camera
    -geld (ook niet onbelangrijk...)
    -lippenstift
    -autopapieren
    -PARAPLU!

    Vergeet ik nu nog wat?

    O ja, en Otje en Koen... ;) !

    Inderdaad een hele volksverhuizing!
     
  7. setje

    setje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    1.989
    0
    36
    Hoevelaken
    :D Hallo,

    Ik heb lekker boerekool gegeten vandaag alla mama! Ik maak het nooit zelf, want op de een of andere manier is het dan nooit te vreten ;)

    Saskia, gefeliciteerd! Dat is super snel zeg! Ik vond dat wij het al snel deden (3 weken). Maar lekker hoor, heb je die zorgen iig niet meer!

    Daphne, wat fijn dat de krampjes minder worden! Het is ook zo zielig he!?

    Lola, lekker loos dus weer als de oprit nog niet goed is.... :rolleyes:

    Slingding, ikke vind nijntje ook zo leuk...

    Molly, balen zeg dat Dain zo last van de gyros heeft gehad! Misschien toch maar ff opletten met wat je eet, het is uiteindelijk zielig voor hem én voor jullie...

    verder weet ik het ff niet meer...

    iig heeeeeeeeeel veel plezier morgen! We horen wel hoe het geweest is!

    groetjes Lisette

     
  8. Setje, jij veel sterkte gewenst morgen...
    We zullen aan je denken...

    Vales, jammer dat je niet naar de meeting komt. Dan had je het pak kunnen verloten... ;)
     
  9. duikster

    duikster VIP lid

    13 nov 2005
    5.714
    73
    48
    Setje sterkte morgen.

    Lola: pfff...
    ik ben zo blij dat ik mijn kolf thuis kan laten... Heb de voeding gewoon bij me en dat scheelt veel zie ik (geen flessenwarmer, poeder etc.)
    Ik heb mijn luiertas klaargezet met schone kleertjes, luiers, doekjes en een camera. Nu nog Nick morgen mee , wagen en cosi en dan ben ik een heel eind denk ik....

    O ja ik vond die opmerking van geld wel handig....

    Zie jullie morgen....

    Karin
     
  10. slingding

    slingding VIP lid

    9 apr 2006
    5.425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    vergeet vooral ook geen reserve batarijen voor de foto camera's
    verder heb ik het zelfde lijstje als lola incl. kolf enz. alleen neem ik geen flessenwarmer mee (leen ik wel van lola dat weet ze aleen nog niet)
    met de trein is het al zo'n gesjouw.

    lola neem ook babydoekjes mee!
    (stond niet op je lijstje!)
     
  11. Feitkifkim

    Feitkifkim Actief lid

    20 jun 2006
    378
    0
    0
    Mogen we daar geen borstvoeding geven dan?

    Omdat jullie een kolf meenemen?

    Ik heb er ook zin in...

    Groetjes Kim.
     
  12. debbie1988

    debbie1988 Fanatiek lid

    6 nov 2005
    1.608
    0
    0
    Thuismoeder + Oppasmoeder
    amstelveen
    Ik weet nog niet wat ik meeneem zoieso Thijmen natuurlijk, Maxi-Cosi, Kinderwagen, Luiers, Luierdoekjes, Speen en Reserve Speen, Flesje, Potje met voeding (heb verdeelbakje waar poeder voor 3x gescheiden in kan), Tutpopje, Luiertas, Schone kleding, Hydrofieldoek, Spuugdoekje, Me camera en flesje water voor de voeding, maar die moet ik even halen bij de bezinepomp. Ik heb echt heel erg veel zin in morgen, zie jullie en noralien tot morgen ochtend. Ben echt heel blij dat ik mee kan rijden, ik moet trouwens nog wel even pinnen.
     
  13. Molly

    Molly Fanatiek lid

    4 dec 2005
    1.456
    0
    0
    Meiden, heel veel plezier morgen, ik zal aan jullie denken! Wel jammer hoor dat ik de meeting moet missen, had jullie en de baby's ook graag in het echt gezien!

    Vanavond hebben we de baby massage gehad, was echt leuk en Dain vond het ook lekker, dus gaan we iedere dag oefenen! Hij was ook zo vertrokken, over een half uurtje geef ik m nog een flesje gekolfde melk en hopelijk is ie zo ontspannen dat ie morgen pas om 7 uur wakker wordt ofzo.

    setje, heel veel sterkte morgen.
     
  14. Ayla

    Ayla Fanatiek lid

    29 dec 2005
    1.049
    0
    0
    Kim je mag overal bv geven er is niemand die je dat mag verbieden nl! Die kolf hebben ze nodig omdat ze fulltime kolven, en niet live voeden.

    Heel veel plezier morgen, en het is geen ramp als je wat vergeet dat is het voordeel als je met andere moeders afspreekt er is altijd wel iemand die doekjes of een luier voor je heeft ;)
     
  15. slingding

    slingding VIP lid

    9 apr 2006
    5.425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    goede morgen,
    ben al vroeg uit de veren en zit e kolven.
    werd om 5.30 wakker en voelde al leegloop dan slaap je niet meer en lig je te denken of je alles wel hebt ingepakt enz.
    ga om 8.30 de deur uir dus ik had er toch om 7.00 uur uit gemoeten.
    tot zo dames!

    Voor de achterblijvers niet te veel tikken he?
    anders moeten wij met z'n allen zoveel lezen.

    en alaya bedankt over de uitleg over het kolven
     
  16. noralien

    noralien Fanatiek lid

    7 jun 2005
    2.734
    1
    0
    Wormerveer
    Hallo allemaal,

    Ik ben nu idd al een week of twee niet meer op het forum geweest (hield het niet meer bij, zo snel gaat het). Er is wel héél veel bijgekomen nu.
    Heb snel ff op de laatste pagina gekeken en zie dat iedereen zich verheugt op de meeting van vanmiddag.....IK OOK!
    Lijkt me zooooo leuk!
    Als ik iedereen ontmoet heb ga ik tóch proberen het weer bij te houden; lezen en reageren. Is wel zo leuk als je er gezichten bij hebt.
    Voor degene die ook naar de meeting komen.....tot vanmiddag.
    Ik ga Debbie en Thijmen eerst ophalen en zie jullie dan op het CS.

    Groetjessss Noralien


    P.s. Ik wil ook zo'n leuke banner en ga vanmiddag uitvinden waar/hoe jullie die hebben laten maken/gemaakt ;)
     
  17. debbie1988

    debbie1988 Fanatiek lid

    6 nov 2005
    1.608
    0
    0
    Thuismoeder + Oppasmoeder
    amstelveen
    Goedemorgen,

    Jeetje dit is wel ff vroeg voor mij hoor, maar heb het er zeker voor over. Ben nu even aan het voeden, ga dan even wat strijken en ga dan me tas klaar maken enz.. Zoals jullie al begrepen hebben komt noralien mij ophalen, ze is om 11.30 bij mij. Dan moet ik nog even geld pinnen en langs een bezinepomp flesjes water halen voor thijmen zijn voeding, is namelijk makkelijk opwarmen en klaar.

    Ik zie jullie straks, heb er echt heel veel zin in. hopelijk zijn de baby's een beetje vrolijk, maar dat zal wel als ze elkaar zien hoop ik.
     
  18. slingding

    slingding VIP lid

    9 apr 2006
    5.425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    nou ik ben nu ook aan het voeden.
    ik ga over een half uurtje op pad.
    eerst naar daphne en dan gaan we met de trein!
    tot zo!
     
  19. Otje

    Otje Fanatiek lid

    10 apr 2006
    4.703
    0
    36
    We hebben een heerlijke nacht gehad! Koen kreeg om 22.30 zijn fles en werd om 4.30 uur wakker. Speentje erin en meneertje heeft nog geslapen tot 6.45 uur! Dus om 7 uur de fles erin. Geweldige nacht. Koen, ga zo door! :D

    Jaaaa! Ik heb er zin in vanmiddag!
    Molly en Vales: Jammer dat jullie niet mee kunnen
    Noura: Jammer dat je geen oppas kon vinden. Mocht het onverhoopt toch nog lukken dan kom gezellig naar Utrecht he!

    Ik ga zo maar eens douchen en spullen klaarleggen. Lola is om 10 uur bij mij. Dan doen we nog even Jasmijn en Koen voeden en dan rijden we aan.

    Tot vanmiddaaaaaaaaaaaaag!

    Gr Otje
     
  20. debbie1988

    debbie1988 Fanatiek lid

    6 nov 2005
    1.608
    0
    0
    Thuismoeder + Oppasmoeder
    amstelveen
    veel succes zo met de trein, tot straks
     

Deel Deze Pagina