Sorry een genante vraag

Discussie in 'De lounge' gestart door babs81, 23 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama van Marit

    mama van Marit Niet meer actief

    dat spul verstoord de zuurgraad van de vagina.
    Verder is het totaal overbodig en heeft het helemaal geen nut. Zonde geld.
     
  2. CherryAyden

    CherryAyden Niet meer actief

    Ik heb er ooklast van gehad, een aantal jaar geleden en nu nog steeds heel af en toe. Bij mij kwam het doordat ik soms best zweet en dan ook tussen mijn benen. Wat ik toen deed was van die vochtige doekjes voor de vagina gebruiken. Elk uur ging ik naar het toilet om mezelf schoon te maken en de geur weg te halen zeg maar. Ook deed ik twee keer per dag een schone onderbroek aan. Ik was toen wel een stuk dikker en sinds ik ben afgevallen is het minder geworden...maar of dat er wat mee te maken heeft weet ik niet!

    Maar die doekjes en schoon ondergoed hielp dus erg goed. Ik begrijp volkomen waar je mee zit. Ik schaamde me ook heel erg als ik in de klas zat en mezelf ineens rook! Maar ik weet zeker dat je er een oplossing voor zult vinden, is het niet door de tips die je hier krijgt dan is het door de huisarts.

    Ennuh je echt niet schamen om daar aan te kloppen, hij of zij heeft waarschijnlijk alle onsmakelijke of rare dingen al gezien of geroken, dan zul jij nog wel meevallen ;). Bovendien is het gewoon hun werk!!
     
  3. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Je moet echt even naar de huisarts gaan, want buiten dat het een schimmelinfectie kan zijn, wat de andere meiden ook al zeggen, kan het ook een soa zijn en als dat het geval is, kun je nog een risico op onvruchtbaarheid lopen ook. Dus ik zou me echt even over mijn angst heenzetten en je ha een bezoekje brengen!
    Succes meid!
     
  4. Lientjelove

    Lientjelove Niet meer actief

    Ik had hetzelfde.... :D
     
  5. Minyaweth

    Minyaweth VIP lid

    20 aug 2006
    9.082
    1
    0
    Overijssel
    Of het echt slecht is, of goed is... tja... ik durf daar zelf geen antwoord op te geven. Het verstoord alleen de natuurlijke zuurgraad van je vagina en daarbij ook de mogelijkheid dat je vagina zichzelf reinigt. In die zin is het dus wel 'slecht'...
     
  6. Maddie

    Maddie Fanatiek lid

    15 sep 2009
    1.391
    184
    63
    Het hoge Noorden.
    Raad je ook aan om naar de HA te gaan!
    Hij/zij zou je het beste kunnen helpen! :)
     
  7. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Vaak is het een bacteriele infectie, heb het zelf ook een paar keer gehad ondanks dat ik doktersassistente ben en precies weet hoe af wat betreffende het verzorgen van de vagina (met water spoelen, geen lactacyd, spoelen en plassen na de sex, katoenen ondergoed etc). Hoop dat je er snel vanaf bent en niet schamen hoor ;)
     
  8. draak86

    draak86 VIP lid

    7 mrt 2008
    5.427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    ik gok op een bacteriele infectie. Daar krijg je meestal zo'n een '' vissige'' lucht van. Dus, hop naar de HA. Bedenk dat je met 15 min weer buiten staat.
     
  9. babs81

    babs81 Niet meer actief

    precies... die hele handdoek is niet te harde.. en die pielemuis... nee nergens geen last van;)
     
  10. babs81

    babs81 Niet meer actief

    en een uur later kom ik hem bij mijn buren tegen;)
     
  11. gelukkig

    gelukkig Fanatiek lid

    27 nov 2008
    1.773
    3
    38
    sociaal pedagogisch werker
    PIELEMUIS, tja hoe noem je het anders? ahah Heb er wel even over na moeten denken hoe ik hem moest noemen hoor!!!

    Maar ik zou echt even naar de huisarts gaan. Ze heeft bij mij toen even gekeken (zonder eendebek) en verder niet. Ik heb er ook zeker een jaar mee gelopen, maar toen ons sexleven bijna op 0 stond door de stank en de zomer voor de deur stond, en ik me dus niet met die lucht in me bikinibroekje op het strand zag verscheinen heb ik toch maar eens aan de bel getrokken bij de huisarts. En achteraf dacht ik, dit had ik dus veel eerder moeten doen.
     
  12. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    :( Hoe bedoel je?

    En wat je je ook moet bedenken: die huisarts is veel gewend he en wie weet hoeveel dames er per dag komen met een schimmelinfectie, met het schaamrood op de kaken. Ik zou gewoon zorgen dat je lekker gedouched en gewassen bent van onderen en als je dan bij de arts met de benen wijd moet, dan zeg je dus dat je gedouched bent en nog steeds ruikt. En ik denk echt niet dat de huisarts zegt: "Gatver, wat stink jij". Gewoon doen. Dan hoef je je naar je schimmelinfectiekuurtje ook niet meer onzeker te voelen, want dan is de geur weg. ;) Succes met je bezoek aan de huisarts.
     
  13. Bolly

    Bolly Fanatiek lid

    27 sep 2009
    2.125
    0
    0
    eigen onderneming
    zuid holland
    tochhh even naar de huisarts meis

    denk dat je een schimmeltje hebt, dan ga je heel vies ruiken beetje vissig. krijg je gewoon een enorme zet pil voor de vagina mee hup erin en binnen elke dagen ben je er vanaf.

    1 : je ruik vies
    2 : je wit vloed in veel en korreling wit
    3 : jeuk
    4 : rode vagina lippen

    let wel op als jij het hebt heeft hij het ook jullie moeten tegelijk behandeld worden anders steek je elkaar weer aan.

    klinkt misschien vreemd maar hoe ruikt de sperma van je vriend want hier kan het ook aan liggen. stel je man eet te pittig dan ga je dat echt na het vrijen ruiken en kan je vagina echt vies ruiken.

    wij hebben dit gehad namelijk,, bleek dat mijn man teveel melk producete dronk.

    xxx gewoon naar de HA gaan dit zien ze zoveel
     
  14. LadyZorra

    LadyZorra VIP lid

    6 mrt 2007
    10.048
    5
    38
    Echt even naar de HA.

    Ik heb een collega gehad die een keer vergeten was haar tampon eruit te halen, dacht dat ze dat al gedaan had en heeft er toen nog 1 achteraan gestopt. Die gewoon eruit gehaald enz.
    Na een tijdje ging dat natuurlijk heel erg stinken, zij dr zus gebeld en die heeft gekeken. Bleek er dus nog een tampon in te zitten. Zou dat kunnen????
    (sind ik dit verhaal ken, ben ik zo bang dat het mij ook overkomt, dat ik het wel tig keer check hahaha)
     
  15. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ach joh, zo´n vislucht valt vast niet op aan zee :p
     
  16. InLove

    InLove Fanatiek lid

    11 dec 2009
    3.707
    0
    0
    idd ff je schaamte opzij zetten en naar de huisarts. Ik heb er de eerste keer ook lang mee gelopen en uiteindelijk gegaan.
    Na t vertellen van de klachten heeft ie niet eens gekeken, meteen receptje en hoppa paar dagen later was t weg!
     
  17. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    Ik lees in je onderschrift dat je al twee keer bevallen bent? Dan moet een uitstrijkje (als dat al nodig is) toch een 'lachertje' zijn ;) En ja, je HA ergens tegen komen, hij/zij heeft echt geheimhoudingsplicht hoor en kijkt heus niet anders naar je waneer hij/zij een uitstrijkje van je gemaakt heeft.

    Zelf heb ik het ook een keer gehad. Mijn HA stelde vast aan de hand van mijn klachten (dus geen uitstrijkje!) dat het inderdaad een infectie of verstoorde zuurtegraad moest zijn. Hij schreef mij toen BIO-FEM Active Gel voor, en als dit niet hielp zou ik echte medicijnen krijgen. Deze Active Gel is ook gewoon zonder recept bij de apotheek en bij de Etos te krijgen. Zelf was dit voor mij de oplossing en was ik er binnen een week vanaf.

    Succes!
     
  18. Giltje

    Giltje Niet meer actief

    Ik heb gehoord als je je zelf te grondig daar wast dat je daar gaat ruiken, dus als je je zelf 3x perdag of vaker gaat schoonmaken, gaat het dus stinken dat is wat mijn zuster me hebt verteld (de ex van haar vriend scheent het ook heel erg te hebben) dus weet niet of het echt zo is, maar ik zou naar de ha gaan :)
     
  19. Andrea001

    Andrea001 Bekend lid

    9 jan 2006
    932
    0
    0
    in de zorg
    Ik zou de assistente bellen en het verhaal uitleggen. Meestal is dat al genoeg om een receptje te krijgen.
     

Deel Deze Pagina