April mama's 2008 deel2

Discussie in 'De mama's' gestart door Mams136, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Isra...whahahaha die poela's :D

    Allen....lekker op de fiets. Morgen nog mooi en dan is het geloof ik weer gebeurd.

    Chelleke...ok goed gegaan gister?

    Mielen...arme Bosch. Beterschap voor jullie.

    Hier slaapt Tijn ook meestal 2,5 uur goed. De ene keer wat langer dan de andere keer.

    Ben weer buiten.

    Kwebbel
     
  2. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    8 dec 2006
    6.488
    1
    0
    Hier ben ik ook weer even!

    Inderdaad heerlijk weer. Helaas moest ik vandaag werken. We hadden een brandoefening dus ik ben toch nog even buiten geweest met mijn clienten.

    Ik moet wel lachen om poela's! hihi! Ja lastig uitleggen dat Ryan nog niet met de kindjes op school kan spelen..

    Ik ben gisteren naar de VK geweest en maandag de eerste echo. Ben benieuwd! Qua misselijkheid is het heel wisselend. Sommige dagen gaat het prima en andere dagen gooi ik mn halve avondeten eruit.

    Fijn dat je map klaar is Cynthia.

    Had ik nog verteld dat Roel van t weekend gevallen was? Tand door zn lip.. Echt een dikke bult ook op zn lip. ik zag net dat er een klein stukje van zn tand af is. Arm mannetje....

    Over het slapen.. Roel slaapt meestal ook nog zo'n 3 uur 's middags. Meestal van 1 tot 3.
     
  3. Hoi allemaal,

    Ben ik weer.
    Vanmiddag was supergezellig. Maar helaas werd aan het einde van de middag Wayne ziek. We dachten eerst dat hij gewoon moe was. Maar vlak voordat ik wegging daar, kwam er ineens een grote golf met roosvicee terug. Zo zielig.
    Hij keek ook flauw uit zijn oogjes, en toen ging ik voelen, en jawel, hij gloeide.

    Thuis wilde hij niet eten, alleen wat appelmoes, en zelfs zijn drinkyoghurt wilde niet echt. Arm kind

    Na het eten maar even getempt, en jawel, 39.8 koorts. Behoorlijk hoog. Dus maar een raketje erin bij hem.
    Toen wij hem om 19u in bed wilden leggen spuugde hij weer. Kon nog net meneer Giraf bij hem wegtrekken, en redden van de golf. Dus hij ligt onverwacht nu in een schoon bedje..

    Heb hem wel een vochtig koel, spuugdoekje gegeven, op zijn voorhoofdje gelegd, en volgens mij vond hij het wel lekker, want hij liet het liggen. Hij is in elk geval stil.
    Vanavond maar een paar keer extra bij hem kijken.

    En natuurlijk probeer ik mijn clieënt voor morgenochtend al te bereiken, om te overleggen wat nu te doen. Want ik ben bang, dat werken er morgen niet inzit.
     
  4. mielenl

    mielenl VIP lid

    29 jun 2007
    6.257
    0
    0
    agos, wayne ook al ziek. hopelijk is hij morgen weer een beetje opgeknapt. beterschap!

    marleen, spannend hoor de eerste echo. vervelend dat je zo af en toe zo misselijk bent, maarja, je moet er wat voor over hebben he ;)
    was je bij Roel ook zo misselijk?
     
  5. @beterschap voor de zieke kindjes!

    @Allen: heerlijk he dat weertje zo!!!
    Echt volop genieten, maar helaas is t maar van korte duur.

    Ben vanmiddag met Esmee dr klas naar de kinderboerderij geweest, was erg leuk, maar wel vermoeiend hoor met 24 kids!

    Daarna gelijk door naar de zwemles, Esmee had inhaal les.
    Dus lekker druk voor dr.

    Vanochtend met Luna naar de dokter geweest, was de diaree nu wel beu onderhand! Na 6 weken kwakkelen...
    Moet nu als ze poept wat opvangen en naar t z.huis brengen, wordt t op kweek gezet.
    Maar wa denk je...geen poepluier vandaag....
    Dus hopelijk morgen wel, kan mn schoonmoeder t ff weg brengen. Want ben wel erg benieuwd wat er nu uit komt.

    Morgen moet ik invallen hier in de stad bij de action...heb er alleen geen bal zin in, maar goed....kan er nie onderuit....
    Dus voor mij niet genieten van t mooie weer morgen helaas
     
  6. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    #966 Mams136, 24 mrt 2010
    Laatst bewerkt: 24 mrt 2010
    Goeiemorgen allemaal.

    Hoe is het nu met Wayne en Bosch?

    Hieperdepiep Hoeraaa!!! Noelle gefeliciteerd met je 2e verjaardag!
    En uiteraard ook felicitaties voor papa,mama en Dionne.

    Simone, jammer dat je moet werken!

    Ik ga vandaag maar eens lekker van de buitenlucht genieten.
    Strakkies achterthuis nog een beetje opruimen en naar het dorp.
    Vanmiddag voor het huis de boel opruimen als Tygho slaapt.
    Daarna nog pasfoto's maken en naar de kinderboerderij.
    En vanavond weer heerlijk zonnebanken:D

    Marleen is er een reden dat je zo vroeg al een echo krijgt?
    Dacht dat de 1e echo standaard rond de 12 weken was?
    Wel leuk trouwens, zo snel al je kleine wurmpje zien :D
     
  7. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    8 dec 2006
    6.488
    1
    0
    @Mams: Ik heb geen idee waarom ik nu al een echo krijg. Er is geen speciale reden voor. Ik dacht zelf ook pas rond de 12e week. Ik belde gisteren en toen zei ze dat ik nu een eerste termijn echo mag en dan met 12 weken nog een keer geloof ik?? Inderdaad wel leuk om even te kijken uiteraard!

    @Simone: Balen dat je op een ander filiaal in moet vallen. Ook toevallig dat Luna nu net geen poepluier had.. Zul je altijd zien...

    Beterschap voor alle zieke kindjes..

    Ik heb zo een fotoshoot met een pup! Ben erg benieuwd hoe dat zal gaan. Ik hoop dat ie een klein beetje stil wil zitten. Vanmiddag weer één en dan van bloemstukken.
     
  8. Goedemorgen,

    @ Simone, idd benieuwd wat eruit komt bij Luna. Jammer dat je moet invallen in een ander filiaal!

    Nou Wayne is de nacht goed doorgekomen. Heeft heerlijk geslapen. Alleen vanmorgen heeft hij even gehuild, toen is Ingman naar hem toe gegaan en bleek hij scheef in zijn bedje te liggen.

    Bij het verschonen even zijn temperatuur opgenomen, en waar ik al bang voor was, kon ik mijn werk dus gaan afbellen. Hij had daarstraks 38,9. En daarmee mag hij niet naar het KDV. Maar buiten dat, had ik hem nu ook niet weg willen brengen hoor. Hij is echt niet helemaal zichzelf.

    Hij hangt maar een beetje op de bank, echt spelen zit er nu niet in. Drinken doet hij gelukkig wel. En heeft net ook al een koekje weer op.

    Ingman komt straks thuis pauze houden, en dan kan ik snel even naar de apotheek want de zetpillen voor Wayne zijn op. En die wil ik toch altijd wel in huis hebben. En verder nog wat kleine boodschapjes doen.

    En verder zie ik wel wat de dag hier gaat brengen..
     
  9. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    8 dec 2006
    6.488
    1
    0
    Vanavond kom ik waarschijnlijk op TV :) Ik hoop niet al te duidelijk eigenlijk.. Hart in Actie om 20.30 uur op SBS6. De opnames waren al in november geloof ik (theetuin op mijn werk) Ben benieuwd hoe het eruit ziet.
     
  10. mielenl

    mielenl VIP lid

    29 jun 2007
    6.257
    0
    0
    @ mams lief dat je het vraagt. Bosch was gisteren alweer opgeknapt, vannacht wel erg onrustig geslapen maar geen koorts meer gelukkig. Hij is vandaag naar het kdv
    Veel plezier bij de kinderboerderij!

    @ simone en? Heeft Luna inmiddels gepoept? Mijn schoonmoeder riep gistermiddag, toen ik Bosch bij haar ophaalde, dat hij de hele dag niet gepoept had. Was ze niet gewend van hem. Nou, we waren nauwelijks thuis en toen poepte meneer zijn luier vol. Kon hij gelijk in bad :D
    Balen dat je moet invallen.

    @ marleen ik hoop de bloemen stil blijven zitten.....oh nee, de pup natuurlijk! hahaha
    Leuk dat je op tv komt. Ik ben niet thuis vanavond dus kan je niet bewonderen ;)

    @ ingrid balen dat Wayne nog steeds koorts had. Ik vind het ook vreselijk om Bosch weg te moeten brengen als hij niet lekker is, al weet ik dat oma heeeeeeel lief voor hem is. Vertroetel hem maar goed, dan is hij vast ZO weer beter!
     
  11. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Ah gelukkig is hij opgeknapt!

    Net ffies het dorp ingeweest en achterthuis de ramen gewassen.
    Wat word het al lekker warm buiten!

    Strakkies als Tygho in bed ligt ga ik aan de voorkant aan de gang.
    Normaal heb ik er echt een hekel aan, maar met zo'n weertje als dit niet!Heerlijk :D

    Marleen, zal eens langszappen vanavond, ben benieuwd!
     
  12. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Marleen....hier vanavond ook niet thuis, morgen maar even uitzending gemist kijken.
    Spannend hoor maandag de eerste echo.
    Is de lip van Roel weer helemaal hersteld?

    Mams....je mag hier de ramen ook wel even komen wassen :D

    Bri...bij jullie alles goed? Lekker aan het genieten van je gezinnetje?

    Mielen..fijn dat Bosch weer opgeknapt is. Nu Wayne nog.

    Simone...zal je altijd zien...moeten ze poepen dan doen ze het niet. Succes ermee.

    Isra...leuk zaterdag samen met Marleen een workshop. Veel plezier samen en leer ze!

    Ik moet vanavond en morgenavond nog werken en dan 2e paasdag pas weer. Zaterdag met 5 vriendinnen naar de sauna :) We krijgen dit keer een hot stone massage erbij....Heb er nu al zin in.
    Kwebbelman gaat dan met de kids naar de dierentuin of naar het land van Jan Klaassen...dus ook zij een leuk dagje.
     
  13. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Lekker hoor Kwebbel, saunadagje!
    Hahaha die raampjes mag je zelf doen ;)Is zo gepiept hoor:p

    Heb inmiddels de voorkant van het huis ook weer lenteklaar.
    Raampjes gewassen en de tuin bladvrij gemaakt, geharkt,bemest enzo.
    Nu nog wat bloempies uitzoeken om erin te zetten totdat de hortensia's weer vol bloeien.
     
  14. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Mams...hier is het een heel karwei. Heb allemaal van die kleine ruiten ;) Erg mooi, maar om te wassen :$
    Gelukkig een hele lieve mama die het ook leuk vindt om te doen.

    Heerlijk hoor dat de tuin weer klaar is.
     
  15. Isra

    Isra Fanatiek lid

    29 jun 2007
    4.230
    0
    0
    fotograaf
    omg. Utrecht
    Hi meiden,

    Ik lees dat Noelle vandaag alweer 2 jaar is geworden hieper de piep hoera. Van harte en maak er een mooie dag van.

    Mams ik kreeg met Ryan gelijk bij mijn intake (met 6 weken) al een echo en na 4 weken weer een.

    Marleen hoe was de shoot met de pup, wilde het beestje een beetje stilzitten?

    Nou mams als je er met dit weer geen hekel aan hebt dan heb ik er hier ook nog wel een heel stel die je mag komen zemen hoor –smile-
    Haha ik lees nu ook dat je bij Kwebbel mag komen zemen, je krijgt het nog druk joh!

    Kwebbel lekker hoor met 5 vriendinnen naar de sauna even een lekkere verwen dag voor jezelf. En wat leuk dat kwebbelman met de kids ook wat leuks gaat doen.

    Hmmm ik zie dat Mams niet zoveel zin hebt om bij andere de ramen te zemen, kwebbel die mama kan je die niet een keer langs sturen dan….. Ik vind het zo’n NIET leuk werk, maar dat heb ik bij al het huishoudelijk werk GNIF GNIF
     
  16. Bri

    Bri Niet meer actief

    hier gaat alles goed! ben alleen wel moe, die nachten hakken er toch in. maar betti drinkt supergoed, na 4 dagen zat ze al op haar geboortegewicht en ze groeit als kool. ik wilde nu even naar het bv-centrum hier, ik heb dringend een paar nieuwe voedingsbh's en -shirtjes nodig, maar ik lees net op hun site dat de winkel maar tot 15 uur open is, grrrr...
    dan ga ik maar gewoon even boodschappen doen. morgen heb ik beide kids thuis, voor het eerst zonder hulp, dat wordt dus een pittig dagje denk ik. heb al wel eens een paar uurtjes met allebei gehad, maar een hele dag is een nieuwe ervaring.

    Noelle, van harte gefeliciteerd!!!
     
  17. @ Bri, fijn dat alles goed gaat!!


    Nou hier ligt Wayne al een dik uur op bed. Had hem een koel vochtig spuugdoekje gegeven, en op zijn hoofdje gelegd, toen ik hem in bed had gelegd. En blijkbaar was dat fijn, want ben net wezen kijken, en het doekje lag nog op zijn hoofdje..

    Vanmiddag vond ik het wel even eng. Zijn temp ging ineens weer stijgen. Om 17u had hij 40,2!!! Schrok me rot.
    Heb voor de zekerheid maar wel ff de HAP gebeld. De assistente die ik aan de lijn had hoorde aan mijn stem dat ik mij zorgen maakte.
    Het een en ander doorgenomen, en advies gehad hoe nu verder. En ook afgesproken dat als hij of weer gaat spugen, of niet meer reargeert op ons, dus echt suf wordt, dan moeten we bellen, dan moet hij met spoed gezien worden.
    Mocht het vannacht goed gaan, en ik me morgenochtend er toch niet prettig bij voelen, dan even mijn eigen HA bellen, en Wayne even door hem laten nakijken..

    Maar zijn temp was alweer gezakt. Toen hij op bed ging, was het 38,4. Dat is acceptabel.

    Nou ja. Ik ga zo lekker het Blok kijken..

    Fijne avond nog!!
     
  18. @noelle: van harte gefeliciteerd met je 2e verjaardag!

    @mams, lekker bezig jij in de tuin zeg!

    @bri: fijn dat alles goed gaat daar, succes morgen je 1e dagje alleen met de kids!

    Nou LUna heeft vanochtend bij mn schoonmoeder gepoept....en wat denk je...stik dik...
    Maar toch maar weggebracht naar het lab. En nu afwachten of ze wat kunnen vinden, inmiddels later in de middag weer 2 luiers waardoor dr kleren er onder zaten:S
     
  19. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Och Simone, dat zul je altijd zien he!

    Goeiemorgen trouwens.
    Vanmorgen werd ik al om 6 uur wakker..Was gisteravond rond half 10 al in slaap gevallen hahahah.
    Ging ik bij Tygho kijken, was hij ook al wakker.
    Strekt zn armen en zegt mama ko sikkie!!! (mama kom sikken)
    *smelt*
     
  20. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    8 dec 2006
    6.488
    1
    0
    sikken??
     

Deel Deze Pagina