De stoma is tijdelijk. Over ongeveer 3 maanden gaan ze zijn anus 'aanleggen' (als ik het zo goed zeg). Die wond moet dan de tijd krijgen om te genezen en daarna krijgt hij zijn laatste operatie waarbij ze zijn stoma verwijderen en zijn urinewegen controleren. (dit is ook nog iets waar problemen bij kunnen komen kijken, en is vaker in combinatie met de problemen die hij heeft) Wanneer die laatste operatie zal zijn ,weten we nog niet. We krijgen als het goed is deze week nog een informatief gesprek over de komende operatie waarbij ze zijn anus gaan maken en wat het herstel daarvan zal zijn enzo.. Maar dat is dus nog een tijdje weg en dan kunnen we nu gauw gaan genieten van onze vent thuis!!
Ik vind het zo ontzettend leuk dat ik elke keer als ik hier kom kijken zulk goed nieuws van Lindavnr lees over Daan! Echt, wat een kanjer, een vechtertje hoor! Ik hoop dat hij van 't weekend al naar huis mag. Lijkt mij ook eng trouwens hoor, dat verwisselen vh stoma en de wond schoonmaken enzo. Maar daar ben je vast binnen no time handig in!
Lindavnr wat een verhaal zeg en wat een fijne berichten weer, ik hoop dat je snel je twee kanjers samen thuis hebt. Hier vandaag weer bij de gyn geweest in CWZ nijmegen, het liep een uur uit! en heb maar even een echo gehad. Helaas geen echo meegekregen... De kindjes deden het goed en waren druk aan het bewegen. Ik vroeg nog of ze kon zien of het geslacht jongens of meisjes was maar ze wist het niet zeker. Ze dacht meisjes maar wij denken zelf nog steeds jongens, nog even afwachten dus. Ook hebben ze verteld dat ze de kindjes tot 37 weken laten zitten en daarna gaan halen of vliezen breken. Ik hoop uiteindelijk op een normale bevalling. Morgen even bellen naar het Radboud voor de 20 weken echo
Wauw Lindavnr wat gaaf dat Daan het zooooo goed doet zeg!!!! hopelijk is ie dit weekend lekker thuis bij jullie en zijn broer Jesse en kunnen jullie eindelijk van jullie complete gezinnetje gaan genieten.
*** Buddy nieuws van Habibas *** Hallo dames, Jullie kennen mij niet maar ik ben een vriendin van Habibas en ik heb nieuws voor jullie! Habibas is gisteravond rond 23 uur bevallen van twee prachtige meisjes! Nynke Anna van 2705 gram en Bente Dienke van 1960 gram. Dinsdagochtend moest ze ingeleid worden omdat het gewichtsverschil tussen de meisjes te groot werd. Na 15 uur weeën heeft ze helaas alsnog een keizersnee gekregen omdat de hartslag van Bente wegviel. Bente ligt in de couveuse maar Nynke ligt lekker bij mama. Ze doen het beiden heel goed! De komende week zullen ze nog wel in het ziekenhuis blijven, maar zodra ze in de gelegenheid is, zal ze vast zelf wel komen vertellen hier. Groetjes!
Jeetje, wat heftig, een keizersnede uiteindelijk!! maar meid, ONTZETTEND proficiat met jullie 2 dochters!!! super te horen dat ze het beide heel goed doen!! @ hier: Woehhh Daan heeft aan de borst gedronken!!!! En hoe; ik legde hem voor mijn borst en hooopppaaa: HAP! hahah Hij had hem meteen te pakken en dronk gelijk gulzig. Hij mocht maar 30cc dus na minuutje of 3-4 hem eraf gehaald en gewogen; toen had ie al 40cc op hahaha. de gulzigerd! Maar echt goed dus! Vandaag zat ie op 70cc per voeding, dus weer iets omhoog gegaan! Gaat zoo goed allemaal! *trotse ik!* Heb vandaag Daan in badje gedaan. Hij vond het zelf niet zo leuk, was flink aan het huilen. Ik denk omdat het zo'n groot badje was. Thuis hebben we de tummy, misschien dat ie die wel fijner vindt. Zelf de stoma eraf gehaald vandaag, maar niet erop geplakt omdat ik weer duizelig werd van de warmtelamp (gisteren ook al... heb nog steeds laag ijzer-gehalte) Arno was er gisteren niet bij en had dus ook nog niet gezien hoe de stoma erop plakken moest dus vandaag toegekeken en dan morgen maar zelf een keer proberen denk ik zo! Morgen hebben we ook een gesprekje met de kinderarts. Even horen hoe hij het vindt gaan en ik denk dat we dan ook wel een difinitieve dag doorkrijgen dat hij naar huis mag! En informatie over de volgende operatie...
Habibas proficiat met je prachtige meisjes Lindavnr wat leuk dat Daan al gelijk wist hoe hij aan de borst moest drinken Vandaag hebben we het boxkleed binnengekregen en vorige week is de box helemaal afgeschilderd. Vandaag even in elkaar gezet voor een foto en dit is het resultaat: Het enige wat er nog op moet zijn de stickers (speelgoed, rommel en knuffels) maar dat komt later.
@Habibas; Gefeliciteerd met de geboorte van Nynke en Bente!!! Wat een heftig verhaal zeg. Maar fijn dat het goed gaat met de meiden. Hopelijk mogen jullie snel met z'n viertjes naar huis. Heel veel geluk!!
@Lindavnr; Superfijn dat het zo goed gaat met Daan. Wat een Kanjer (met een grote K!) zeg!! Hopelijk mag hij in het weekend al mee naar huis! Geniet lekker meid!
@ Habibas: gefeliciteerd met de geboorte van Nynke en Bente!!! Wat een ontzettend mooie namen! Ik hoop dat Bente ook snel uit de couveuse mag! Geniet van je wondertjes en heel veel geluk! Tot bij de tweelingmama's !
Habibas:Gefeliciteerd met de geboorte van Nynke en Bente Wat een heftig verhaal! Ik hoop dat jullie snel naar huis mogen en alles goed met jullie gaat!
Gefeliciteerd met Nynke en Bente, Habibas!!! Jammer dat je na die 15 uren alsnog een ks moest. Ik hoop dat ook Bente snel bij je kan liggen! Tot na jouw ziekenhuisperiode!
@ jane: wauw, die is erg mooi geworden zeg!! Had je het boxkleed laten maken door iemand? (Door die site die ik gegeven had of zelf nog iets anders gevonden?) @ Jipper: dankjewel!
Lindavnr ik heb het boxkleed bij kidzimpulz besteld en ik ben er erg blij mee. Heg is nylon dus je kan het met een doekje afnemen.
Habibas van harte gefelicteerd met de geboorte van jullie dochters Nynke Anna en Bente Dienke wat heftig zeg...ik hoop dat je ze snel allebei bij je mag hebben geniet er lekker van en rust maar lekker uit
Habibas: Proficiat met Nynke en Bente!! Heftig verhaal hoor! Hopelijk knap je snel op en mag Bente snel uit de couveuse!! Jane: mooie box incl. kleed hoor! Dat je het met een doekje kan afnemen is ideaal! Kwijlproof
Habibas! ik dacht al, zou er al nieuws zijn en ja hoor! GEFELICITEERD MET NYNKE EN BENTE! Wat een prachtige namen inderdaad! (Sverre zou Bente hebben geheten als hij een meisje was geweest ) Jeetje wat een nare bevalling, klinkt heftig. Ik hoop dat Bente snel uit de couveuse mag en jullie dan samen kunnen genieten.
Wow Luca, jouw mannen zijn ook alweer bijna 2 maanden! Hoe snel gaat de tijd toch.. Alles goed?? Nogmaals, je bent van harte welkom bij de tweelingmama's hoor! Jane, mooie box hoor! Fijn dat die ook klaar is! En altijd handig, afneembare spullen. Sinds Mette en Bjarne potjes eten moeten ze weer elke dag schone kleren aan, terwijl ze voor heen nog wel 2 dagen hetzelfde setje aankonden..