Wie vertel je wat, en wanneer?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door maartje85, 30 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maartje85

    maartje85 Actief lid

    27 mrt 2010
    459
    0
    0
    NULL
    NULL
    Allemaal bedankt voor jullie reacties :) Hier is het ook voornamelijk mijn vriend die het tussen ons wil houden, maar na een aantal argumenten van anderen hier gelezen te hebben lijkt me dit inderdaad verstandig en vooral ook 'gezellig'; een tijdje met z'n tweeen er voor gaan zonder dat anderen zich er mee bemoeien :p
     
  2. Aprill

    Aprill Niet meer actief

    Niemand weet het van ons, maar deze keer denk ik dat we het de eerste 3 maanden voor ons gaan houden (dit wordt ons laatste kindje) ik vind het deze keer heel speciaal om het zo lang mogelijk alleen met mijn partner te delen :D:D:D
     
  3. tam1980

    tam1980 Lid

    14 feb 2010
    37
    0
    0
    bij de eerste hadden we het niemand verteld pas met moederdag
    was toen zwanger alleen wist nog niet hoelang toen gelijk de hele familie verteld en nu weten mijn ouders het en de oppas is ook mijn tante en die kwam er achter door nalatigheid van mijn mannetje babykaer papieren laten slingeren en zoon gooide alles op de grond zei pakte het en zag het toen ik kon het niet ontkennen dat we bezig waren
     
  4. tricia82

    tricia82 Niet meer actief

    bij ons weten mijn schoonouders, schoonzus en zwager het en mijn broer weten het.
    mijn ouders weten het niet, nu zullen jullie wel denken waarom de rest wel en hun niet??
    nou ik weet dat ze nooit positief reageren op dingen. we kopen een nieuwe auto omdat we groter wilde en dan zeggen ze dat ze daar het nut niet van inzien.
    en ik denk dat als we zeggen dat we zwanger proberen te raken dat ze dan zeggen: "hoe wil je dat allemaal betalen? en je badkamer is nog niet klaar" en daar heb ik helemaal geen zin in.
    dus die vertellen we het pas als ik een aantal weken zwanger ben.
     
  5. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Bij mijn vriend floept het er gewoon uit.;)
    Hij had het al tegen een vriend verteld en nu vanavond ook tegen 2 vrienden van ons. Een stelletje met een zoontje van 7 maanden.
    Pfff...ik had het liever niet gezegd maar goed,het is wel een teken dat hij er ook mee bezig is en het spannend vind.
     
  6. Truusje77

    Truusje77 Actief lid

    10 mrt 2008
    152
    0
    0
    Net over de grens
    Toen ik de eerste keer gestopt was met de pil wisten mijn ouders dit en een goede vriendin.
    Toen was ik zwanger en ik een miskraam kreeg was niemand op de hoogte, toen we het slechte nieuwes hoorde hebben we dat tegen de naaste familie verteld.
    Toen ik de tweede keer zwanger was was het niet echt een verrassing meer omdat mensen weten dat we bezig waren.
    Nu wist helemaal niemand dat we weer gestopt zijn met de pil en ik nu dus alweer zwanger ben.:D
    Dinsdag de eerste echo en ik denk dat we het over een paar weken pas gaan vertellen. Eerst lekker samen nog genieten......
     
  7. Flippo123

    Flippo123 Niet meer actief

    Mijn collega's weten het ivm dat ik nogal eens richting ziekenhuis moet ivm bloed prikken e.d.....
    En om vragen te voorkomen heb ik t verteld...
    (zit in de MMM)
     
  8. misa

    misa Niet meer actief

    Wij hebben het onze vrienden en schoonzus en zwager direct verteld. Vond het fijn erover te kunnen praten.

    Na een half jaar vertelden we het heel langzaam wel eens verder als het ter sprake kwam en sinds twee maanden mocht iedereen het weten. We zouden naar de gyn gaan en we hebben mijn ouders en mijn werk ook op de hoogte gesteld.

    En nu ben ik ineens toch zwanger...! Gisteren positief getest! gelijk naar mijn vriendin gereden smiddags. 's Avonds aan schoonzus en zwager verteld en vandaag aan mijn ouders, broer en zus. En morgen aan onze vriendengroep.
    Zijn ouders gaan we van de week of volgende week langs.
    En werk gaan we vanaf 8 weken vertellen.

    Dus wij zijn er vrij open over (geweest). Af en toe misschien wel lastig als je vragen krijgt wanneer je er geen zin in hebt. Maar dat kun je dan ook zeggen.
    Als je het niet verteld, komen er ook wel lastige momenten en vragen/ opmerkingen. Is denk ik heel persoonlijk. Doen waar je je goed bij voelt!
     
  9. shaluta

    shaluta Lid

    31 jan 2010
    69
    0
    0
    onze ouders, het grootste gedeelte van onze vriendengroep en collega's van mij weten dat we er bezig mee zijn om zwanger te worden, maar is gelukkig wel niet zo dat ze iedere maand gaan vragen en en al raak ect ect?
    En ik zou graag pas het goede nieuws willen brengen na 12 weken, wel dan al aan onze ouders.
    hier wel discussie met collega over gehad die vertelde het al aan iedereen toen ze 5 weken pas en dat ik als het zo ver zou zijn dat ook moest doen, maar ik heb zoiets dat is toch ieder voor zich wanneer je het iemand verteld?? voor hetzelfde geld zeg ik het wel al zo vroeg aan iedereen dat weet je van te voren toch eigenlijk niet...
     
  10. mammavan2snoetjes

    mammavan2snoetjes Fanatiek lid

    25 okt 2009
    1.882
    0
    0
    Tandartsassistente
    Leiden
    Ik ben een flapuit en rolde ook snel over mijn tong... Bij mijn ouders wilde ik t eigenlijk later vertellen maar doordat i naar de wc moest rennen om over te geven hadden ze t vermoeden dat ik zwanger was, ik had t ze zo graag op een andere manier willen brengen, kotsend boven de pot was ook niet mijn ideale manier. Op mijn werk zelfde verhaal. Ik werk als tandartsass en tijdens een behandeling werd ik super misselijk dat ik ook weg moest rennen naar de pot. Ook al wilde ik t nog voor ons houden, lukte het niet.
     
  11. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    3 okt 2009
    6.203
    266
    83
    Nu weet alleen mijn zus dat ik gestopt ben met de pil. Mocht het lang gaan duren of mocht mijn cyclus nu weer zo lang zijn dat ik naar de ha stap dan vertel ik het denk ik ook wel aan mijn moeder.

    Als ik zwanger ben vertellen we het denk ik vrij snel aan ouders, broers en zussen. Misschien een hele goede vriendin na een maand of 2, overige vrienden waarschijnlijk pas na 12 weken of de eerste echo (bij "onze" vk is die over het algemeen pas na 10 weken).
     
  12. dolfijn1982

    dolfijn1982 VIP lid

    1 apr 2010
    7.023
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Ik heb al een poos de wens tot een kindje dat ik helemaal straal sinds ik weet dat de pil de deur uit gaat;) dit viel onze beste vrienden gister op.. Zij zijn zelf 5,5 mnd zwanger..
    en dus heb ik het hen wel verteld, maar verder probeer ik het zoveel mogelijk voor onszelf te houden..
    Geen zin in de vraag of het al gelukt is:(
    Maar nu wel iemand waarmee ik het er over kan hebben.. en ook dit forum is daar erg belangrijk bij!

    Mocht ik zwanger worden denk ik dat mijn moeder het snel weet;) Maar verder denk ik dat ik het pas vertel na de eerste echo..

    Bij de kinderen hebben we het woord al wel laten vallen, gewoon om reactie te peilen.. deze was gelukkig positief!
    Zij zijn degenen die het als eerste horen als het zover mocht zijn!
     
  13. Ospiri

    Ospiri Actief lid

    5 apr 2010
    248
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een goede vriendin en de moeder van mijn vriend verteld dat we gestopt zijn met de pil. Toch fijn om het met iemand erover te hebben, dit forum is ook heel fijn daarvoor!
    Als het zover is, vertel ik het m'n familie na een paar weken denk ik, de rest na 12 weken. Heb eerder al een miskraam gehad dus ben iets voorzichtiger geworden.
     
  14. mamavan lennon

    29 mrt 2010
    9
    0
    0
    De eeste keer toen ik stopte wist mijn directe omgeving het wel nu niet vond het zo vervelend dat er steeds naar gevraagt werd sommigen beweerden na drie maanden al dat we maar eens naar de ha moesten:$ toen ik zwanger was hebben we ook alleen de ouders schoonouders en broers en zussen verteld later de rest pas.
    wanneer we het nu vertellen weet ik nog niet eerst maar eens zwanger worden;)
     

Deel Deze Pagina