Jaaaaaaa het mooie weer is gearriveerd! Nog even en we moeten weer smeren. Omdat mijn dochter een nogal gevoelige huid heeft zoek ik iig iets parfumvrij. Ook wil ik dat het makkelijk te smeren is en niet plakt. Hebben jullie tips of ervaringen?
Ik lees even mee, ik heb nog een nieuwe tube zwitsal staan maar ik wil geen chemische zwitsal meer gebruiken op zijn huidje.
Werk in een drogisterij en toevallig gister cursus gehad van een cosmeticamerk, ook de zonproducten. Het merk is Collistar en het heeft een zonlijn voor de gevoelige huid, zonder parfum, alcohol, noem het maar op! Collistar - Cosmetics made in Italy Smeert lekker en trekt goed is, zelf de factor 50, wat toch het advies is bij kleine kindjes! Succes! o ja, verkrijgbaar bij betere DA-drogist, Douglas
Wij hebben de zonnebrand van La Roche Posay. Nog geen ervaring mee, maar volgens een vriendin een topproduct. Wij gebruiken voor het gevoelige huidje van onze zoon ook Lipikar Baume van La Roche Posay, helemaal geweldig! Is allebei te verkrijgen bij de apotheek.
Vraagje: moet je met dit weer al smeren? Kan hard gaan, zeker met die kleintjes, maar door de sluierbewolking denk ik er niet echt aan. Mijn zoontje heeft een heel lichte huid en verbrand gok ik heel snel. Vorig jaar met factor 50 gesmeerd, niet verbrand. Wij gebruikten van ambre solair (?). Maar deze was erg dik en plakte ook erg. NIET fijn! Hij is nog niet voor de helft leeg, maar toch maar een nieuwe kopen, toch?
Zo wie zo voor goede bescherming moet je ieder jaa rnieuwe kopen dit omdat de werking minder is als deze lange tijd in de kast staat is mij vertelt.
Heb je de spray gepr0beerd? Bij de ap0theek is mij verteld dat de beschermingsfact0r in een jaar met de helft afneemt.
Mijn dochter heeft een extreem gevoelige huid, vorige zomer met Nivea factor 50 (de babyvariant) gesmeerd en niet meer irritaties en droge plekken gehad dan anders!
misschien een domme vraag.. maar ehm.. wanneer ga je smeren? ik dacht zelf als de zon *sterker* is.. en je bij wijze van spreken in t zonnetje gaat zitten/spelen..
Wist niet dat die ook zonnebrand hadden. Dan weet ik al wat ik ga kopen. De Lipikar is inderdaad helemaal TOP!!
ja ook nu moet je al smeren, de zon is nu al sterk genoeg om te verbranden. laat staan voor dat tere huidje van je kleintje.
Ik gebruik zonnebrand factor 50 van Avène voor mijn dochter, en voor mezelf ook trouwens. Ik vind het prettig spul. Wel prijzig, maar je hoeft het dan ook niet ieder uur opnieuw te smeren..