Mijn meisie heeft vandaag voor het eerst mama gezegd. Ben helemaal in love.... Niet mamamamama maar echt mama en niet 1 keer maar de hele middag door. Echt naar me kijken en dan mama zeggen. Zo lief... moest het effe kwijt.
Ahhhh, wat lief!!!! Kan ook niet wachten op dat moment. Maar als ik nu met hem probeer te oefenen (mama, zeg eens mama schat ), dan kijkt hij me echt nog super glazig aan .
Wat lief! Hier zegt ze wel bah haha! Als ik zeg dat iets vies is of als ze er niet aan mag komen. Mama ben ik haar nu ook aan het leren, nouja ik probeer het.
Hier zegt ze het sinds dit weekend bewust tegen mij. Zoooo zoet. Ook 's morgens als ze wakker is. Mijn vriend lacht zij een ongeluk (ze sil dat jij komt hoor...)
ooh wat lief! ik ben het mijn kleine man nu ook aan het leren. Hij kijkt mij dan vaak lief aan en zegt vervolgens baba. hahaha, nog even oefenen jongen!
Hier nog iemand jaloers!! Haha, ze zegt hier op haar manier vanalles, behalve mama...zal toch wel een keer komen???hihi