Eh ja ruikt zuur, duidelijk dus denk ik. Dat wel handige manier om te checken. 6 Flessen, soms ook gewoon 5 nog gaan prima tot nu toe.
Ah zielig dan he! Ik vind het bij Milan ook altijd zo sneu! Ik kon hem net kwartiertje geleden ook weer rechtop houden. Hij sliep al vanaf 8 uur en hij begon te piepen. En dan hoor je hem gewoon slokken melk wegslikken! Dus even rechtop gehouden, boer gelaten en hij kon weer naar bed. Je moet maar tegen je ka zeggen dat het zuur ruikt dan krijg je wel wat hoor!
Het kan met de voeding te maken hebben. Wat zegt de arts er eigenlijk van? Misschien de pepti toch net niet sterk genoeg? Zijn de andere klachten wel allemaal verdwenen? Milan heeft ook een aantal weken pepti gehad en daar kreeg hij obstipatie van.
Krijg net van een vriendin te horen dat ze haar dochter met koemelkallergie en reflux op haar buik liet slapen en dat dat heel veel scheelde. Net google op los gelaten en lees dat dat veel gedaan wordt en met succes. Moet eerlijk zeggen dat ik het erg eng vind maar dat ik het overdag in de box waar ze nu meestal slaapt zodat ik haar in de gaten kan houden wel kan proberen.
Wat een mooi meisje! Vraagje, je noemt hier schimmel, is er een verband tussen eczeem en schimmel toevallig?
Danique heeft verborgen reflux, ik merkte dat al heel snel doordat ze met drinken haar hoofd keihard naar achter trok, vaak huilen met de voeding (stroomde keihard naar binnen bij haar omdat ze gulzig is) Ik doe johannesbroodpitmeel door de voeding (nutriton) zodat de voeding wat indikt en daardoor 1) niet zo snel en gulzig te drinken is en 2)het beter in de maag blijft. Ik heb medicijnen (Zantac) van de KA gehad hiervoor, zonder PH meting gekregen trouwens, want in de tijd dat ze zo ernstig last van de reflux had, stak ze de hele dag haar tong naar buiten en ze rook zuur, steeds mondjes terug geven, ook uren na de voeding nog en wegslikken en naar gezicht erbij trekken, bellen blazen, en continue kuch-geluidjes en keelschraap geluidjes maken in haar slaap. Verdere tips: tijdens en na de voeding altijd goed rechtop houden. Bedje omhoog werkte hier niet.
ik heb het ook vaker gehoord, maar Danique wil helemaal niet op haar buik of zij liggen, dus hier had dat geen zin. je kan het altijd even uitproberen, kijken hoe het gaat en een aerosleep aanschaffen...
@Antje, hij had het eerst niet. Met de pepti ging het eigenlijk meteen beter! Hij heeft het nu al 4/5 maanden. We gebruiken nu een week of 4 lactulose, het werkt wel wat maar nog niet super. Ik heb de kinderarts gebeld vanochtend dat het niet zo super gaat (met de reflux vooral) en mag donderdag komen. Milan had van de hypoallergene voeding veel krampen na de fles en die waren met de pepti meteen weg. Het zal wel sterk genoeg zijn dan toch??
Hier voor morgen een afspraak bij de ka ivm reflux, ze stikt af en toe bijna in het omhoogkomende melkzuur.
Bij Milan zijn we begonnen met hypoallergeen, de symptomen (het spugen) verdween, maar was na een week weer terug. Toen pepti. Daar deed hij het in eerste instantie vrij goed op. Meeste syptomen waren verdwenen. Toen moesten we na een aantal weken provoceren en ineens werkte de pepti niet meer voldoende. Symptomen werden iets minder maar namen niet af. Toen is hij aan de nutramigen gegaan en verdwenen de symptomen weer, zo ook symptomen die met de pepti niet weg waren, maar die wij eerst helemaal niet aan de koemelkallergie linkte. Maar wat voor symptomen had jouw zoontje allemaal?
@Antje, mijn Milan had last van: krampjes na de fles en huilen, stinkende windjes, diarree of verstopping, onrustig, ontevreden, huilen huilen huilen!!! Met de pepti was hij na 1 dag al anders! Geen krampen meer na de fles, tevreden, geen windjes meer! Dus echt een verschil. Het is wel lastig allemaal, want in de tijd dat hij pepti kreeg, kreeg hij ook medicijnen voor de reflux, want daar huilde hij ook heel erg van! Ik moet morgen naar de kinderarts , omdat ik soms niet meer weet wat waar van komt! Snap je het nog haha! Ik laat het morgen wel even weten! @Missfrodo, hoe ging het bij de kinderarts?
Hier eerst Nutriton proberen. Wel duidelijk dat ze dus reflux heeft en de 23ste wordt ze opgenomen ivm de provocatietest en dan 2 weken later nog een keer. Kan het zijn dat Nutriton voor meer kramp zorgt?
@ Annie, succes vandaag bij de KA. @ Missfrodo, nutriton kan inderdaad krampen veroorzaken. Jullie krijgen dus een blinde test. Ben benieuwd.
Nou mijn moppie heeft vandaag bloed geprikt! Dus hij krijgt een test! Hij was weer afgevallen dus ik moest meteen bloed prikken. Nu worden zijn nieren, lever enz allemaal getest en een allergietest. Hij moest 3 buisjes bloed en hij was helemaal overstuur en moest met 3 man vastgehouden worden! Pfff zooo zielig! Ik krijg over 2 weken de uitslag, ben benieuwd! @Missfrodo, nutriton kan krampen veroorzaken! Hier ook gehad, maar ging wel over. Het werkt laxerend dus ze moeten er wel aan wennen. Ben benieuwd naar de test! Wel zielig als ze er last van krijgt.
@ Annie, hebben ze in de hand geprikt of in de vinger? Milan heeft dezelfde bloedonderzoeken gehad, ook ivm zijn slechte groei. Is inderdaad erg zielig dat prikken. Bij Milan hebben ze het in de vinger gedaan. Hebben ze nog wat gezegd over de voeding?
Ze hebben in zijn arm geprikt!! Gewoon waar ze bij volwassenen ook prikken. Het was echt heel zielig, want het ging helemaal niet snel dus ze drukte ook hard op zijn arm om het wat meer te laten stromen pff. Kwam er bij jullie wat uit?? En de ka vroeg wat hij allemaal eet/drinkt maar zei er verder niks over. Dus het zal wel goed zijn ...?!
Oh das naar die prikken. Ben zelf bloeddonor en dan bij zo'n klein armpje. Nutriton lijkt te schelen met spugen maar tis even afwachten qua kramp. even kijken of dat beter wordt. En die flesspenen.......gek wordt ik ervan. We hebben Aventflessen en hadden maatje 1 maar dat werkt niet nu met Nutriton. Maatje 2 is ook niet best, duurt meer dan een half uur voordat het op is als het al opgaat. De 3 standenspeen gaat dan weer veel te snel. Iemand hier de gouden tip?
@Missfrodo, het is idd een gedoe met die spenen. Ik weet het met Avent niet, want ik heb altij difrax. Met Difrax gaat de M speen prima met nutriton erdoor. Kan je niet beginnen met de 2 en dan het laatste stukje met de 3 standen speen? Want dat nutriton wordt steeds dikker he dus dan krijgt ze het laatste er moeilijk uit. Milan heeft best lang krampjes gehad van de nutriton, maar nu gaat het prima.
OOOO wat zielig gewoon in de arm. Hadden ze het wel verdoofd van te voren? Bij Milan zouden ze in eerste instantie in de handjes prikken. Hij had dan op beiden handjes verdovingszalf gekregen. Gezien er voor 1 onderzoek sowieso in de vinger geprikt moest worden, hebben ze alle buisjes via de vinger gedaan. Wij zijn wel niet gaan prikken bij de bloedafname, maar op de kinderafdeling. Uit de onderzoeken was niks bijzonders gekomen, behalve dan de voesdelallergie. En het bloedonderzoek van de lever was mislukt. Maar deze hoefde niet opnieuw. Dus blijkbaar niet zo belangrijk dan.